Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

724tikla.com Kargo Takip

724tikla.com Kargo Takip

724tikla.com 2010 yılının Haziran ayında e-ticaret sektörüne kapılarını açarak online alışveriş dünyasında yerini almıştır. Çok sayıda kategori ve marka ile kullanıcılarının karşısına çıkan 724tikla.com müşteri memnuniyeti hizmet politikasıyla ilerlemekte, pozitif bir alışveriş süreci yaşatmayı ilke edinmiştir. Uygun fiyat, güvenli alışveriş, ürün çeşitliliği ve önemli konu olan zamanında teslimat gibi temel hedefleri ile gelişmeye devam etmektedir. İnternet üzerinde bulunan onca alışveriş sitesi arasında en hızlı büyüyen online alışveriş sitesi olduğunu belirtmekte fayda gördüğümü düşünmekteyim. Visa, PayPal, MasterCard ve UPS kapıda ödeme seçenekleri ile kullanıcılarını mağdur etmeden birçok seçenekle rahat bir alışveriş keyfi sürmelerini sağlamaktadır.

Online alışveriş siteleri ile birlikte insanların alışveriş kavramları değişmeye başlamıştır. Hızlı ve kolay bir şekilde, oturdukları yerden alışveriş yapmayı tercih eden birçok kişi online alışveriş sitelerine yönelmişlerdir. Ancak internet üzerinde fazla sayıda online alışveriş sitesi bulunmakta ve hepsi birbirinden farklı fiyat, hizmet ve kampanyalarla karşınıza çıkmaktadır. İnsanların tercih sebeplarınden ilk sırada güvenlik ve hemen ardından hızlı teslimat yerlerini almaktadır. 724tikla.com güvenilirliği ve kullanıcılarına siparişlerini kısa sürede teslim etmesi ile tercih sebepleri olma yolunda en ön sıralarda yerini almıştır.

724tikla.com kargo hizmetini anlaşmış olduğu iki kargo firması ile gerçekleştirmektedir. Bu firmalar Aras Kargo ve UPS Kargo’dur. Hem site üzerinde hem de kargo firmalarının web siteleri üzerinden siparişlerinizin kargo takibini gerçekleştirebilir, güvenli alışverişin keyfini sürebilirsiniz. Ayrıca siparişiniz kargoya teslim edildiğinde, üyelik işleminizini gerçekleştirirken verdiğiniz e-mail adresi ve cep telefonuna, kargonuzun teslim edildiğine dair bilgilendirme e-posta ve sms gönderilmektedir.

724tikla.com Kargo Takip işlemi

İçinde bulunduğumuz zaman diliminde, kargo takip işlemi online alışveriş siteleri için çok önem arz etmektedir. Kullanıcılar siparişlerini adım adım takip etmek istemekte, kafalarında oluşan sorulara anında cevap vermek ve hatta oluşmaması için tüm açıklama,bilgilendirme ve notların yer almasını istemektedirler. “Kargom şuan nerede?” sorusunu soran bir kullanıcının daha sonra kargonun konumunu öğrenmek istediği görülmüştür. Bu gibi istekler kargo işlemlerinin adım adım, saat saat sisteme işlenir olması gerekliliğini ortaya koymuştur. 724tikla.com yukarıda bahis ettiğimiz soru ve cevaplara karşılık verebilecek nitelikte hazırlanmış, kullanıcıların zorluk çekmeyeceği bir sistem olarak çalışmalarına başlamışlardır. Zamanla her sistem geride kalmakta, yenilikleri takip edememektedir. 724tikla.com profesyonel kadrosu ile her gün sistem üzerinde çalışmakta, eksik görülen yerler yenilenmekte, çağın gerekliliklerine uyum sağlayan seviyede ilerlemektedir.

724tikla.com alışveriş sitesi üzerinden kargo takip işlemi ilk olarak sistem içerisinde sağ üst köşede yer alan “Sipariş Takibi” başlığı altından gerçekleştirilebilmektedir. Siparişleriniz ile ilgili her türlü detay bu başlık altında saklıdır. Sisteme e-posta ve şifre ile giriş yaptıktan sonra bu başlık altında ki bilgilerinize erişebilirsiniz. Üyelik kaydı ve girişleri birçok sosyal ağ platformu ile entegre çalışmaktadır. Facebook, twitter, yahoo, gmail, hotmail, linkedin hesaplarınız ile üye olabilir ve yine bu hesaplarınız ile üyelik girişi gerçekleştirebilirsiniz.

724-siparis-takibi

724tikla.com İnternet Sitesine Erişmek İçin TIKLAYINIZ!

“Sipariş Takibi” başlığı tıklandıktan sonra siparişlerin yer aldığı bir liste karşımıza çıkarak buradan istenilen bilgiyi öğrenebilmemiz mümkün kılınmıştır. Listede sipariş tarihi, sipariş no, sipariş tutarı, siparişin durumu ve son olarak kargo takibi bilgileri yer alır. İşte burada yer alan kargo takibi seçeneği sizlere birçok bilgi sunmakta, kargonuz ile ilgili kafanızdaki soruları cevaplamaktadır.

kargo-takip

Aras Kargo ile Kargo Takibi

Kargoda yer alan siparişleriniz hakkında bilgi almak ve durumunu öğrenmek için başvurabileceğiniz başka bir yöntem ise Aras kargonun kargo takip işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Aras kargonun web sitesine girmeniz gerekmektedir.

Aras kargonun web sitesine girdiğinizde sayfanın sol alt köşesinde yer alan kargo takip bölümüne gelerek, kargo takip no yazılıp işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

aras-kargo-takip

Aras kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

UPS Kargo ile Kargo Takibi

Kargo durumunu öğrenmek için bir başka yöntem ise UPS kargonun gönderi takip işlemiyle de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem de aynı Aras kargoda yaptığınız gibi web sitesine girerek gönderi takip bölümünden inceleyebilirsiniz.

UPS kargonun web sitesine girdiğinizde ana sayfanın sol tarafında yer alan “Gönderi Takibi” bölümüne takip numarasını girerek gönderilerinizi sorgulayabilir ve detaylarını öğrenebilirsiniz.

ups-1

UPS kargo web sitesine girdiğinizde ayrıca ana sayfada ki menü çubuğunda “UPS Online” seçeneğinden gönderi takibi seçeneğine tıklayarak açılan sayfadan takip numaranızı girerek kargo bilgilerinizi öğrenebilir, konumu hakkında detayları görebilirsiniz.

ups-uzun

ups-turkiye

UPS kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Ayrıca kargo firması size ürünü teslim ederken üründe bir hasar olup olmadığını görevli yanında kontrol edebilirsiniz. Eğer üründe hasar tespit ederseniz görevliden  “Hasar Tespit Tutanağı” isteyerek ürünü geri gönderebilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti konusunda hassas bir şekilde çalışan 724tikla.com her detayı düşünerek çözüm yolları üretmeye devam etmektedir.

724tikla.com Kargo Ücretlendirilmesi

724tikla.com sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde, kargo fiyatları her ürüne göre değişkenlik göstermektedir. Kargo fiyatı; hacim, ağırlık ve gönderiminin yapılacağı yere göre farklılık göstermektedir. Siparişinizi oluşturmadan önce seçtiğiniz ve almayı düşündüğünüz ürünün detaylarının yer aldığı sayfadaki “kargo fiyatını hesapla” başlığı tıklanarak hesaplama işlemini başlatabiliriz.

fiyat-hesaplama

Kargo fiyatını hesapla başlığı tıklandıktan sonra karşımıza çıkan sekmede şehir ve ilçe bilgileri verilip hesapla butonu tıklandığında hesaplama işlemi gerçekleşmiş olacaktır. Artık incelediğiniz ürünü satın aldığınız süreçte ödemeniz gereken tutarı öğrenmiş olacaksınız. Girdiğiniz şehir ve ilçe bilgilerinden sonra uygun olan kargo firması, kargo fiyatı ve size özel olarak belirlenmiş kargo fiyatı bilgileri yer alır.

fiyat-hesaplama2

724tikla.com iletişim

724tikla.com iletişim ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ!

Adres : Acıbadem Caddesi No:43/2 34718 Kadıköy/İstanbul TÜRKİYE

Telefon Numarası : 0850 460 0 724
E-Mail : info@724tikla.com

Müşteri Hizmetleri Haftaiçi 8:30 – 17:45, Cumartesi 8:30 – 13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz