Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Aramex kargo fiyatları

Aramex kargo fiyatları

Günümüzde giderek artan bir alışveriş tercihi olan sanal alışverişler ve ya internet kullanımın yaygınlaşmasına bağlı olarak kendi ülkemiz dışındaki ülkelerin ürünlerinden ve yahut markalarından haberdar olabiliyoruz. Bu süreçler de yurt dışından ürün alımının gerçekleşmesi için kargoculuk ve lojistik sektörlerinde yeni kargo firmalarına ve var olan kargo firmalarının yeniden yapılanmasına sebep olmaktadır. Tam da bu hususta  yurt dışına dayalı, lojistik ve iletim alanında kendi kalitesini kanıtlamış, Aramex gibi bir kuruluşun sektör hayatında olması ile modern alışverişlere imkan sağlanabiliyor. Birleşik Arap Emirliklerin’ nde kurulan Aramex; uluslararası teslimat ve lojistik kimliği ile, Dünya’ nın 54 ülkesinde on binlerce çalışanı ile yurt dışından gelen kargolarınızın teslimatında oldukça büyük bir öneme sahiptir. Türkiye de çok fazla şubesinin bulunmamasına rağmen; belli bölgelerine teslimatlar yapmaktadır. İstanbul, İzmir, Ankara, Antalya, Bursa, Konya, Hatay, Manisa, Gaziantep, Kocaeli, Adana ve Mersin gibi bazı illerimiz de etkin bir şekilde faaliyet göstermektedir.

Merkez şubesi İstanbul da bulunmaktadır. Aramex kargo ile yapacağınız işlemleri; kargo firmasının resmi internet sitesinden de yapabilir ve ya yapacağınız işlemler için bilgi alabilirsiniz. Aramex kargo firmasına ait resmi internet sitesi üzerinden işlem yapmak istediğiniz zaman kendi dilinize uygun seçeneği ana sayfanın sağ üst köşesinde bulunan dil bölümünden yapabilirsiniz. Ayrıca bu siteye üye olarak da özel hizmetlerinden indirimli yararlanabilirsiniz. Yapacağınız kargo işlemleri için herhangi bir üyelik durumunuzun olmasına gerek yoktur. Yapacağınız işlemler için uygun bölümleri seçmeniz bu durum için yeterli olacaktır. Eğer kargo firmasını bireysel olarak kullanmak isterseniz, bunun için dikkat etmeniz gereken durum ileteceğiniz kargonuzun ücretlendirilme konusudur. Her kargo firmasının ücreti kendi iş yeri politikalarına göre belirlenmektedir. Aramex Kargo Fiyat, bilgilerini de yine firmanın resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz. Dilerseniz de  hafta içi günlerinde 08:30 ile 18:30 arasında Aramex Kargo müşteri hizmetlerini arayabilir ya da çalışma saatleri içinde şubelere gelerek bilgi alabilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günlerinde Aramex Kargo faaliyet göstermemektedir.

Aramex Kargo Teslimat Bilgileri

Aramex Kargo teslimat süresi gönderi iletimi yapacağınız mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Genellikle bu konuyla ilgili en detaylı bilgiye kargonun iletimini yapacağınız sırada  de ya da teslim almadan önce şubeler ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda Aramex kargonun resmi internet sitesi üzerinden de tahmini teslimat süresini öğrenebilirsiniz. Aramex kargonun resmi internet sitesine girdikten sonra ana sayfanın sol bölümünde bulunan kırmızı renkli dikdörtgen şeklindeki gönderi kontrol kısmındaki oranları hesapla kısmını seçmelisiniz.

aramex-kargo-takip-1Burada karşınıza çıkan sayfa da; kargonuzun gönderildiği ülke, şehir, il,semt bilgileri ve teslim edilecek ülkenin, şehir, il, semt bilgilerini girmeniz gereken bir form bulunmaktadır.  Bu bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuz da hesapla butonuna basarak; kargonuzun tahmini teslimat süresini detaylı bir şekilde görebilirsiniz.

Aramex Kargo Fiyat Bilgileri

Aramex kargo firması üzerinden yapacağınız Gönderi iletimlerinizin ücretlendirilmesi uluslararası standartlara göre belirlenmektedir.  Aramex Kargo ile bir gönderinin iletimini yapmadan önce ücretlendirme ile ilgili bilgi almak istiyorsanız şubelerden öğrenebileceğiniz gibi, internet sitesinden de bu konuda bilgi alabilirsiniz. Bunun için Aramex kargonun resmi internet sitesine girerek Fiyat Hesaplama hizmetini kullanabilirsiniz. Giriş yaptığınız aramex kargonun internet sitesindeki ana sayfada sol köşedeki menüler kısmında  oran hesaplama seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Sonrasında Karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak hesapla butonuna basmanız; kargonuzun ücret bilgilerini öğrenmek için yeterli olacaktır.

oran-hesapla

Kargonuzun ücretini; gönderi iletimi yaptığınız bölge ile teslimat adresi arasındaki mesafe, kargonuzun ağırlık/ debi ölçüleri ve kargo şirketine ait özel hizmetlerden yararlanma durumunuza göre değişiklik göstermektedir. gönderimini gerçekleştireceğiniz kargonuzun ölçülerini, tercih edeceğiniz kargo tipine göre ölçmeniz gerekmektedir. Bu durumda; yükseklik, uzunluk, genişlik gibi ölçü değerlerini de bilmeniz tavsiye edilmektedir. Yurt dışına göndereceğiniz kargolarınız için uluslararası standartlara bağlı kalınarak ölçü ve ağırlık değerlerinde kısıtlandırılması uygulanmaktadır. Tercih edeceğiniz kargo iletim tipine göre (koli ile, zarf ile, palet ile…) uygulayabileceğiniz ağırlık ve ölçü değerleri değişmektedir. Bu konuda net bilgi alabilmeniz için site üzerinden yapacağınız işlemler yetersiz olabilir.

Oranları hesapla bölümden kargonuzun tüm bilgilerini eksiksiz bir şekilde girdikten sonra; formun alt kısmında bulunan kontrol şifresini de eksiksiz ve doğru bir şekilde girip hesapla butonuna basmanız yeterli olacaktır. Hesapla butonuna bastıktan sonra, fiyat bilgilerini görebileceğiniz diğer bir sayfaya yönlendirilmiş olursunuz. Ücret bilgileri için daha detaylı bilgi almak isterseniz, mesai saatleri içerisinde şubeye uğramanız ve ya 0212 999 1 222 numaralı telefonu tuşlayarak Aramex kargo müşteri hizmetlerini aramanız tavsiye edilmektedir ya da aramex kargonun sitesi üzerinden dolduracağınız mesaj formu ile de iletişime geçebilirsiniz.

Aramex Kargo Fiyatları için TIKLAYINIZ!

Aramex Kargo Telefon: 0212 999 1 222

Aramex Kargo Adres: Mimar Sinan Caddesi, Serhat Sokak, No. 35, Ikitelli, 34306

Aramex Kargo Adres 2: Serifali Mah. Hatboyu Cad. (Turgut Ozal Bulvari) No: 177, 34760, Dudullu-Umraniye/Istanbul , 34760

Aramex Kargo E-mail: ISTContactCenter@aramex.com

Aramex Kargo Fax:  0(212) 4942355

Aramex Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz