Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

Aramex Kargo Takip

Aramex Kargo Takip

Aramex Kargo Hakkında

Uluslararası bir teslimat ve lojistik firması olan Aramex yurt dışından gelen kargolarınızın size teslim edilmesinde büyük bir rol oynamaktadır. Dünyanın birçok yerinde hizmet veren Aramex Kargo, Birleşik Arap Emirlikleri’nde kurulmuştur. Günümüzde hizmetlerini Dubai’nin dışına taşımış olan firma Türkiye’nin belli bölgelerine de teslimat yapmaya başlamıştır. Dünya üzerinde 54 ülkede, 13,800 çalışanı ile hizmet veren Aramex Kargo’nun henüz Türkiye’de çok fazla şubesi bulunmamasına rağmen İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Hatay, Manisa, Gaziantep, Kocaeli, Adana ve Mersin gibi bazı illerde hizmet vermektedir. Türkiye’deki merkezi İstanbul’da olan Aramex Kargo’nun henüz tamamen Türkçe olan bir internet sitesi bulunmamaktadır. Yine de aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aramex Kargo internet sitesinden Language bölümünü seçerek dili Türkçe yapabilirsiniz. Bu site üzerinden üyelik sistemini kullanarak özel hizmetlerden faydalanabilir, üye olmadan kargo takibi gibi işlerinizi halledebilirsiniz. Üyelik için öncelikle aşağıda bağlantısı bulunan Aramex internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Açılan sayfanın dilini Türkçe yaptıktan sonra solda E-mail ve şifre isteyen ufak bir form bulacaksınız. Eğer önceden üyeliğiniz varsa bu forma mail adresi ve şifre bilgilerinizi yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz. Üye olmak için ise bu formun altında yer alan “Register for aramex.com” yazılı seçeneğe tıklamalısınız. Açılan sayfada sizi bir kayıt formu bekliyor olacak. Bu formu eksiksiz bir şekilde doldurmalı ardından Kaydet butonuna tıklamalısınız. Bazı bölümleri İngilizce olan formun tamamı Türkçe halini aşağıda bulabilirsiniz.

aramex kargo takip

Formu doldurup Kayıt tuşuna bastığınızda üyelik bilgileriniz oluşturulacak ve konuyla ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz bir e-posta, mail adresinize gönderilecektir. Daha sonrasında ana sayfadaki e-mail ve şifre isteyen formu kullanarak Aramex Kargo üyelik sistemine giriş yapabilirsiniz.

Aramex Kargo Takip Sorgulama

Aramex Kargo ile gönderdiğiniz ya da teslim almayı beklediğiniz bir gönderinizin konumunu merak ediyorsanız bunun için Aramex Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden sunduğu Aramex Kargo Ürün Takip Sistemi’ni kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aramex Kargo internet sitesinin anasayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Açılan sayfada sağda Gönderinizi Takip Edin yazılı mini bir form ile karşılaşacaksınız. Bu formdaki boşluğa konşimento numaranızı yazıp Görüntüle butonuna basmanız durumunda kargonuzun lokasyonu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

aramex kargo takip

Konşimento numarası yerine farklı bir şekilde Aramex Kargo Gönderi Takibi yapmak isteyenler ise Aramex Kargo’nun anasayfasındaki üst menülerden Ekspres’in üzerine gelip Görüntüle – Gönderileri Takip Et yazan seçeneği tercih edebilirler. Buraya tıkladığınızda açılan sayfada iki farklı Aramex Kargo ürün takibi seçeneği ile karşılaşacaksınız. İlkinde gönderinizin üzerindeki Aramex gönderi numarası ya da Aramex konşimento numarası ile ürün takibi yapılabilirken ikincisinde ise referanslar ile gönderi takibi yapılabilmektedir. Referanslar ile Aramex ürün takibi yapmak için referansını seçmeniz ve menşei ülke ile gönderi tarihlerini girmeniz gereken bir form doldurmalısınız. Bu formu doğru bir şekilde doldurup İzle butonuna bastığınızda gönderinizin lokasyonu ile ilgili gerekli bilgilere ulaşmış olacaksınız.

aramex kargo takip

Aramex Kargo’nun verdiği bu hizmeti kullandığınız sürece “Aramex Kargom nerede?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır. Aramex hava kargo ve kurye takibi için bu sistemi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Aramex Kargo Teslimat Süresi

Aramex Kargo teslimat süresi gönderiyi yapacağınız mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Genellikle bu konuyla ilgili en detaylı bilgiye kargoyu göndereceğinizde ya da teslim almadan önce şubelerden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aramex internet sitesi üzerinden tahmini teslimat süresini öğrenebileceğiniz bir sistem bulunmaktadır. Bu sistemi kullanmak için öncelikle Aramex Kargo anasayfasını ziyaret etmelisiniz. Aşağıda bağlantısını açtığınızda karşınıza gelecek olan Aramex Kargo ana sayfasındaki sol menülerden Oranları Hesapla yazan seçeneğe tıklamalısınız. Burada karşınıza gönderici ülke, şehir ve teslim alacak ülke, şehir bilgilerinizi girmeniz gereken bir form çıkacaktır. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup Hesapla butonuna bastığınızda Aramex Kargo teslimat süreleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

aramex kargo takip

Bu sistemi kullandığınız sürece “Aramex kargo ne zaman gelir?”, “Aramex Kargo ne kaç günde gider?”, “Aramex kargo ne zaman teslim edilir?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır.

Aramex Kargo Fiyat Hesaplama

Aramex Kargo ile bir gönderi yapmadan önce ücretlendirme ile ilgili bilgi almak istiyorsanız şubeler bu konuda en net bilgiyi veren taraf olacaktır. Ama şubeye gitmek yerine bunu evde kendiniz hesaplamak istiyorsanız bunun için aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aramex Kargo’nun internet sitesi üzerinden sunduğu Fiyat Hesaplama hizmetini kullanabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için öncelikle yapmanız gereken ilk şey Aramex Kargo internet sitesi ana sayfasını ziyaret etmek olacaktır. Aşağıda bağlantısına tıkladığınızda açılan Aramex Kargo ana sayfasındaki sol menülerden Oran Hesapla seçeneğini tercih ettiğinizde yukarı da bir örneğini gösterdiğimiz bir form ile karşılaşacaksınız. Bu formu yukarıda anlattığımız şekilde doldurarak Hesapla butonuna bastığınızda Aramex Kargo ücret hesaplama ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aramex Kargo fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi için şubelere ulaşmayı deneyebilirsiniz.

Aramex Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Konu kargo olunca akla gelen ilk sorulardan bazıları da “Aramex Kargo kaça kadar açık?”, “Aramex Kargo hafta sonu çalışıyor mu?” şeklinde oluyor. Aramex Kargo çalışma saatleri hafta içi günlerinde 08:30 ile 18:30 arasındadır. Cumartesi ve Pazar günlerinde Aramex Kargo kapalıdır.

Aramex Kargo Şubeleri

Aramex Kargo’nun ülkemizde çok sayıda şubesi bulunmamaktadır. Size en yakın olan Aramex Kargo şubesini öğrenmek için aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aramex Kargo şube bulma sistemini kullanabilirsiniz. Aramex Kargo internet sitesi Türkçe dil seçeneğindeyken şubelerle ilgi malesef bilgi alınamamaktadır. Bu nedenle aşağıdaki Aramex Kargo bağlantısına tıkladığınızda açılan sayfanın İngilizce dil seçeneğinde olduğuna emin olmalısınız. Bu sayfa üzerinden seçili değilse bulunduğunuz ülkeyi seçebilir ve size en yakın olan Aramex Kargo şubesini harita üzerinden görebilirsiniz. Aynı zamanda şubelerin adres ve telefon bilgilerine de aynı sayfa üzerinden şube ismine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Aramex Kargo Şube Bilgilerine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Aramex Kargo Şikayet

Aramex Kargo müşteri memenuniyetine son derece önem vermektedir. Bu nedenle herhangi bir durumda Aramex Kargo’ya ulaşabilmeniz için kendi internet sitesi üzerinden bir iletişim formu hizmeti vermektedir. Bu formu doldurarak öneri, şikayet ya da teşekkürlerinizi bildirmenize olanak sağlamaktadırlar. Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfanın sol menülerinde aşağıda görselini bulabileceğiniz seçenekler ile karşılaşacaksınız. İhtiyacınız doğrultusunda bir form seçmelisiniz.

aramex kargo takip

Diyelim ki şikayet formunu seçtiniz. Aşağıdaki görselde olduğu gibi bir form karşınıza çıkacaktır. Bu formu gerekli bilgileri doldurup Submit tuşuna basarak gönderirseniz şikayetiniz iletilmiş olacaktır.

aramex kargo takip

Aramex Kargo İletişim Formu İçin TIKLAYINIZ!

Aramex Kargo Müşteri Hizmetleri

Aramex Kargo’nun Türkiye’deki müşteri hizmetlerine ulaşmak için aşağıda numarasını bulabileceğiniz çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca iletişim için şubelere gidebilir ya da yukarı da nasıl kullanabileceğinizi anlattığımız iletişim formuyla mesajınızı yollayabilirsiniz.

Aramex Kargo İletişim

Aramex Kargo Telefon: +90 212 999 1 222

Aramex Kargo Adres: Mimar Sinan Caddesi, Serhat Sokak, No. 35, Ikitelli, 34306

Aramex Kargo Adres 2: Serifali Mah. Hatboyu Cad. (Turgut Ozal Bulvari) No: 177, 34760, Dudullu-Umraniye/Istanbul , 34760

Aramex Kargo E-mail: ISTContactCenter@aramex.com

Aramex Kargo Fax: + 90 (212) 4942355

Aramex Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz