Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Aras Kargo Takip

Aras Kargo Takip

Aras Kargo Hakkında

1979 yılında Celal Aras tarafından kurulan Aras Kargo, ilk günden bu yana Türkiye’nin en önemli dağıtım ve pazarlama şirketlerinden biri olmuştur. 2000 yılından bu yana online müşteri desteği veren Aras Kargo, günümüzde de müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek adına internet siteleri üzerinden bir üyelik sistemi kullanmaktadır. Aras Kargo, merkezi İstanbul’da olan bir dağıtım şirketi olsa da Türkiye’nin dört bir yanındaki şubeleri ve internet üzerinden verdikleri online hizmetlerle her an ulaşılabilir olmayı amaçlamıştır. Oldukça kolay bir şekilde giriş yapılabilen online üyelik sistemini kullanarak siz de puan kazanabilir ve bu puanları kullanarak hediyeler kazanabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aras Kargo Bireysel Üyelik Başvuru Formunu kullanarak bu kazançlı sisteme üye olabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız, isim, soyisim, doğum tarihi, e-mail adresi, telefon numarası gibi bilgileri doldurduktan sonra Kaydet butonuna basmanız üye başvurusu göndermeniz için yeterli olacaktır. Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra Aras Kargo internet sitesi üzerinden Üye Girişi Yapın ya da Bireysel butonuna basarak üyeliğinizle giriş yapabilirsiniz. 18 yaşını doldurmuş ve Aras Holding A.Ş. bünyesinde  çalışmayan herkes üyelik başvurusunda bulunabilir. Aras Kargo Üye Girişi yaptıktan sonra kargonuzu takip edebilir, puan kazanabilirsiniz.

aras kargo takip

Aras Kargo Üyelik Formu İçin TIKLAYINIZ!

Aras Kargo Takip Sorgulama

Aras Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verdiği Aras Kargo Takip hizmetini kullanarak kargonuz hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aras Kargo ile gönderdiğiniz ya da teslim alacağınız kargolarınızın nerede olduğunu, Aras Kargo ürün takip ile öğrenebilirsiniz. Aras Kargo gönderi takibi için ihtiyacınız olan tek bilgi Aras Kargo takip no olacaktır. Aras Kargo takip no kargonun üzerinde yer alan 13 haneli bir numaradır. Bu numaraya aynı zamanda Aras Kargo Referans No ya da Aras Kargo Takip Numarası gibi isimler de verilmektedir. Yurt içi ya da yurt dışı fark etmeksizin Aras Kargo ürün takip için bu numarayı kullanabilirsiniz. Aras Kargo takip için aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aras Kargo internet sitesi üzerinden gerekli boşluğa Aras Kargo takip no yazmanız yeterli olacaktır. E-Ticaret Takip için ise aynı şekilde Aras Kargo takip no yazmanız, aynı zamanda şirket seçmeniz gerekmektedir. Bu işlemin ardından kargom nerede sorunun cevabına kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

aras kargo takip

Aras Kargo Teslimat Süresi

Konu kargo olunca herkesin aklına gelen ilk soru kaç günde kargonun teslim edileceği yönünde oluyor. Siz de “Aras Kargo kaç günde gider?”, “Aras Kargo ne zaman gelir?”, “Aras Kargo kaç günde gelir?” gibi soruların cevabını merak ediyorsanız bunu Aras Kargo internet sitesi üzerinden öğrenebilirsiniz. Aras Kargo teslim sürelerinin değişiklik gösterdiğini bilmelisiniz. Aras Kargo teslimat süresi 0-600 kilometre arasında 1 gün, 600 kilometreden fazla olan mesafelerde ise 2 gün şeklindedir. Standart hizmet dışında kalan bazı alanlarda Aras Kargo teslim süresi biraz gecikme gösterebilir. Ayrıca Aras Kargo’nun bazı özel hizmetlerini kullanmayı tercih ederseniz Aras Kargo teslim sürecini kısaltabilirsiniz. Örneğin 2 günde ulaşması planlanan kargonuz için Aras Uçak hizmetini tercih etmeniz durumunda bu süre 1 güne düşebilmektedir. Aras Kargo teslim süresi 24 saati aşmayan iller için ise Aras Kargo’nun Aras Günaydın hizmetini kullanırsanız 20 kg/desi’ye kadar olan kargolarınız ertesi sabah 10’a kadar teslim edilecektir. Yukarıda bahsettiğimiz Aras Kargo teslimat takibi sistemini kullanarak kargonuzun nerede olduğu ve ne zaman teslim edileceği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aras Kargo internet sitesinden Kaç Günde? yazan butona tıklayarak kargonuzun çıkış ve teslimat illerini girerek “Aras Kargo Kaç Günde Teslim Edilir?” sorunuzun cevabını alabilirsiniz.

Aras Kargo Fiyat Hesaplama

Kargo göndermeden detaylı bir şekilde kargo ücretini hesaplamak isteyenler için Aras Kargo ücret hesaplama hizmeti vermektedir. Aras kargo ücret hesaplama için aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aras Kargo internet sitesi üzerinden Ücret Hesapla butonuna tıklamanız gerekmektedir. Aras Kargo ücret hesaplama kısmında sizden göndereceğiniz kargoyla ilgili bazı bilgiler istenecektir.

aras kargo takip

Öncelikle Aras Kargo ücret hesaplama için kargonuzu yurt dışına mı yoksa yurt içinde bir yere mi göndermek istediğinizi seçmelisiniz. Ardından çıkış ili, hizmet, desi/kg cinsinden ağırlığını, varış ili gibi bilgileri doldurarak isteğinize göre opsiyonel ürünleri tercih etmeniz ve Sorgula butonuna basmanız yeterli olacaktır. Aras Kargo ücretlendirme ile ilgili her seçeneğin bulunduğu bu hizmeti kullanarak kargonuzun ücretini kargoyu göndermeden önce öğrenebilirsiniz. Ayrıca Aras Kargo’nun kapıda ödeme hizmetinden yararlanarak gönderdiğiniz ürünün ücretinin kapıdan tahsil edilmesi, e-ödeme gibi hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Aras Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Aras Kargo çalışma saatleri her zaman merak edilenler arasındadır. Siz de “Aras Kargo kaça kadar açık?” sorunuzun cevabını Aras Kargo hafta içi günlerinde 08.30 ile 18.00 arasında ve Cumartesi günleri 08.30 ile 13.00 arasında açık şeklinde alabilirsiniz.

Aras Kargo Şubeleri

Aras Kargo’nun Türkiye geneline yayılmış 800’e yakın şubesi bulunmaktadır. Size en yakın Aras Kargo şubesini bulmak için aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aras Kargo internet sitesi üzerinden En Yakın Şube butonuna tıklayabilirsiniz.

aras kargo takip

Açılan sayfadan ilinizi, mahallenizi, sokağınızı, semtinizi ve caddenizi girerek Aras Kargo En Yakın Şube hizmetinden faydalanabilirsiniz. Aras Kargo şube sorgulama işleminden sonra size en yakın Aras Kargo şubesini bulabilir ve şubeyle ilgili gerekli bilgiye ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Şikayet

Aras Kargo müşterilerinin memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu nedenle Aras Kargo şikayetleri de oldukça ciddiye almaktadırlar. Şikayetlerini iletebilmeniz adına Aras Kargo’nun birçok farklı kanalı bulunmaktadır. Bu kanallardan ilki Aras Kargo şubeleridir. Hafta içi 08.30-18.00 ve Cumartesi 08.30-13.00 arasında şubelerden Aras Kargo şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Bununla beraber hafta içi 08.30-18.00 ve Cumartesi 08.30-13.00 arasında Çağrı Merkezi’ni de şikayetleriniz için kullanabilirsiniz. İnternet sitesinden Bize Ulaşın bölümünü kullanarak, mektup yazarak, fax çekerek ya da sosyal medya üzerinden şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Şikayetinizin ne durumda olduğu ile ilgili bilgiyi şikayeti şubeden yaptıysanız yine aynı şekilde şubeden yüz yüze ya da telefonla, şikayetinizi diğer kanalları kullanarak yaptıysanız Çağrı Merkezi’ni arayıp Kargo No ya da Şikayet No ile şikayetinizin durumunu öğrenebilirsiniz. Aras Kargo şikayet no, şikayet yaptığınız sırada talep ettiğiniz sürece verilecek olan bir numaradır.

Aras Kargo İnternet Sitesine Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri’ne 444 25 52 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Buradan her türlü geribildirimi yapabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz diğer kanalları da kullanarak geribildirim bırakabilirsiniz. Aras Kargo Müşteri Hizmetleri’nin müşterilerinin şikayetleri için uyguladıkları çözüm süreci ise şu şekildedir; herhangi bir kanal üzerinde şikayet alınır. Alınan şikayetle ilgili “şikayetiniz alındı” bilgisi müşteriye iletilir. Şikayet kayıt edilir ve önceliklendirilir. Şikayetin çözümü eğer mümkünse çözüm için yapılması gerekenler planlanır. Planlanan çözümler en kısa sürede hayata geçirilir. Müşteriye şikayetinin çözüme ulaştığı bilgisi iletilir ve müşteriden onay alınarak şikayet kapatılır.

Aras Kargo İletişim

Aras Kargo’ya ulaşmak için birçok farklı kanal kullanabilirsiniz. Aşağıdaki bilgiler dışında internet sayfası, sosyal medya gibi farklı seçeneklere sahip olduğunuzu hatırlatırız.

Aras Kargo Adres: Rüzgarlıbahçe Mahallesi Yavuz Sultan Selim Caddesi No:2 Aras Plaza Kavacık/İstanbul

Aras Kargo Telefon: 0 (216) 538 55 00

Aras Kargo Fax: 0 (216) 538 56 52

Aras Kargo Çağrı Merkezi: 444 25 52

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz