Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

Boyner Kargo Takip

Boyner Kargo Takip

İnternet üzerinden alışveriş yapmayı tercih eden kişilerin sayısı her geçen gün artmaktadır. Elektronikten, mobilyaya kadar hemen hemen her şeyi online bir şekilde satın almamıza olanak sağlayan internet sitelerinin sayısı da taleple doğru orantılı olarak çoğalmaktadır. Tamamen internet üzerinen satış yapan sitelerin çoğunlukta olduğu online alışveriş sektöründe fiziki mağazaya sahip olan büyük firmalar da yer almaya başlamışlardır. Mağaza satışının yanında online bir şekilde alışveriş yapmaya olanak sağlayan bu büyük firmalardan biri de Boyner’dir. Boyner yurt genelindeki mağazalarının yanında internet üzerinden sunduğu alışveriş olanağı ile de müşterilerine daha kaliteli bir hizmet ağına erişmiştir. Çok sayıda mağazanın yanında internet sitesi üzerinden de alışveriş hizmeti veren Boyner her geçen gün daha ulaşılabilir olmaya başlamıştır. Dünya genelinde alışverişe çıkacak vakti olmayan ya da ihtiyaçlarını pratik bir şekilde satın almak isteyen kişiler için online alışveriş siteleri anlaştıkarı kargo firmaları ile satın almış olduğunuz ürününüzü kapınıza kadar teslim edebilmektedir. Boyner de Yurtiçi Kargo ile ürünlerinizin teslimatını sağlamaktadır. Boyner online alışveriş sitesinden sipariş ettiğiniz ürünler Yurtiçi Kargo güvencesi ile taşınmakta ve size teslim edilmektedir.

Boyner Kargo Takip İşlemi

Boyner üzerinden yaptığınız alışverişlerde satın  almış olduğunuz ürün Yurtiçi Kargo tarafından size teslim edilmektedir. Ürününüzün kargoya verilip verilmediğini, adresinize ne zaman teslim edileceğini ya da şu anda nerede olduğu öğrenmek istiyorsanız Boyner kargo takip işlemini yapabilirsiniz. Bu şekilde kargom nerede diye endişelenmenize gerek kalmayacaktır. Boyner kargo takip işlemini birkaç farklı yöntem kullanarak gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan ilki Boyner online alışveriş sitesini kullanmaktır. Boyner kargo takip işlemi için öncelikle siparişinizi verdikten sonra aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Boyner online alışveriş sitesinin ana sayfasını ziyaret etmelisiniz. Daha öncesinden aldığınız Boyner online alışveriş sitesi üyeliğinize giriş yapmalısınız. Sonrasında Boyner.com.tr anasayfasındaki menülerden Siparişlerim sekmesine tıklayıp, açılacak olan sayfadan siparişinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Birden fazla sipariş vermişseniz bu sayfadan her birinin kontrolünü ayrı ayrı sağlayabilirsiniz. Kargonuzun konum ve teslimat süreci Siparişlerim ekranından sizinle paylaşılacaktır. Boyner kargo takip işlemi için bir diğer yöntem ise kargo firmasının sitesinden kargo sorgulama yapmaktır. Bu yöntemi kullanarak Boyner kargo takip işlemini yapmak için öncelikle Boyner kargo takip koduna ihtiyacınız olacaktır. Boyner kargo takip kodunuz, satın almış olduğunuz ürün kargoya verildiğinde size e-posta ya da kısa mesaj ile gönderilecektir. Ürününüzün kargoya verildiği ile ilgili sizi bilgilendiren bu kısa mesaj ya da e-posta size ulaştığında aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olana ana sayfanın sağ üst köşesinde Gönderi Sorgula yazan bir menü ile karşılaşacaksınız. Bu menünün altındaki boşluğa size gönderilen Boyner kargo takip numaranızı girmeniz ve ardından Büyüteç şeklindeki butona tıklamanız gerekmektedir.

Morhipo Kargo Takip

Bu işlemin ardından ekranınızda yeni bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada Yurtiçi Gönderi Sorgulama seçeneğinin altındaki boşluklara sırası ile Boyner kargo takip kodunuzu ve boşluğun altında gördüğünüz güvenlik numaralarını girmelisiniz. Bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girip, Sorgula butonuna bastığınızda Boyner kargo takip işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız ve  kargodaki ürününüzün konumu ve teslimatı ile ilgili detaylı bilgi sizinle paylaşılacaktır.

Morhipo Kargo Takip

Daha detaylı bilgiye ulaşmak isterseniz Boyner müşterilerinin memnuniyeti adına e-posta ve telefon ile de hizmet vermektedir. Aşağıdaki bulabileceğiniz iletişim bilgilerini kullanarak kargodaki ürününüzün konumu ve teslimat süreci ile ilgili sorularınızı Boyner’e bildirebilirsiniz.

Kargo konusunda bir diğer önemli nokta da ürünlerin kaç gün içerisinde teslim edileceğidir. Boyner üzerinden yaptığınız alışverişlerde satın almış olduğunuz ürünler Boyner tarafından mağazalardan temin edilmektedir. Bu nedenle ürününüzün kargoya verilmeden önceki hazırlık aşaması 2 ila 4 gün arasında değişebilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünler 2 ila 4 gün arasında hazırlandıktan sonra kargo firmasına teslim edilecektir. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonraki sürecin uzunluğu ise genellikle adres bilgilerine ve ürünün teslim edileceği mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Genellikle İstanbul içine teslim edilecek ürünler kargoya verildikten sonra 1 iş günü içerisinde adrese ulaşmaktadır. İstanbul dışındaki herhangi bir adreste ise teslimat süreci 1 ila 4 gün arasında değişebilmektedir. Kargo firmasının elinde olmayan koşullar nedeniyle bu sürelerin uzayıp kısalabileceğini hatırlatmak isteriz. Ayrıca Boyner üzerinden satın alınan ürünlerin sadece Türkiye’deki adreslere teslim edileceğini ekleyelim. Ürünler kargo şirketinin çalışma saatleri içerisinde adrese teslim edilir. Boyner üzerinden yapılan alışverişlerde ürünler Yurtiçi Kargo tarafından teslim edildiği için çalışma saatleri olan haftaiçi ve cumartesi günlerinde saat 09:00 ile 18:00 arasında bir vakitte ürününüz elinize ulaşacaktır.

Boyner Kargo Fiyatı

Boyner.com.tr üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde kargo ücreti sabit 8 TL olarak belirlenmiştir. 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise kargo ücreti talep edilmemektedir. Ayrıca Boyner alışverişlerinizde farklı kargo seçenekleri ile de karşılaşabilirsiniz. Örneğin aynı gün kargo işaretli ürünlerden gün içerisinde saat 14:00 öncesinde alışveriş yapmanız durumunda ürününüz aynı gün kargoya verilecektir. Boyner üzerinden yapılan alışverişlerde maalesef kapıda ödeme seçeneği bulunmamaktadır. Ücretsiz kargo kampanyaları için Boyner internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Boyner İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Telefon Numarası: 444 99 99

Boyner Telefon Numarası: 444 29 67

Boyner Adres: BÜYÜKDERE CAD. USO CENTER BİNASI NO:254/A K:B01 – Z02 ŞİŞLİ/34396 İSTANBUL

Boyner E-posta: online@boyner.com.tr

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz