Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Buyincoins Kargo Takip

Buyincoins Kargo Takip

Son zamanlarda artan yurtdışından alışveriş ile insanlar istedikleri ürünleri daha ucuza temin etmektedirler. İnsanlar hem oturdukları yerden hem de ucuza ihtiyacı olan ürünleri almaya başlamasıyla tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de yurtdışı alışveriş siteleri popüler olmaya başlamıştır. Ülkemizde fazlaca kullanılan bazı alışveriş siteleri vardır bunların arasında fenomenlerden birisi ise Buyincoins’dir. Fenomen olmasının başında güvenilir olması, hızlı ve tartışmasız en ucuz ürünleri sağlaması gelmektedir. Ayrıca tüm dünyaya ücretsiz gönderi hizmeti de veren Buyincoins, müşterilerine her an en iyi hizmeti vermeye devam etmektedir. Düşük kargo ücretleri ile diğer yurtiçi ve yurtdışı online alışveriş sitelerinden daha cazip hale gelmiştir.

Telefondan tablete, oyuncaktan yedek parçaya, giyimden aksesuara, elektronikten hediyeye kadar neredeyse aradığınız her ürüne siteden ulaşmanız mümkündür. Bu ürünlere ek sitenin fiyatları ise uygun olarak karşınıza çıkmaktadır. Yurtiçinde bulamadığınız birçok ürünü Buyincoins’de uygun bir fiyatla bulmanız mümkündür. Buyincoins üzerinden yaptığınız alışverişlerinizde gönderilerinizi üç farklı şekilde kargolama seçeneğiniz de bulunmaktadır. Bu seçenekler;

  • Air Mail – Ücretsiz gönderi seçeneği mümkün ancak kargo takibi şansı bulunmamaktadır.
  • Registered Air Mail With Tracking Code – Kargo takip seçeneği mümkün olmasıyla beraber 30 dolar üzeri alışverişlerinizde kargonuzu ücretsiz bir şekilde göndermektedir. 30 dalar altı alışverişlerinizde ise sipariş ücretinize ek olarak 1.69 dolar ilave edilmektedir.
  • EMS Standard Ekspress Mail – Hızlı posta servisi olarak adlandırılan bu hizmette sipariş ölçünüz ve ağırlığınız üzerinden ücretlendirme yapılmaktadır.

Görüldüğü üzere birçok kargo çeşidi ile hizmet vermektedir. İstediğiniz seçeneği seçerek kendi rızanız ile gönderilerinizi kargolatabilirsiniz. Ek olarak alışveriş sepetinize eklediğiniz her ürün için 0.1 dolar indirim yapılmaktadır. Siparişiniz kargolanmaya hazır olduğunda ise paketinizin resmini hesabınızdan görüntülüyebilme seçeneği sunarak diğer firmalar arasından hızla öne çıkmaktadır.

Buyincoins ile neredeyse ihtiyacınız olan her ürünü bulabilir, yurtdışından uygun fiyata temin edebilirsiniz. Güvenli ödeme yöntemi ile gönlünüz rahat bir şekilde alışveriş yapabilmeniz mümkün kılınmıştır. Yaptığınız alışverileri takip olanağı da sunan Buyincoins, hem site üzerinden hem de EMS kargo ve Hong Kong Post ile gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerinizden sonra size verilen takip numarası ile tüm kargo takip işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz sağlanmıştır. Aldığınız ürünler ise en geç 15-20 gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Buyincoins İle Kargo Takip İşlemi

Güvenli, kaliteli ve uygun fiyat hizmetleri ile her gün çalışan Buyincoins, yaptığınız alışverişlerin kargo takip süreçlerini de sizinle paylaşarak takip edebilmenizi olanaklı kılmıştır. Hem site üzerinden hem de anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile elinizdeki takip numarası ile kargonuzu takip edebilir ve detaylarını görebilirsiniz. İlk olarak site üzerinden takip işlemini sizlere aktaracağım. Buyincoins üzerinden kargo takibini gerçekleştirebilmek için ilk olarak web sitesi açmanız gerekmektedir. Açılan ana sayfanın orta üst köşesinde yer alan “Track My Order” seçeneğine tıklayınız.

Buyincoins web sayfasına erişim için TIKLAYINIZ!

takip-1

Açılan pencerede e-mail ve takip numaranız istenmektedir. Boşluklara istenilen bilgiler girilip track a tıkladığınızda kargo bilgilerini ve detaylarını görebilirsiniz.

takip-2

Site üzerinden üyelik girişinizi aktifleştirdikten sonra da kargo bilgilerine ve detaylarına erişmeniz sağlanmıştır. Üyelik girişinizi gerçekleştirdikten sonra “my account” seçeneği seçilir.

takip-3

Açılan sayfanın sol tarafındaki seçeneklerden “Track” seçeneği tıklanır. Buradan sipariş bilgileriniz, durumu, kargo bilgisi vb. görebilmeniz sağlanmıştır.

takip-4

Diğer kargo seçeneklerinden de kargonuzu takip edebilmeniz mümkün kılınmıştır. Yalnızca Air mail yukarıda bahsedildiği gibi ücretsiz ama kargo takip seçeneği bulunamadığından takip işleminizi gerçekleştiremezsiniz. Registered Air Mail With Tracking Code seçeneğini seçtiğinizde sizlere takip numarası verilecektir ve bu takip numarası ile yukarıda bahsedilen adımlar ile kargonuzu takip edebilir ve detaylarını görebilirsiniz. Bu hizmette belirttiğimiz gibi 30 dolar üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olmasıyla beraber altı alışverişlerinizde siparişinize ek 1.69 dolar gibi küçük bir miktar eklenir. Son olarak EMS Standard Ekspress Mail yani hızlı gönderi seçeneğini seçtiğinizde gönderileriniz diğer kargo seçeneklerine göre daha hızlı bir şekilde tarafınıa ulaştırılmaktadır. Bu hizmette kargo ücretiniz gönderinizin ağırlığı ve ölçüsüne göre hesaplanarak sizlere sunulur. EMS kargo seçeneğini seçtiğinizde takip işleminizi EMS kargonun web sitesinden de gerçekleştirmeniz mümkündür. EMS kargo takibi için ana sayfa üzerinde yer alan “tracking number” yazan boşluğa sizlere verilen takip numarasını yazarak kargo bilgilerinize ve detaylarınıza ulaşabilirsiniz.

EMS Kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

ems

Ayrıca kargo takipli gönderilerinizi Hong Kong Post ile takip edebilmeniz de olanıklı kılınmıştır. Hong Kong Post ile kargo takibini gerçekleştirebilmeniz için web sitesine girmeniz gerekmektedir. Açılan sayfada yer alan tracking number boşluğuna takip numaranızı girerek kargo bilgilerinizi görebilir, kargom nerede sorunuza cevap bulabilirsiniz.

Hong Kong Post web sayfasına erişim için TIKLAYINIZ!

hong-gonk-takip

Buyincoins Mobil Uygulama ile Kargo Takip

Buyincoins tüm kullanıcılara her imkanı sunmaktan çekinmemiş, her hizmet için her gün çalışmaya devam etmektedir. Mobil uygulama ile her işlemi gerçekleştirebileceğiniz gibi kargo takibini de yapabilmeniz mümkün kılınmıştır. Hem Google Play hem de App Store den edinebileceğiniz mobil uygulama ile her yerden işlemlerinizi ve kargo takibinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama ile kargo takibi için ugulamaya e-posta ve şifrenizi girerek sayfanın alt tarafında yer alan “My” seçeneğine tıklayarak listenizden siparişlerinizi ve kargo bilgilerinizi görebilirsiniz.

Google Play Buyincoins uygulamasına erşim için TIKLAYINIZ!

App Store Buyincoins Uygulamasına erişim için TIKLAYINIZ!

play

Buyincoins Kargo Ücretlendirilmesi

Buyincoins tüm dünyaya ücretsiz kargo hizmeti ile diğer firmalar arasından hızla ilerleyerek öne çıkmıştır. Sizlere sunduğu üç kargo şekli ile sizlere farklı ücretlendirme sunmaktadır. Air Mail kargo hizmeti ücretsiz olmasıyla beraber Registered Air Mail With Tracking Code kargo hizmetinde 30 dolar üzeri alışverişlerinizde ücretsiz sunulan kargo hizmeti 30 dolar altında olan alışverişlerinizde ise 1.69 dolar küçük bir miktar eklenmektedir. EMS kargo seçeneğiniz ile de siparişinizin ölçüsüne ve ağırlığına göre ücretlendirme yapılarak sizlere sunulmaktadır.

Buyincoins İletişim

Buyincoins tüm ihtiyaçlarınızı sizlere uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenli bir şekilde sunmaktadır. Müşteri hizmetleri de bulunan Buyincoins ile sorunlarınızı yada öğrenmek istediklerinizi öğrenebilir, sorularınıza cevap alabilirsiniz.

Buyincoins ayrıntılı iletişim için TIKLAYINIZ!

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz