Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Cikolatasepeti.com Kargo Takip

Cikolatasepeti.com Kargo Takip

Online alışveriş, günümüzde en popüler alışveriş yöntemlerinden biridir. Her geçen gün artan online alışveriş siteleri sayesinde artık herkes evinden dahi çıkmadan, hızlı, pratik ve güvenilir bir şekilde ihtiyaçlarını satın alabilmektedir. Moda ve hazır giyim, online alışveriş sitelerinin en çok yoğunlaştığı konulardan biri olsa da özel zevklere uygun ürünleri bünyesinde bulunduran alışveriş siteleri de son dönemde oldukça revaçta. Günlük hayatımızda mağazalarda karşılaşamayacağınız değişik ürünleri satın alma olanağı sağlayan online alışveriş siteleri her geçen gün daha fazla müşteri tarafından ziyaret edilmektedir. Türkiye’de bir ilk olmayı başarmış, ülkemizi butik çikolata kavramı ile tanıştırmış cikolatasepeti.com da işte o firmalardan biridir. Bünyesinde bulundurduğu hediyelik çikolata sepetleri, çok sayıda farklı çikolata markası ve çikolata çeşitleri ile kısa sürede büyük bir başarı elde etmeyi başarmış nadir firmalardan biridir. Çok sayıda müşterisi tarafından sevilerek tercih edilen cikolatasepeti.com dünyaca ünlü, kaliteli çikolataları farklı düzenlemeler ile şık bir şekilde bir araya getirerek satışa sunmaktadır. Biz de bu yazımızda cikolatasepeti.com online alışveriş sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo takibinizi nasıl sağlayabileceğinizi sizler için konu aldık. Aşağıdaki birkaç basit adımı uygulayarak cikolatasepeti.com kargo takip işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Cikolatasepeti.com Kargo Takip İşlemi

Cikolatasepeti.com üzerinden yapılan alışverişlerde gönderilerin teslimatı Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır. Bu nedenle cikolatasepeti.com kargo takip işleminizi aslında iki farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fakat öncelikle cikolatasepeti.com kargo takip işlemi için bir süre beklemniz gerektiğini hatırlatmalıyız. Bunun sebebi siparişinizin kargoya verilmeden önce hazırlanmasıdır. Yani siz sipariş verdikten sonra cikolatasepeti.com siparişinizi görüp, onaylar daha sonrasında siparişinizi hazırlamaya başlar. Bu süre zarfında cikolatasepeti.com kargo takip işlemi yapılamamaktadır. Siparişinizin hazırlanma sürecini aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz cikolatasepeti.com internet sitesine giriş yapıp, Siparişler menüsüne tıklayarak kontrol edebilirsiniz. Cikolatasepeti.com kargo takip işlemi yapmadan önce bilmeniz gereken bir diğer önemli nokta ise cikolatasepeti.com üzerinden yapılan alışverişlerde gönderiler sadece İstanbul dışındaki illere kargo firması ile teslim edildiğidir. İstanbul içerisinde yapılacak teslimatlar anlaşmalı kuryeler ile gerçekleştirilir.

Cikolatasepeti.com kargo takip işlemini yapmanın ilk yöntemi aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz cikolatasepeti.com internet sitesini kullanmaktır. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan cikolatasepeti.com internet sitesinin ana sayfasında sağ üst menülerde Sipariş Takibi yazan bir seçenek göreceksiniz. Bu bağlantıya tıkladığınızda sizi farklı bir sayfaya yönlendirecektir.

cikolatasepeti.com kargo takip

Açılacak olan sayfada sizden üyeliğinize giriş yapmanız istenecektir. Cikolatasepeti.com internet sitesine üye olurken kullandığınız e-posta adresiniz ve belirlediğiniz şifreyi açılan sayfadaki ilgili boşluklara girip Giriş butonuna bastığınızda cikolatasepeti.com üyeliğinize giriş yapmış olacaksınız. Açılacak olan yeni sayfada kargodaki gönderinizin konum ve teslimat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Cikolatasepeti.com kargo takip işleminizi her seferinde üyeliğinize giriş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca İstanbul içerisinde yapılan gönderilerde sadece bu sayfayı kontrol ederek ciceksepeti.com kargo takip işlemini yapabilirsiniz çünkü İstanbul teslimatlarında kargo firması yerine anlaşmalı kuryeler kullanılmaktadır.

Cikolatasepeti.com kargo takip işlemini yapmanın bir diğer yöntemi ise Yurtiçi Kargo internet sitesini kullanmaktır. Fakat teslimat adresiniz İstanbul ili içerisinde ise gönderiniz kargo yerine kurye ile teslim edileceği için bu işlem gerçekleştirilemez. İstanbul dışındaki herhangi bir il için ciceksepeti.com kargo takip işleminizi aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan Yurtiçi Kargo internet sitesinin ana sayfasında sağ üst tarafta Gönderi Sorgula yazan bir menü göreceksiniz.

cikolatasepeti.com kargo takip

Gönderi Sorgula yazan bu mini forma cikolatasepeti.com kargo takip numaranızı girmelisiniz. Cikolatasepeti.com kargo takip numaranız genellikle gönderiniz kargoya teslim edildikten sonra size gönderilen bilgilendirme e-postasının içerisinde yer alır. Cikolatasepeti.com tarafından gönderilen bu e-postada cikolatasepeti.com kargo takip numaranızı bulabileceğiniz gibi, çoğu kargo firması tarafından telefonunuza gönderilen kısa mesajın içerisinde de cikolatasepeti.com kargo takip numaranıza ulaşabilirsiniz. Cikolatasepeti.com kargo takip numaranızı bulduktan sonra bu numarayı Yurtiçi Kargo internet sitesindeki gerekli boşluğa yazmalısınız. Daha sonrasında bir büyüteç ile gösterilen sorgulama butonuna tıklamalısınız. Bu butona tıkladığınızda farklı bir sayfaya yönelendirilirsiniz.

ekke

Açılan sayfada Yurtiçi Gönderi Sorgulama başlığının altında iki adet boşluk göreceksiniz. Bu boşluklara sırası ile cikolatasepeti.com kargo takip numaranızı ve kutucuğun içerisinde göreceğiniz güvenlik kodunu girmelisiniz. Son olarak Sorgula butonuna bastığınızda kargodaki gönderinizin konum ve teslimat süreci ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Cikolatasepeti.com kargo takip işleminizi Yurtiçi Kargo internet sitesini kullanarak bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu şekilde kargom nerede sorunuzun yanıtına da kısa sürede ulaşmış olursunuz.

Cikolatasepeti.com üzerinden yapılan bütün alışverişlerde kargo ücreti, satın alma fiyatına dahildir. Bu nedenle cikolatasepeti.com alışverişlerinde kargo ücreti ödemezsiniz. Kargonuzun ne zaman teslim edileceğini merak ediyorsanız aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz cikolatasepeti.com sayfasına tıklayabilir, illere göre kargo teslimatlarının ne kadar sürede gerçekleştirildiğini inceleyebilirsiniz. Genellikle büyük illerde merkeze 1- 2 arasında teslimat gerçekleşmektedir. Ayrıca siparişinizi vermeden önce tahmini varış süresini ürün detayları sayfasından görebilirsiniz. Cikolatasepeti.com yurtdışı ve KKTC’ye gönderim yapmamaktadır. Kargo teslimatı genellikle gün içerisinde saat 12:00 ile 18:00 arasında yapılmaktadır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo firması çalışmadığı için teslimat yapılmamaktadır. Kargo süreci ya da ürünlerle ilgili herhangi bir sorunda aşağıda iletişim bilgilerini bulabileceğiniz cikolatasepeti.com ve Yurtiçi Kargo ile iletişime geçebilirsiniz.

Cikolatasepeti.com İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Cikolatasepeti.com Tahmini Teslimat Süreleri İçin TIKLAYINIZ!

Cikolatasepeti.com Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Perpa Ticaret Merkezi B Blok Kat:11 No:1555 Şişli İSTANBUL

Cikolatasepeti.com Telefon : 0 850 259 2558 (CKLT)

Cikolatasepeti.com E-Posta : iletisim@cikolatasepeti.com

Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon: 444 99 99

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz