Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

Dhl Kargo Takip

Dhl Kargo Takip

DHL Kargo hakkında

Dünya çapında 220 farklı ülkede faliyet göstermekte olan DHL Kargo, Deutsche Post DHL Group’un parçası olan uluslararası bir şirkettir. Posta ve lojistik hizmetlerinin yanında sundukları müşteri memnuniyeti temelli çözümleri ile dünya üzerindeki en önemli markalardan biri olmayı başarmıştır. 340.000’den fazla çalışanı ile büyük bir ekip işi yürüten firma express teslimat, uçak, tır, gemi ve tren ile yük taşımacılığı yapmaktadır. Alanında bir dev olan DHL Kargo’nun Türkiye’nın birçok farklı ilinde bulunan çok sayıda şubesi bulunmaktadır. Bununla beraber DHL Kargo internet sitesi üzerinden de hizmet vermektedirler. MyDHL adı verilen bu hizmet sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde gönderi, gönderi takibi, profil yönetimi yapabilirsiniz. DHL Kargo internet sitesindeki üyelik sisteminden bir hesap açarak siz de bu dev firmanın bir parçası olabilirsiniz.  Bunun için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz DHL Kargo internet sitesinin MyDHL adlı sistemini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfanın sağ menülerinden Şimdi Kaydolun butonunu bulabilirsiniz. Bu butona tıkladığınızda ise karşınıza bir form çıkacaktır. Şirket adı, adres ve telefon bilgilerinin yanında isim, soyisim, iletişim ve adres bilgilerin kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken bu formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra üyelik sistemindeki hesabınız açılacaktır. E-posta adresinize gönderilecek olan hesap bilgileriniz ile üyelik aldığınız MyDHL sistemine giriş yapabilirsiniz.

dhl kargo takip

Üyelik işleminizi tamamladıktan sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayarak ulaştığınız ilk MyDHL ana sayfasından üyeliğinize giriş yapabilirsiniz. Bağlantıda açılan sayfanın sağındaki MyDHL’ye Giriş formuna kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip Giriş butonuna basmanız yeterli olacaktır.

DHL Kargo Üyelik Girişi İçin TIKLAYINIZ!

DHL Kargo Takip Sorgulama

DHL Kargo ile yapacağınız gönderilerde hiçbir zaman “DHL kargom nerede?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır. Çünkü DHL Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verilen DHL Kargo gönderi takibi hizmeti sayesinde istediğiniz her an kargonuzun konum bilgilerine ulaşabilmektesiniz. Bu hizmetten yararlanmak için yapmanız gereken ilk şey aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz DHL Kargo’nun kendi internet sitesini ziyaret etmek olacaktır. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan DHK Kargo ana sayfasının sağ bölümünde Gönderi Takibi yazan bir menü görecekseniz. Menünün altındaki boşluğa DHL Kargo ile yaptığınız gönderinin sorgulama numarasını girmeniz gerekmektedir. Bu numara gönderi yapacağınız zaman paketin üzerine yazılan numaradır. Genellikle gönderi esnasında ya da gönderi yola çıkmadan önce size e-posta, mesaj gibi bir iletişim yöntemi ile bildirilir. Bu numarayı sorgulama alanındaki boşluğa girerek DHL Kargo ürün takibi işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birden fazla gönderinizin konum bilgilerini sorgulamak istiyorsanız bunun için sorgulama alanındaki boşluğa aralarına birer virgül koyarak bütün gönderilerinizin DHL Kargo sorgulama numaralarını yazarak DHL Kargo gönderi takibi yapabilirsiniz.

dhl kargo takip

DHL Kargo Teslimat Süresi

DHL Kargo ile bir gönderi yapacaksanız teslimat süresini daha gönderiyi yapmadan hesaplayabilme imkanınız bulunmaktadır. DHL Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verdiği DHL Kargo teslim süresi hesaplama sistemi sayesinde “DHL Kargo ne zaman gelir?”, “DHL Kargo kaç günde gider?”, “DHL Kargo kaç günde gelir?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır. Bu hizmetten yararlanabilmek için yapmanız gereken ilk şey aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz DHL Kargo internet sitesini ziyaret etmek olacaktır. Açılan sayfada bir form ile karşılacaksınız. Forma gönderiyi yapmak istediğiniz ülke, şehir ve posta kodunu girdikten sonra gönderilecek olan ülkeyi, şehri ve posta kodunu yazmalısınız. Ardından formun devamındaki paket seçeneklerinden birini seçebilir ya da gönderi yapacağınız paketin boyutları girebilirsiniz. Ağırlık bilgisini de girdikten sonra Fiyat Al butonuna basmanız teslimat sürelerini seçebileceğiniz hizmet seçeneklerinin size sunulması için yeterli olacaktır.

dhl kargo takip

DHL Kargo teslimat süresi öğrenmek bu sistemi kullandığınızda son derece kolay bir işlemdir. Aynı zamanda bu sistem sayesinde DHL Kargo ile yapacağınız gönderilerinizin ücretlendirmesi ile ilgili de bilgi alabilmektesiniz. Bununla beraber bu sistem internet üzerinden gönderi yapabilmenize de olanak sağlamaktadır.

DHL Kargo Teslimat Süresi Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ!

DHL Kargo Fiyat Hesaplama

DHL Kargo ile yapacağınız gönderilerinizde henüz gönderiyi yapmadan önce bile ücretlendirme ile ilgili bilgi alabilirsiniz. DHL Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verdiği DHL Kargo ücret hesaplama hizmeti sayesinde DHL Kargo ücretledirmesini öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ilk şey aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz DHL Kargo internet sitesini ziyaret etmektedir. Yukarıda bahsettiğimiz DHL Kargo teslimat süresi hesaplama sistemi ile aynı sistem olan ücret hesaplama sistemini bu bağlantıda bulabilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada bir form ile karşılaşacaksınız. Gönderinin çıkış yapacağı ve teslim edileceği ülke, şehir ve posta kodlarını girdikten sonra formun devamında sizden gönderi yapacağınız paketin boyut ve ağırlık bilgileri istenecektir. Bu bilgileri de eksiksiz ve doğru bir şekilde gördükten sonra Fiyat Al butonuna basarsanız hem farklı teslimat sürelerine sahip hizmet seçenekleri size sunulacak hem de DHL Kargo ücretleri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşacaksınız.

DHL Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

DHL Kargo’nun Türkiye’nin dört bir köşesine yayılmış birçok şubesi bulunmaktadır. Kargo teslim saatleri değişiklik gösterebilirken hafta içi şubelerin çalışma saatleri 09:00 ile 18:00 arasındadır. Cumartesi günü de açık olan DHL Kargo öğlene kadar hizmet vermektedir. “DHL Kargo kaça kadar açık?” diye düşünüyorsanız sorunuzun yanıtı hafta içi 09:00 ile 18:00 arası ve Cumartesi günlerinde 09:00 ile 12:00 arasında olacaktır.

DHL Kargo Şubeleri

DHL Kargo sadece Türkiye’de değil dünyanın her yerinde hizmet vermekte olan uluslararası bir firmadır. Bu nedenle çok sayıda ülkede çok fazla şubesi bulunan DHL Kargo, bulunduğunuz ülkeye ve şehire göre size en yakın şubeyi bulmayı amaçlayan bir hizmet vermektedir. Bu hizmeti aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz DHL Kargo internet sitesi üzerinden kullanabilirsiniz. Size en yakın DHL Kargo şubesini bulmak için aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada bir konum belirleme formuyla karşılaşacaksınız. Mevcut Konumunuz yazan boşluğa bulunduğunuz ili, posta kodunu, sokak adını ya da caddeyi yazarak Ara butonuna bastığınızda karşınıza bulunduğunuz konuma en yakın DHL Kargo şubesini gösterecek bir harita gelecektir. Bu haritadan size en yakın DHL Kargo şubesinin adres ve iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

dhl kargo takip

DHL Kargo Şubeleri İçin TIKLAYINIZ!

DHL Kargo Şikayet

DHL Kargo müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Sunduğu hizmetin kalitesini her zaman en yüksekte tutmayı hedefleyen DHL Kargo hizmet kalitesi standartlarını koruyamadığı herhangi bir durumdan haberdar olmak istemektedir. Bu nedenle müşterilerine öneri, şikayet ya da teşekkürlerini iletebilecekleri birkaç farklı yöntem sunmaktadır. Bunlardan ilki aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz iletişim formudur. Formu isim, soyisim, e-posta gibi bilgilerinizi girdikten sonra mesajınızı da ekleyerek iletişim formunuzu gönderebilirsiniz.

dhl kargo takip

Bir diğer seçenek olarak aşağıda telefon numarasını bulabileceğiniz DHL Kargo müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. DHL Kargo müşteri memnuniyetine verdiği önemi direkt yönetim ile iletişim kurabilme imkanı sağlayarak göstermektedir. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz DHL Kargo internet sitesine tıklayarak DHL Kargo ile ilgili düşüncelerinizi direkt üst yönetimle paylaşabilirsiniz.

DHL Kargo İletişim Formu İçin TIKLAYINIZ!

DHL Kargo Yönetim İle İletişim Kurmak İçin TIKLAYINIZ!

DHL Kargo Müşteri Hizmetleri

DHL Kargo müşteri hizmetlerine aşağıda bulabileceğiniz numaradan ulaşabilirsiniz. DHL Kargo ile ilgili düşüncelerinizi, önerilerinizi, şikayetlerinizi ve teşekkürlerinizi bu çağrı merkezini kullanarak iletebilirsiniz. Ayrıca yukarıda bahsettiğimiz iletişim formu gibi farklı yöntemleri de DHL Kargo ile iletişim kurmak için kullanabilirsiniz.

DHL Kargo İletişim

DHL Kargo iletişim bilgilerine ulaşılamamıştır.

DHL Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz