Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Ful Kargo Takip

Ful Kargo Takip

Ful Kargo Hakkında

Sadece kurumsal ve toplu gönderi hizmeti sunmakta olan Ful Kargo, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulan ürünleri ile öne çıkmaktadır. Türkiye’nin bir çok yerinde bulunan şubeleri ve çalışanları ile tahsilatlı, tahsilatsız, kargo, kurye ve dosya gönderilerinizde güvenle tercih edebileceğiniz Ful Kargo aynı zamanda internet üzerinden de hizmet vermektedir. Sadece kurumsal müşterilerin kullanabileceği bir üyelik sistemini internet sitesi bünyesinde barındıran Ful Kargo’nun bir üyesi olabilmek için başvuru yapmanız gerekmektedir. Online şekilde yapılamayan bu başvuru hakkında detaylı bilgi için aşağıda numarasını bulabileceğiniz müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Ful Kargo üyesi bir müşteri iseniz Ful Kargo tarafından size gönderilen Ana Kullanıcı, Alt Kullanıcı ve Parola bilgilerini kullanarak Ful Kargo üyeliğinize giriş yapabilirsiniz. Bunun için öncesinde aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Ful Kargo internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınızda açılan Ful Kargo ana sayfanın üst menülerinden Türkiye Tanımlı Kullanıcı ya da Azerbeycan Tanımlı Kullanıcı seçeneklerinden size uygun olanı tercih edip bilgilerinizi girerek sisteme giriş yapabilirsiniz.

 

ful kargo takip

 

Ful Kargo Takip Sorgulama

Ful kargom nerede sorunuzun yanıtını internet üzerinden kolayca bulabilirsiniz. Ful Kargo ile yaptığınız gönderilerinizin konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilmeniz için Ful Kargo kendi internet sitesi üzerinden Ful Kargo Ürün Takip hizmeti vermektedir. Bu sistem faydalanmak için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Ful Kargo takip sorgulama internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bağlantıya tıkladığınızda açılan Ful Kargo ana sayfasının sol tarafında Barkod Sorgulama yazan bir form göreceksiniz. Formdaki ilgili boşluğa gönderinizin barkod numarasını girip Ara butonuna bastığınızda gönderinizin lokasyonu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ful Kargo ile yaptığınız gönderinizin barkod numarası kısa mesaj yolu ile gönderilecektir. Ful Kargo gönderi takibi işlemini bu kadar kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

ful kargo takip

Ful Kargo Fiyat Hesaplama

Ful Kargo kurumsal ve toplu gönderi hizmeti verdiği için internet sitesi üzerinden ücretlendirme ile ilgili herhangi bir bilgi verilmemektedir. Ful Kargo ücretleri ile ilgili detaylı bilgiyi Müşteri Hizmetlerinden Ful Kargo ile iletişim kurarak edinebilirsiniz.

Ful Kargo Şikayet

Ful Kargo ile ilgili herhangi bir öneri şikayet ya da teşekkürünüzü iletmek istediğinizde Ful Kargo kendi internet sitesi üzerinden iletişim formunu kullanabilirsiniz. Ful Kargo iletişim formu için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Ful Kargo internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Bağlantısına tıkladığınız Ful Kargo ana sayfası açıldığında karşınıza çıkan üst menülerden İletişim menüsüne girmelisiniz. İletişim menüsünde mini bir form bulabilirsiniz. Bu forma isim, soyisim ve e-posta bilgilerinizi ilgili boşluklara yazarak doldurduktan sonra şikayet, öneri ya da teşekkür mesajınızı ekleyerek gönderebilirsiniz. Ayrıca Ful Kargo şikayet bildirimi için aşağıda numarasını bulabileceğiniz müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

ful kargo takip

Ful Kargo Müşteri Hizmetleri

Ful Kargo ile ilgili sorularınızı, önerilerinizi, şikayetlerinizi ya da teşekkürlerinizi bildirmek için müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bunun için yukarıda bahsettiğimiz iletişim formunu kullanabilir ya da aşağıda numarasını bulabileceğiniz çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Ful Kargo İletişim

Ful Kargo Adres : Giyimkent Sitesi. 13.Sokak E3 Blok B:139 No:83 – 85  Atışalanı/Esener/İSTANBUL

Ful Kargo Telefon :  (0212) 576 36 34

Ful Kargo Fax : (0212) 674 21 47

Ful Kargo E-Posta : info@fulkargo.com.tr

Ful Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz