Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

Hepsiburada Kargo Takip

Hepsiburada Kargo Takip

1998 yılında kurulan Hepsiburada, Türkiye’nin e-ticaret dünyasında en güçlü ismi olmaktadır. Birçok kategoride 2 milyonu aşkın ürün çeşitliliği ile online alışverişi insanlara sevdirerek, vazgeçilmez kılmıştır. Türkiye’nin en sevilen markası olan Hepsiburada, her gün gelişmeye devam etmektedir. Şuan itibariyle 10 milyonu aşkın üyesine, nerede bulunursa bulunsunlar farketmeksizin seçtiği en iyi ürünü en uygun fiyatlarla ulaştırmak için çalışmaktadır. Gün geçtikçe büyümeye devam eden Hepsiburada, e-ticaret dünyasını da büyütmeye devam etmektedir.

Uygun fiyatları ve ürün çeşitliliği ile müşterilerinin yüzünü güldüren Hepsiburada, online alışverişin insanlara kattığı en yararlı platformlardan birisidir. Her gün yeni kampanyalarla birçok ürünü ihtiyacı olan müşterilerine ceplerini yakmadan ulaştırmaktadır. Müşterilerine kaliteli ürünleri, uygun fiyatlarla sunmasıyla beğenileri üzerinde toplamış, her gün olumlu geri dönüşler ile yaptıkları tüm çalışmaların karşılıklarını almaktadır.

Hepsiburada, alışverişlerinizde tüm merak ettiklerinizi de cevaplamayı unutmamış, sistem üzerinde aldığınız ürünlerin detaylarını, kargo bilgilerini görebilmenizi mümkün kılmıştır. Hepsiburada online alışveriş sitesi üzerinden kargo takip işleminizi gerçekleştirebileceğiniz gibi, anlaşmalı olduğu kargo firmaları olan Yurtiçi kargo, Aras kargo ve Horoz Lojistik ile kargonuzu takip edebilir, detaylarını görebilir, kargom nerede sorularınızı cevaplayabilir ve paketinizin konumunu öğrenebilirsiniz.

Hepsiburada Kargo Takip İşlemi

Türkiye’nin en büyük online alışveriş sitesi olan hepsiburada, giyimden elektroniğe, kişisel bakım ürünlerinden oyuncaklara kadar aklınıza gelen her türlü ürünleri sizlere hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırmayı hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmaktadır. Hepsiburada üzerinden kargo takip işlemlerini sistem üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi, anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile de yapabilmeniz mümkündür. Hepsiburada sadece Türkiye’ye değil dünyaya kapılarını açmış bir online alışveriş sitesidir. KKTC için Yurtiçi kargo firması ile anlaşmış, diğer tüm ülkeler için Geopost kargoyla teslimat yapılmaktadır. 2003 yılından itibaren Avrupa’nın en büyük kargo firmalarından biri olan Geopost ile anlaşan Yurtiçi kargo, müşterilerinin uluslararası gönderilerini dünyanın her yerine ulaştırmaktadır.

Hepsiburada sistemi üzerinden kargo takip işlemi için ilk olarak sisteme e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ köşesinde yer alan hesabım menüsünden siparişlerim bölümüne girmeniz gerekmektedir. Ayrıca sayfanın üst tarafında direkt olarak siparişlerim sekmesi yer alır. Bu sekmeden de hesabım menüsüne tıklamadan giriş yapılabilir ve sipariş detaylarını inceleyebilirsiniz.

kargo-takibi-1

Hepsiburada İnternet Sitesine Erişim İçin TIKLAYINIZ!

Görselde görüldüğü gibi adımları takip ettikten sonra sipariş detaylarını görebilir, kargo bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ürün tedarik edilip kargoya verildikten sonra sizlere e-posta ve/veya cep telefonunuza bir bilgi mesajı gelir. Bu mesajda kargo takip işleminiz için gerekli olan bir numara yer almaktadır. Bu numara ile hem sistem üzerinden hem de kargo firmaları üzerinden kargonuzu takip edebilirsiniz.

Ayrıca sisteme giriş yaptıktan sonra hesabım menüsünde yer alan mesajlarım seçeneğine tıklandığında karşınıza gelen bilgilendirme mesajları sayfasından da kargo takip bilgilerinize erişebilirsiniz.

hepsiburada-mesaj

Yurtiçi Kargo İle Takip İşlemi

Hepsiburada firmasının anlaşmış olduğu kargo firmalarından birisi Yurtiçi kargodur. Yurtiçi kargo üzerinden kargo takip işleminizi size gönderilmiş olan numara ile gerçekleştirebilirsiniz. Kargo takip işleminizi gerçekleştirmek için ilk olarak Yurtiçi kargo web sitesinin sağ köşesinde yer alan bölüme takip numaranızı yazmanız gerekmektedir.

yurtici-1

Bu adımı gerçekleştirdikten sonra karşınıza ayrıntılı bir sorgulama ekranı gelmektedir. Bu ekrana da aynı şekilde takip numaranız ve güvenlik kodunu girerek sorgulama butonuna bastığınızda kargo bilgilerinizi, detaylarını ve konumunu görebilirsiniz.

yurtici-sorgulama

Yurtiçi kargo yurtdışı kargo takibi;

Hepsiburada yurtdışına gönderilen ürünleri sorgulamak için Yurtiçi kargo yurtdışı gönderi sorgulamaya tıklanır. İki seçenek ile kargo takibi gerçekleşir. Bunlar; konşimento no ile sorgulama ve gönderi no ile sorgulamadır.

yurtdisi

Yurtiçi kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Yurtiçi kargo yurt dışı gönderi tarifesine erişim için TIKLAYINIZ!

Aras Kargo İle Takip İşlemi

Hepsiburada firmasının anlaşmış olduğu bir başka firma ise Aras kargodur. Aynı şekilde Aras kargo üzerinden kargo takibini size gönderilmiş olan gönderi numarası ile gerçekleştirebilirsiniz.

Aras kargo ile kargo takip işleminizi gerçekleştirebilmeniz için ilk olarak web sitesine girerek sayfanın sol alt köşesinde yer alan kargo takip bölümüne gönderi numaranızı girmeniz ile kargo bilgilerinizi, detaylarını ve konumunu görebilirsiniz.

aras-kargo

Aras kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Horoz Lojistik ile Takip İşlemi

Hepsiburada firmasının anlaşmalı olduğu diğer firma ise Horoz Lojistik’dir. Aynı şekilde bu firmanın da web sitesi üzerinden kargonuzu takip edebilir, bilgilerini görebilirsiniz. Firmanın web sitesine girildiğinde sayfanın sağ üst köşesinde yer alan gönderi takibi tıklanır.

horoz-logistik-1

Gönderi takibine tıklandıktan sonra karşımıza bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfada gönderi no, alıcı ve güvenlik kodu isteyen boşluklar yer alır. Gönderi no bölümüne sistemin bize vermiş olduğu sipariş numarası ya da takip numarası bilgisi girilir. Alıcı bölümüne alıcı bilgisinin en az ilk dört harfinin girilip, ekranda yer alan güvenlik kodunun da girilmesi ile sorgula butonuna tıklandığında kargonuzun detaylarını, hareketlerini görebilirsiniz.

horoz-logistik-2

Horoz Lojistik web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Mobil uygulama ile Kargo Takibi

Hepsiburada müşterilerini düşünerek online alışveriş sitesinin mobil uygulamalarını da geliştirerek, her zaman her yerde alışveriş yapabilmenin kapılarını açmıştır. Bu uygulama üzerinden de kargo takibinizi gerçekleştirebilmenizi mümkün kılmıştır.

Google Play Hepsiburada uygulamasına erişmek için TIKLAYINIZ!

App Store Hepsiburada uygulamasına erişim için TIKLAYINIZ!

Hepsiburada uygulamanızı edindikten sonra kargo takibini gerçekleştirebilmek için e-posta ve şifreniz ile üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından açılan ekranın sağ üst köşesinde yer alan insan figürüne tıklayarak karşınıza gelen menüden siparişlerim butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Buradan tüm sipariş detaylarınızı ve kargo bilgilerinizi görebilirsiniz.

14885983_547112782151917_509737502_n

Hepsiburada Kargo Ücretlendirilmesi

Dünyanın her yerine siparişlerinizi gönderen Hepsiburada, hızlı,güvenli ve sorunsuz teslimat süreci için çalışmaktadır. Site üzerinde dikkat etmeniz gereken bir nokta vardır. Bu nokta, siparişlerinizi oluştururken satın alacağınız ürünlerin yurt dışı gönderimine açık olmasıdır. Ürün tanıtım sayfasından bu bilgiye erişebilirsiniz. Yurt içi gönderimlerinizde kargo ücreti 100 TL ve üzeri ücretsiz, 100 TL ve altı alışverişlerinizde ürününüze göre belirlenen miktarda kargo ücreti ödersiniz. Kargo ücretini öğrenmek için incelediğiniz ürünleri sepete eklemeniz gerekmektedir.

Sepetinize ürünlerinizi ekledikten sonra sepetinize tıkladığınızda kargo ücretini görebilirsiniz.

kargo-fiyati-2

Yurt dışı siparişlerinizde, sepetinizdeki ürünlerin ücretleri ürünlerin toplam ağırlığına göre belirlenen Geopost ücreti, sistem tarafından otomatik olarak hesaplanarak, siparişinizin toplamına eklenir. KDV ücreti yurt dışı siparişlerinizde olmamakla beraber gümrük bedeli ödenerek teslim alınır. Yurt dışı gönderi ücretlerinin tam listesi Yurtiçi kargo firmasının web sitesi içerisinde yer alır. Buradan sizler de siparişinizin ücretini hesaplayabilirsiniz.

Hepsiburada İletişim

Hepsiburada ayrıntılı iletişim için TIKLAYINIZ!

“Müşteri Hizmetleri” haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir.

Ünvanı: D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş. (Hepsiburada.com)

Telefon: 0850 252 40 00 (Çağrı Merkezi)

Elektronik Posta Adresi: bilgi@hepsiburada.com

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz