Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Hızlıal.com Kargo Takip

Hızlıal.com Kargo Takip

2007 yılında online alışveriş sitesini siz kullanıcılarına açan Hızlıal.com, tüm bilgi ve birikimlerini sizlere sunmuştur. Müşteri memnuniyetini her zaman en üstte tutan hızlıal.com, bu hedef ve ucuz fiyat politikası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Firma müşterilerinin öneminin farkına vararak bu düşünce ile çalışmalarına devam etmektedirler. E-ticaret sektöründe iyi bir yer edinen hızlıal.com güvenli alışveriş süreci ile bu yerini korumaya her aman devam etmektedir. Birçok kategoride hizmet veren Hızlıal firması; bilgisayar, telefon, saat, oyun konsolu, fotoğraf makinesi, TV, oyuncak, altın, takı, aksesuar, kamera, oyun, gözlük, kişisel bakım, kozmetik, kitap, film, müzik, giyim, ayakkabı vb. aklınıza gelebilecek neredeyse tüm ürünleri sizlere sunmaktadır. Geniş ürün yelpazesinin yanında, sizlere hızlı dönüş yapan müşteri hizmetleri ile de memnuniyetinizi her an üst seviyede tutmaktadır.

İnternetten alışveriş gün geçtikçe artmakta ve büyük önem taşımaktadır. İnsanlar internet üzerindeki firmalara güvenmek ve kaliteli ürünler ile karşılaşmak istemektedir. Piyasa içerisindeki firmalardan kendilerine en çok güven vereni, en cazip geleni seçerek bu firma üzerinden alışveriş yapmaktadırlar. Gerek güvenilirlik gerek kaliteli ürünleri gerekse zamanında teslimat ile sorunsuz bir alışveriş sitesi olan hızlıal.com, tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Hızlıal.com üzerinden ihtiyacınız olan tüm ürünleri güvenli bir sekilde alabileceğiniz gibi, hızlı gönderi seçenekleri kullanımını arttırmaktadır. İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde kullanıcılar için önemli olan noktalardan biri güvenlik biri ise kargo takip işlemidir. Çünkü insanlar aldıkları ürünleri adım adım takip etmek istemektedir. Hızlıal.com sitesi üzerinden kargo bilgilerinizi görüntüleyebileceğiniz gibi anlaşmalı olduğu Yurtiçi ve MNG kargo web siteleri üzerinden de elinizdeki gönderi numaranızla takip edebilirsiniz. Çoğu ürünleri 24 saatte kargoya verme fırsatı bulunan Hızlıal.com her gün daha iyi hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır. Şuan yurtdışı ve Kıbrıs’a teslimat yapılmamaktadır.

Hızlıal.com ile Kargo Takip İşlemi

Hızlıal.com üzerinden ihtiyacınız olan tüm ürünlere ulaşabileceğiniz gibi, güvenli ve hızlı bir şekilde alışveriş süreci yaşamanızı sağlamaktadır. Kargo takip işleminizi de sizlere kolaylıkla sunan Hızlıal.com üzerinden gönderilerinizi güvenle takip etmeniz de olanaklı kılınmıştır. Hızlıal.com üzerinden kargo takibi yapabilmek için ilk olarak web sitesine girmeniz gerelmektedir. Siteye e-posta ve sifreniz ile giriş yaptıktan sonra sayfanın sağ üst köşesinde yer alan hesaıbıms tıklayarak siparişlerim seçeneğini seçmeniz gerekmektedir.

Hızlıal.com web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

hizlial-kargo-1

Siparişlerim seçeneğine tıkladıktan sonra açılan sayfada sipariş no, sipariş tarihi, toplam tutar, sipariş durumu bilgileri yer almaktadır. Bu listede sipariş detaylarını görebileceğiniz gibi sipariş durumu başlığı altından kargo bilgilerinize ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

hizlial-kargo-2

Yurtiçi kargo ile kargo takip işlemi

Hızlıal.com online alışveriş firmasının anlaşmalı olduğu kargo firmalarından biri olan Yurtiçi kargo ile kargolarınızı takip edebilir, detaylarını öğrenebilir ve konumunu görebilirsiniz. Yurtiçi kargo ile gönderinizi takip etmek için web sitesine girmeniz gerekmektedir. Ana sayfanın sağ tarafında yer alan gönderi sorgula küçük penceresine takip numaranızı yazmanız gerekmektedir.

yurtici-1

Açılan sayfada yer alan boşluklara yine takip numaranızı ve görselde yer alan güvenlik kodunu girerek sorgulamayı gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca fatura no ve ambar tesellüm no ile takip şansını sizlere sunmaktadır.

yurtici-2

Yurtiçi kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

MNG kargo ile kargo takip işlemi

Hızlıal.com online alışveriş sitesinin anlaşmalı olduğu bir diğer kargo firması ise MNG kargodur. MNG kargo üzerinden kargonuzu takip edebilir, detaylarını görebilir ve konumunu öğrenebilirsiniz. MNG kargo ile gönderinizi takip edebilmeniz için web sitesine girmeniz gerekmektedir. Ana sayfanın sağ taraında yer alan kargom nerede penceresinden gönderi takip numaranızı ve güvenlik kodunu yazarak bilgilerinize erişebilirsiniz.

mng-1

MNG kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Hızlıal Mobil Uygulaması ile Kargo Takip İşlemi

Hızlıal.com sizlere verdiği hızlı ve güvenli alışveriş sürecini mobil uygulama ile de size sunmuştur. Cep telefonlarınıza ve/veya tabletlerinize hem Google Play hem de App Store’den indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz. Birçok ürün kategorisini hesaplı fiyat politikasıyla birleştiren Hızlıal, online alışveriş sürecini her an her yerde yaşayabilmeniz ve takip edebilmeniz için çalışmış ve çalışmaya da devam etmektedir. Kullanıcılar mobil uygulama ile her an her yerde internete bağlandıkları sürece alışveriş yapabilir ve yaptıkları alışverişlerin kargo takibini gerçekleştirebilirler. Her yerde müşteri memnuniyeti için çalışan Hızlıal.com, mobil uygulaması ile müşterilerine kolaylık sağlayarak ellerinin altında kendilerini ulaşılabilir kılmıştır. Edindiğiniz mobil uygulama ile kargo takibi için üyelik girişi gerçekleştirdikten sonra ekranın altında yer alan hesabım seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Bu bölümden sipariş detaylarınıza ve kargo bilgilerinize erişebilirsiniz.

Google Play Hızlıal uygulamasına erişim için TIKLAYINIZ!

App Store Hızlıal uygulamasına erişim için TIKLAYINIZ!

Hızlıal.com Kargo Ücretlendirilmesi

Hızlıal.com’ da yaptığınız alışverişlerin kargo ücretleri ürünlerin ebadına göre hesaplanarak sizlere sunulmaktadır. Kargo aşamasındayken kargo ücretiniz karşınıza çıkar. Standart bir kargo ücreti bulunmayan Hızlıal.com ile seçtiğiniz ürünler en uygun kargo fiyatlarıyla sizlere sunularak hizmet vermektedir.

Hızlıal İletişim

Ünvanı: TREND MAĞAZACILIK VE İNTERNET HİZMETLERİ KUY. SAN. VE DIŞ TİC. A.Ş.

Ticaret Sicil Numarası: 622529

Telefon: 444 5 495 ( Çağrı Merkezi )

E-Posta Adresi: musterihizmetleri@hizlial.com

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz