Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Hobbyking.com Kargo Takip

Hobbyking.com Kargo Takip

İnternet üzerinden alışveriş yapmaya olanak sağlayan sitelerin sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Hemen hemen herkesin aradığı şeyleri bulabildiği bir internetten alışveriş sitesi bulunmaktadır. Bu online alışveriş siteleri arasında genellikle en çok ziyaret edilenler giyim sektörü üzerine kurulmuş olan sayfalardır. Bununla beraber son dönemde kozmetik, mobilya ve elektronik üzerine de birçok farklı online alışveriş sitesi açılmaktadır. Özellikle Türkiye’de bulunmayan ürünleri yurt dışında kapımıza kadar getirebilme imkanı tanıyan siteler hepimizin alışveriş anlayışını farklı bir boyuta taşımıştır. Bildiğimiz büyük markaların online alışveriş hizmeti vermeye başlamalarının yanında sadece internet üzerinden alışveriş yapmanıza imkan tanıyan bir çok site de vardır. Meraklıları için adeta bir cennet olan Hobbyking.com da bu online alışveriş sitelerinden biridir. Uzak kumandalı bir şekilde yönlendirilebilen uçak, helikopter ve drone gibi daha birçok farklı hobi ürününü bulabileceğiniz bu internet sitesi, kendi ülkenizde bulamayacağınız ürünleri, ülkenizde bulamayacağınız fiyatlarla kapınıza kadar getirmeyi amaçlamaktadır. Birçok farklı ürün seçeneğini bünyesinde bulunduran Hobbyking.com’un Türkiye sınırları içerisinden de çok sayıda müşterisi bulunmaktadır. İlginç ürünlere meraklı, online alışveriş yapmaktan hoşlanan insanların sık sık ziyaret ettiği Hobbyking.com ürünlerin teslimatını ise gönderilecek olan ülkeye göre belirlemektedir. Hobbyking.com üzerinden alışveriş yapmış ya da yapacaksanız kargo takibinizi nasıl yapacağınızı bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Hobbyking.com Kargo Takip İşlemi

Öncelikle Hobbyking.com hakkında bilmeniz gereken bazı detaylar bulunmaktadır. Hobbyking.com üzerinden yapacağınız alışverişlerde kargo tutarı ve teslimat süreci ürünün çıkış yapacağı ülkeye göre değişiklik gösterecektir. Birçok farklı ülkeden, çok sayıda farklı tedarikçiden kargolanacak olan ürünlerin çıkış yaptığı ülkeye göre Hobbyking.com kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hobbyking.com çok sayıda farklı kargo firması ile çalışmaktadır. Ürünün çıkış yapacağı ülkeden Türkiye sınırlarına kadar olan teslimat sürecinde, gönderilerin ülkeye uygun bir kargo firması tercih edilmektedir. Bu nedenden dolayı siparişinizi vermeden önce ürünün hangi ülkeden gönderileceğini seçebilir ya da kontrol edebilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonra aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Hobbyking.com internet sitesinin ana sayfasından hesabınıza girebilir ve siparişlerinizi kontrol edebilirsiniz. İlk başta siparişinizin hazırlık sürecinde olduğu ile ilgili bilgiye bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Kargonuz Hobbyking.com tarafından hazırlandıktan sonra kargoya verilecektir. Bütün bu işlemlerin gerçekleşme sırasını hesabınızdaki siparişler bölümünden görebilirsiniz. Ürününüz kargoya teslim edildikten sonra size bir tracking number yani Hobbyking.com kargo takip kodu verilecektir. Bu kod her kargolanan ürün için farklı olacaktır. Bir eşi daha bulunmayahn bu kodu kullanarak Hobbyking.com kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hobbyking.com kargo takip kodunuzu, bilgilendirme amaçlı size gönderilen e-postada ya da siparişlerinizin bulunduğu Hobbyking.com sayfasındaki kargo firmasının internet sitesinde ilgili boşluğa yazarak Hobbyking.com kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kargo takibi yapabileceğiniz kargo firmasının internet sitesi yukarıda bahsettiğimiz gibi kargonun çıkış yapacağı ülkeye göre değişiklik gösterecektir, bu nedenle belli bir site adresi verememekteyiz. Uluslararası kargolarınızı kontrol etmenize olanak sağlayan, bağlantısını aşağıda bulabileceğiniz Track Online internet sitesini deneyebilirsiniz.

Hobbyking.com online alışveriş sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargonuz Türkiye sınırlarına kadar gönderinin çıkış yaptığı ülkeye uygun bir kargo firması ile getirilmektedir. Türkiye’ye giren ürünler ise PTT Kargo aracılığı ile dağıtılmaktadır. Kargonuz ülkeye giriş yaptıktan sonra ürününüz PTT Kargo güvencesi altında olacaktır ve bu noktadan sonra kargo takibinizi aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz PTT Kargo internet sitesi üzerinden yapabileceksiniz. Hobbyking.com tarafından size bilgilendirme amacı ile gönderilen e-postanı içerisinde ya da Hobbyking.com internet sitesinin siparişlerinizi görebildiğiniz menüsünden bulabileceğiniz Tracking Number yani Hobbyking.com kargo takip numarasını PTT Kargo internet sitesinin ana sayfasındaki kargo sorgulama bölümüne girerek kargonuzla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Bazı durumlarda kargonuz Türkiye sınırlarına girdiğinde siparişinize farklı bir kargo numarası atabilir. Bu durumda PTT Kargo tarafından bilgilendirilirsiniz. Bu yeni Hobbyking.com kargo takip numaranızı kullanarak PTT Kargo internet sitesi üzerinden kargo takip işleminizi gerçekleştirebilir, kargom nerede diye endişenmenize gerek kalmayacaktır.

Sefamerve.com kargo takip

Hobbyking.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde ürününüzün kaç gün içerisinde elinize ulaşacağını önceden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca gönderinin yapılacağı ülkeden kargo ücretinizin ne kadar olduğunu siparişinizi onaylarken görebilirsiniz. Kargo ücretinin siparişini verdiğiniz ürünün katedeceği yola göre belirleneceğini de hatırlatmak isteriz. Kargonuz ya da H0bbyking.com ile ilgili herhangi bir soru sormak isterseniz aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Hobbyking.com internet sitesinden Contact Us menüsünü kullanabilirsiniz. Live Chat özelliği sayesinde siparişinizle ilgili soruları birebir canlı sohbet ile müşteri hizmetlerine sorabilir, Hobbyking.com ile ilgili daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Hobbyking.com iletişim formunu doldurarak da Hobbyking’e sorularınızı, düşünelerinizi ve dileklerinizi iletebilirsiniz.

Hobbyking.com İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Track Online İçin TIKLAYINIZ!

Hobbyking.com Kargo Süreleri İçin TIKLAYINIZ!

Hobbyking.com İletişim Formu İçin TIKLAYINIZ!

PTT Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

PTT Kargo Telefon: +90 312 509 50 00

PTT  Kargo E-posta:  info@ptt.gov.tr

PTT Kargo Adres :Şehit Teğmen Kalmaz Cad. No: 2 06050 Ulus / ANKARA

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz