Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Horoz Lojistik Kargo Takip

Horoz Lojistik Kargo Takip

Horoz Lojistik Kargo Hakkında

1942 yılında Mehmet Emin Horoz tarafından Gaziantep’de kurulan Horoz Lojistik, günümüzde 5 kıtada, 100 ülkede, 600 farklı noktada lojistik hizmeti vermektedir. Türkiye’nin lojistik sektöründeki ilk milli kuruluşu olan Horoz Holding, yurtiçi komple taşıma, depolama ve dağıtım, uluslararası karayolu ve demiryolu taşımacılığı, denizyolu – havayolu forwarding, konteyner dahili taşımacılık ve proje kargo taşımacılığı alanlarında hizmetler veriyor. Müşterilerinin sorunlarına özel çözümler üreterek alanında büyüyen ve günümüzde bir dev olan Horoz Lojistik Kargo’nun Türkiye’nin heryerine dağılmış birçok şubesi ve aktarma dağıtım merkezi bulunmaktadır. Horoz Lojistik Kargo bütün bunların yanında internet üzerinden de hizmet vermektedir. Horoz Lojistik Kargo’nun internet sitesi üzerinden kargo takibi gibi birçok farklı hizmet verilirken aynı zamanda kurumsal müşterilerine verdikleri üyelikler ile Horoz Lojistik avantajları ve hizmetlerinden faydalanmalarına olanak sağlamaktadır. Bu üyelik sisteminin bir parçası olan kurumsal müşteriler firmalarına ait sevkiyatlarınızı takip edebilir, raporlar oluşturabilir ve sevk emirleri verebilirler. Horoz Lojistik Kargo üyeliği için kurumsal müşteriler, müşteri temsilcileri iel iletişime geçebilirler.

Horoz Lojistik Kargo Takip Sorgulama

Gönderilerinizde Horoz Lojistik Kargo’yu tercih etmişseniz “Horoz Lojistik kargom nerede?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır. Horoz Lojistik Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verdiği Horoz Lojistik kargo takibi hizmeti sayesinde dilediğiniz her an gönderilerinizin konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Horoz Lojistik ürün takibi işlemini yapmak için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Horoz Lojistik internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Ardından bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan Horoz Lojistik ana sayfasındaki üst menülerden Gönderi Takibi yazan butonu bulmalısınız. Bu butona tıkladığınızda Horoz Lojistik Kargo gönderi takibi yapmanıza olanak sağlayan başka bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada Horoz Lojistik Kargo Gönderi No ile Horoz Lojistik Kargo gönderi takibi yapmanıza olanak sağlayan bir sistem vardır. Horoz Lojistik Kargo sipariş numaranızı ya da Horoz Lojistik Kargo takip numaranızı Gönderi No yazan boşluğa, ardından da gönderinin teslim edileceği kişinin ismini Alıcı bölüme yazmalısınız. Güvenlik kodunu da doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Sorgu butonuna bastığınızda kargonuzun konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

horoz lojistik kargo takip

Ayrıca Horoz Lojistik Kargo’nun Windows, Android ve IOS işletim sistemlerinde kullanılabilen bir uygulaması olduğunu da hatırlatmak isteriz. Bu uygulamayı akıllı telefonunuza indirerek de Horoz Lojistik Kargo ürün takibi işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Horoz Lojistik Kargo Teslimat Süresi

Horoz Lojistik Kargo teslimat süresi seçeceğiniz hizmete ve gönderiyi yapacağınız uzaklığa göre değişecektir. Konuyla ilgili en detaylı bilgiye Horoz Lojistik Kargo ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Horoz Lojistik Kargo’nun kendi internet sitesinde de bulabileceğiniz aşağıdaki haritayı inceleyerek kargonuzun tahmini olarak ne kadar sürede ulaştırılabileceğini görebilirsiniz. İstanbul ve çevresi illerin yanı sıra Ankara’ya 1 gün içerisinde teslimat yapabilen Horoz Lojistik Kargo’nun doğu illerine ulaşması 4 güne kadar uzayabiliyor. Ayrıca yapacağınız gönderi şehir merkezi yerine bir ilçeye gönderilecekse bu süreye 1 gün daha eklemeniz gerektiğini hatırlatmak isteriz.

horoz lojistik kargo takip

Horoz Lojistik Kargo Teslimat Sürelerini Görmek İçin TIKLAYINIZ!

Horoz Lojistik Kargo Fiyat Hesaplama

Horoz Lojistik Kargo çok sayıda farklı hizmet sunduğu için gönderi ücretlendirmesi ile ilgili herhangi bir bilgi paylaşmamaktadır. Kurumlara özel hizmetler vermesi ve gönderinize uygun olarak seçilecek hizmetere göre ücret değişeceğinden konuyla ilgili detaylı bilgiye Horoz Lojistik Kargo ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Horoz Lojistik Kargo ücretlendirmesi ile ilgili sorularınız için ulaşabileceğiniz Horoz Lojistik Kargo telefon numarasını aşağıda bulabilirsiniz.

Horoz Lojistik Kargo Şubeleri

Horoz Lojistik Kargo’nun 1050 personeli ile yurtiçinde 36 taşıma şubesi, 7 bölge müdürlüğü, 28 lojistik merkezi ve 612 uluslararası ofisi bulunmaktadır. Horoz Lojistik Kargo şubelerinin adres ve iletişim bilgilerini aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz. Açılan bağlantıda okları takip ederek bölge müdürlüklerinden, lojistik merkezlere kadar Horoz Lojistik Kargo şubelerinin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Horoz Lojistik Şube Bilgileri İçin TIKLAYINIZ!

Horoz Lojistik Kargo Şikayet

Horoz Lojistik Kargo müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu nedenle herhangi bir öneri, şikayet ya da teşekkür bildirimini kolaylıkla gönderebilmeniz için kendi internet sitesi üzerinden bir iletişim formu sunmaktadır. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Horoz Lojistik Kargo’nun ana sayfasındaki üst menülerden İletişim seçeneğine oradan da Müşteri İletişim Formu seçeneğine tıklayarak bu forma ulaşabilirsiniz. Formda sizden isim, soyisim, iletişim ve adres bilgileri istenecektir. Bu bilgileri ve aldığınız hizmetin genel hatlarını belirttikten sonra mesajınızı yazabilir ve GÖNDER butonuna basarak gönderebilirsiniz. Horoz Lojistik Kargo şikayet bildiriminizi bu formu kullanarak yapabilirsiniz ya da Horoz Lojistik Kargo müşteri hizmetlerine ulaşmayı deneyebilirsiniz.

horoz lojistik kargo takip

Horoz Lojistik Kargo Müşteri Hizmetleri

Horoz Lojistik Kargo ile ilgili herhangi bir öneri, şikayet ya da teşekkür bildirecekseniz bunun için yukarıda bahsettiğimiz Horoz Lojistik Kargo İletişim Formu’nu kullanabilirsiniz. Horoz Lojistik Kargo Müşteri Hizmetlerine aşağıda numarasını bulabileceğiniz çağrı merkezi üzerinden de ulaşabilir, öneri şikayet ya da teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.

Horoz Lojistik Kargo İletişim

HOROZ LOJİSTİK KARGO HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş.

Horoz Lojistik Kargo Adres  : Mahmutbey Mahallesi Taşocağı Yolu Özlem Sokak Kısık Plaza Kat:1 NO:6 Bağcılar İSTANBUL

Horoz Lojistik Kargo Telefon : 0850 202 33 50 (Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi)

Horoz Lojistik Kargo Telefon 2 : 212 456 10 00

Horoz Lojistik Kargo Fax :  212 456 14 55

Horoz Lojistik Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz