Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2020

İKEA Kargo Takip

İKEA Kargo Takip

Evinizin dekorasyonu konusunda hiç kuşkusuz bir numaralı markalarından biri İKEA’dır. Türkiye’nin olduğu gibi Avrupa’nın da lider mobilya market zinciri olan İKEA, internet üzerinden de sipariş verebileceğiniz bir online alışveriş portalını sizlerin hizmetine sunmuştur. Hemen hemen her gün yeni ürün ve kampanyalar ile karşınıza çıkan İKEA, ev ürünlerinizi karşılamanız ve dekorasyonu konusunda sizlere her kapısını açmış bulunmaktadır. Evinizin her bir noktası için çözümler sunan İKEA, kullanışlı ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile müşterilerine sunmaktadır. Her tarza hitap edebilecek dekorasyon ve stiller ile müşterilerinin taktirini kazanmıştır. Uygun fiyatlar ile tasarımı iyi ve kullanışlı mobilyalarına, ev aksesuarlarına herkesin ulaşabilmesi için gece gündüz çalışmaktadır. Sizlere daha iyi bir yaşam vermek için her türlü olanağı sunan İKEA, dün olduğu gibi bugün ve yarında sizlerin yararını düşünerek çalışmaya devam ederek gelişecektir.

Ev dekorasyonu, ev düzenleme, aydınlatma, çalışma alanları, yatak odaları, oturma odaları, çocuk odaları, mutfak, ev tekstili, kitaplıklar ve raflar, banyolar, yemek odaları vb. eviniz için aklınıza gelebilecek tüm alanlarda ikea sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca İsveç Gıda Merkezi de bulunan İKEA, dünyadan bir kapı daha açarak farklı ürünlere ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Son yıllarda yayılmaya başlayan e-ticaret sistemine katılan İKEA, sizlere her açıdan tam bir hizmet vermek için çalışmaya devam etmektedir. Müşterilerinin kolay ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmasını sağlayarak internet üzerinde tüm adımlarında takip edilebilir bir şekilde olmasını sağlamıştır. Hem site içerisinden hem de anlaşmalı olduğu kargo firmalarının kargo takip bölümlerinden kargonuz hakkında detayları ve konumu öğrenebilmeniz mümkün kılınmıştır.

İKEA İle Kargo Takip İşlemi

Aklınıza takılan her türlü sorunun cevabını bulabilmeniz için size imkan veren İKEA, web sitesi üzerinden belli birkaç adımdan sonra ulaşabileceğiniz bir sistem kurmuştur. Ayrıca sadece sistem üzerinden değil, firmanın anlaşmış olduğu Horoz Lojistik ve Yurtiçi kargo firmalarının web siteleri üzerinden sizlere verilmiş takip numarası ile kargo bilgilerinizi öğrenebilir, detaylarına ve konumuna erişebilirsiniz. Anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile en fazla 7 iş günü içerisinde kargonuzu kapınıza teslim ederek, kargo firmaları tarafından teslimat tarihi daha önceden SMS veya telefon yolu ile bilgilendirilerek sorunsuz bir alışveriş süreci yaşamanız sağlanmaktadır.

Kafanızdaki her sorunun cevabı sistem üzerinde yer alan “Hesabım” menüsünde yer almaktadır. Bu menüye ulaşabilmek için ilk olarak siteye e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.

hesabim

İKEA web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Hesabım menüsüne tıklandıktan sonra çıkan seçeneklerden siparişlerim sekmesine girilerek siparişleriniz hakkında detaylarına ulaşılabilir, kargo bilgilerini görebilir ve konumuna erişebilirsiniz. Her müşterinin sorduğu klasik bir soru olan “Kargom şuan nerede?” gibi sorularınızın cevapları bu bölümde yer almaktadır.

hesabim-2

Yurtiçi Kargo ile Kargo Takibi

İKEA’nın anlaşmalı olduğu kargo firmalarından biri Yurtiçi kargodur. Bu kargo firmasının web sitesi üzerinden gönderilerinizi takip edebilir, her detayı inceleyerek hareketlerini adım adım takip edebilirsiniz. İlk olarak Yurtiçi kargonun ana sayafana girdiğinizde sayfanın sağ tarafında yer alan “Gönderi Sorgula” bölümüne gönderi numaranızı yazmanız gerekmektedir.

yurtici-1

Yurtiçi kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Takip numaranızı yazdıktan sonra karşınıza detaylı bir sorgulama sayfası çıkacaktır. Bu sayfada gönderi numaranızı ve güvenlik kodunu girip sorgula butonuna tıkladıkdan sonra kargo bilgilerinizin yer aldığı ekran çıkacaktır. Bu ekranda kargonuz hakkında detaylara sahip olabilir, kargo hareketleri bölümünden adım adım inceleyebilirsiniz.

yurtici-sorgulama

Horoz Lojistik ile Kargo Takibi

İkea’nın bir diğer anlaşmalı olduğu kargo firması Horoz Lojistik’dir. Aynı şekilde bu kargo firmasının web sitesi üzerinden kargonuzu takip edebilir, bilgilerinizi görebilirsiniz. Firmanın web sitesine girildiğinde sayfanın sağ üst köşesinde yer alan gönderi takibi tıklanır.

horoz-logistik-1

Horoz Lojistik web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Gönderi takibine tıklandıktan sonra karşımıza bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfada gönderi no, alıcı ve güvenlik kodu isteyen boşluklar yer alır. Gönderi no bölümüne sistemin bize vermiş olduğu sipariş numarası ya da takip numarası bilgisi girilir. Alıcı bölümüne alıcı bilgisinin en az ilk dört harfinin girilip, ekranda yer alan güvenlik kodunun da girilmesi ile sorgula butonuna tıklandığında kargonuzun detaylarını, hareketlerini görebilirsiniz.

horoz-logistik-2

İKEA Kargo Ücretlendirilmesi

İKEA, müşterilerine hızlı,güvenli ve sorunsuz bir teslimat süreci yaşatmaktadır. Teslimat sürecine özen göstererek müşterilerini mağdur etmemek için çalışan İKEA, teslimat sürecinde belli bir miktar ücret talep etmektedir. Yaptığınız alışverişler 100 TL ve altı ise 13 TL, 100 TL üzeri ise ürünlerin toplam bedelinin %13′ ü kadardır. İnternet üzerinden yaptığınız alışverişleriniz en fazla 7 iş günü içerisinde teslim edilmesi gibi kısa bir süreç ve kaliteli, uygun ürünleri ile aldığı tüm ücretlerin karşılığını vermektedir.

İKEA İletişim

İKEA Ayrıntılı İletişim İçin TIKLAYINIZ!

Mağazadan alışveriş ve internetten iletişim formları ile sizler ile iletişim yolunu açan İKEA, formlarda vermiş olduğunu e-posta adresi veya telefon numaranız ile en fazla 48 saat içinde sizlere cevap vererek iletişime geçmektedir. Müşterilerinin her türlü sorun, öneri, yedek parça talebi, teşekkür gibi taleplerine her zaman cevap vererek etkili bir iletişim süreci yaşatmaktadır.

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz