Web sitemize hoşgeldiniz, 29 Şubat 2020

Joker Kargo Takip

Joker Kargo Takip

Anne ve bebek giyiminden her türlü oyuncak çeşitleriyle hizmet veren Joker, en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktadır. Çocuklar ve annelerine hizmet vermesinin yanında eğlenceli oyuncaklarıyla yüzünüzü gülümsetmeye her geçen gün devam etmektedir. Kaliteli ve güzel ürünleri satışa koyan joker, anne ve babaların beğenisini kazanarak her gün biraz daha ileriye gitmektedir. Hem yerinde mağazaları hem de online alışveriş sitesi ile size seçenekler sunarak alışveriş yapmanızı sağlayan joker, her zaman kullanışlı ve kaliteli ürünleri sizler ile paylaşmaktadır. Sizlerin ihtiyaç duyduğu ürünleri bilir ve buna uygun ürünler sergiler. Dünyadan markaları da bünyesinde barındıran joker, yeniliği takip ederek en yeni kullanışlı ve güvenli ürünleri sizlere sunmaya her gün devam etmektedir. Her anne babanın çocuğuna gösterdiği özenle hareket eden joker, ürünlerini seçerken aynı özen ve hassasiyeti gözetmekte, her adımını büyük bir titizlikle doğru ve güvenilir şekilde atmaktadır. Bunlardan da anlaşılacağı üzere sizler ve çocuklarınız için ihtiyaç duyguğunuz güvenli,sağlıklı ve doğru adres Joker’dir.

Çocukların ve sizlerin yaşamına kattığı zengin ürün kategorileri, her bütçeye uygun seçenekleri ile beğenileri üzerine toplamış olan joker, istenilen ürünleri en kısa şekilde ve güvenilir yollarla sizlere ulaşımını sağlama konusunda titizlikle çalışır, müşterilerini asla mağdur etmemeyi hedeflemektedir. Müsterilerin aldıkları ürün ve/veya ürünleri adım adım görüntülüyebilecekleri bir kargo takip bölümü bulunur. Bu bölüme site içerisinde sipariş takibinden ulaşılabileceği gibi, anlaşmalı olduğu Aras kargo firmasına ait kargo takip bölümünden de gerçekleştirebilirsiniz.

Joker Kargo Takip İşlemi

Çocuklar ve ailelerinin dünyalarına kattığı zengin kullanışlı ve güvenli ürünleri ile Joker, yapacağınız alışverişlerinizden keyif almanız ve yüzünüzdeki gülümsemeyi kaybetmemeniz için her konu üzerinde her gün sıkı bir şekilde çalışmaktadır. Hiç kuşkusuz bebek ve/veya çocuklar için bakılan her ürün gerekli, ihtiyaç duyulan ürünlerdir ve aileler bu ürünlerin hemen ellerine ulaşmasını isterler. Çünkü çocuklar hayatınızda en değerli varlıklar olması dolayısıyla ihtiyaçalrının hemen karşılanması en hassas olduğunuz yanlarınızdan biridir. Bu süreçte tabi ki doğal olarak kafamızda siparişim tedarik edildi mi?, siparişim teslimat firmasına gönderildi mi?, dağıtıma çıktı mı?, kargom şuan nerede?, paketimin konumu nedir? gibi sorular oluşmakta ve cevapları aranmaktadır. Sistemin üzerinde çalıştığı konulardan biri ise Joker online alışveriş sitesi üzerinden aldığınız ürünlerin en hızlı bir şekilde zamanında ve sorunsuz kapınıza teslim edilmesidir. Yani sorularınıza tam anlamıyla cevap vermektir. Zamanında ve güvenli bir teslimat yapan Joker, sizlerin de aldıınız ürünlerin temin edilmesinden teslimat aşamasına kadar takip edebilmeniz için imkanlar sunmuştur. Hem site üzerinden hem de Aras kargo sitesi üzerinden kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak sistem üzerinden gerçekleştirebileceğiniz kargo takip işleminden bahsedelim. Joker ana sayfasının sol üst köşesinde yer alan sipariş takibi seçeneğine tıklanır. Ardından açılan pencereye size verilen sipariş takip numarası yazılarak siparişlerinizin detaylarını görebilirsiniz. Sipariş takip numarası sizlere e-mail ve/veya sms yolu ile de gönderilir. Sipariş takip numaranızı biliyorsanız sisteme giriş yapmadan da kargonuzu takip edebilmeniz olanaklı kılınmıştır.

joker-sip-1

Joker internet sitesi için TIKLAYINIZ!

Sipariş takip tıklanıldığında karşımıza çıkan pencere;

joker-sip2

Görsellerde aktarıldığı gibi adımlar takip edildikten sonra siparişiniz hakkında detayları öğrenebilir, kargo bilgilerinizi görebilir, kafanızdaki soruları cevaplayabilir ve kargo konumunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca sisteme giriş yaparak sayfanın sağ üst kısmında hesabım menüsüne girilerek sayfanın sol tarafında yer alan menüden sipariş takibine tıklanarak kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

hesabim-joker

Görselde gösterildiği gibi hesabım seçeneği tıklandıktan sonra açılan menü;

hesabim-ardindan-sip-takibi

Sipariş takibine tıklanıldıktan sonra karşımıza siparişlerinizin yer aldığı liste gelicektir. Bu listeden istenilen bilgiye erişilebilmektedir.

sip-hesap-girisi-ile

Aras Kargo ile Takip İşlemi

Joker, yaptığınız alışverişlerin adrese teslimi için Aras kargo firması ile anlaşmalı çalışmaktadır. Joker tarafından sizlere verilen takip numarası ile Aras kargo web sitesinde yer alan kargo takip bölümüne bu numarayı girerek istediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz.

Aras kargo web sitesine girdiğinizde sayfanın sol alt köşesinde yer alan kargo takip bölümüne gelerek kargo takip numaranızı girdiğinizde kargo bilgilerinizi görebilir, detaylarına inebilir, sorularınızı cevaplayabilir ve kargonuzun konumunu öğrenebilirsiniz.

aras-kargo

Aras Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Joker online alışveriş sitesi üzerinden yaptığınız alışverişler teslimat adresinizin mesafesine bağlı olarak 1-3 iş günü içerisinde teslim edilmektedir. Birçok siteye göre çok iyi bir teslimat süresi sunan joker, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktadır.

Joker Kargo Ücretlendirilmesi

Joker yaptığınız alışverişlerinizde belli bir miktar sonrasında kargoyu ücretsiz olarak sizlere sunmakla birlikte, sınır olan miktar altında yaptığınız alışverişlerde belirlenmiş standart bir miktar kargo ücreti talep edilmektedir. 125 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsiz iken, 125 TL altı alışverişlerinizde Türkiye’nin her yerine 5.99 TL kargo ücreti talep edilmektedir. Ayrıca bazı kampanyalı ürünlerde de kargo ücreti talep edilmemektedir.

Joker İletişim

Joker iletişim ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ!

Mersis No: 1353251423698732

Sicil No: 267324

Firma: ATM Dış Ticaret Pazarlama Anonim Şirketi

Adres: Büyükdere Cad. Cem Plaza No.23 Kat.2 Şişli

Telefon: 0 (850) 200 14 14

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz