Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

Kitapseç Kargo Takip

Kitapseç Kargo Takip

Türkiye’nin online kitap alışverişlerinizde en güçlü isim olarak çalışan Kitapseç, 2009 yılından bugüne hizmet vermektedir. Müşterilerine en uygun fiyatlarla en iyi yayınları temin etmenizi sağlayarak sizleri mutlu etmeyi başarmıştır. E-ticaret kitap alışverişlerinizde ilk tercih edilen firma olan Kitapseç, güvenilir ve uygun fitaylı imkanlarıyla en iyi olmaya devam etmektedir. Okumaya ve eğitime her zaman hizmet verme hedefiyle çalışarak ilerlemektedir. İnsan odaklı, bilimsel, dürüst, güvenli, öğrenmeyi öğrenen, ekip çalışması olan değerleriyle her gün daha çok çalışarak sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

KPSS, ALES, DGS, SPR, GYS, PMYO, gelir uzmanlığı, açıköğretim, askeri sınavlar vb. bir çok alandaki yayınevlerine ait kitapları istediğiniz şekilde seçip satın alma imkanı sağlamaktadır. Piyasadaki kitapçılara göre daha uygun fiyatlarla online alışveriş imkanı sunan Kitapseç, alışverişlerinizi daha cazip hale getirmiştir. Birçok öğrencinin ilk uğrak yeri olan Kitapseç, bulunmayan fırsatlarıyla öğrenci dostu olduğunu kanıtlamıştır. En güncel kitapları bularak, en hızlı ve güvenli bir şekilde temin etmenizi sağlamaktadır.

Kitapseç güvenli alışverişinin yanında hızlı kargo süreci ile de her an sizler için çalışarak hizmet vermektedir. 1 ile 3 gün arasında teslimat süresi olan Kitapseç, kargo ücretleri konusunda da birçok imkan ve fırsatlarla sizlere ulaşmaktadır. Bazı günlerde hafta sonu gibi belirlediği seçeneklerle kargonuzu ücretsiz olarak sağlayabileceğiniz gibi, 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde yine kargonuz ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Kitapseç, üç kargo firması ile çalışmaktadır. Bunlar; Yurtiçi, Sürat ve Aras kargodur. Yaptığınız alışverişleri hem sistem üzerinden hem de anlaşmalı olduğu kargo firmalarının kargo takip bölümlerinden takip numaranız ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kitapseç ile Kargo Takip İşlemi

Kitapseç, tüm kitap alışverişlerinizde sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. En iyi kitapları, en güvenli, uygun fiyatlı ve hızlı bir şekilde sizlere ulaştırmaktadır. Kitapseç ile yaptığınız tüm alışverişleri takip edebilir tüm adımlarını inceleyebilirsiniz. Hem Kitapseç web sitesi üzerinden hem de anlaşmalı olduğu kargo firmalarının web siteleri üzerinden gönderilerinizi takip edebilir, kargo bilgilerini ve detaylarını görebilirsiniz. Kitapseç web sitesi üzerinden kargo takibinizi gerçekleştirmek için ilk olarak web sitesine ulaşmanız gerekmektedir. E-posta ve sifrenizle üyeliğinizi aktifleştirdikten sonra sayfanın üst kısmında yer alan “Kargom nerede” başlığından kargo bilgilerinizi ve detaylarını görebilirsiniz.

kitapsec-1

Ayrıca sayfanın sağ üst tarasında yer alan bana özel seçeneğine tıklandıktan sonra açılan sayfada “Siparişlerim” butonuna tıklayarak sipariş detaylarınıza ve kargo bilgilerinize erişebilirsiniz. Kafanızda oluşan tüm soruların cevaplarını bu adımlar ile bulabilmeniz mümkündür.

kitapsec-2

Kitapseç web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Yurtiçi kargo ile kargo takip işlemi

Kitapseç, yaptığınız kitap alışverişlerinde en hızlı şekilde teslimat süresi için kargo şirketleriyle anlaşmıştır. Bu firmalardan biri Yurtiçi kargodur. Yurtiçi kargo ile kargo takibini gerçekleştirmek için web sitesine erişmeniz gerekmektedir. Açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan gönderi sorgulama penceresine takip numaranızı yazmanız gerekmektedir.

yurtici-1

Açılan sayfada karşınıza detaylı sorgulama ekranı çıkacaktır. Bu ekrana yine aynı şekilde takip numaranızı ve görselde yer alan güvenlik kodunu girdikten sonra kargo bilgilerinize, detaylarına ve konumuna erişebilirsiniz. Ayrıca fatura, ambar tesellüm ve çağrı numaranızla kargo bilgilerini sorgulatabilir ve detaylarını öğrenebilirsiniz.

yurtici

Yurtiçi kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Sürat kargo ile kargo takip işlemi

Kitapseç firmasının anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinden bir diğeri ise Sürat kargodur. Bu kargo şirketi ile gönderinizi takip etmeniz için web sitesine ulaşmanız gerekmektedir. Ana sayfanın menü çubuğunda yer alan online işlemler menüsünden kargom nerede seçeneğine tıklamalısınız.

surat-1

Açılan sayfada takip numaranızı ve görseldeki güvenlik kodunu girerek kargonuzu takip edebilir, detaylarını ve konumunu öğrenebilirsiniz. Ek olarak kurumsal takip, yurtdışı takip, fatura numarası ve web sipariş koduna göre takip seçenekleri ile de takip imkanlarını da bünyesinde barındırdığını öğrenmiş olmaktasınız.

surat-2

Sürat kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Aras kargo ile kargo takip işlemi

Kitapseç firmasının anlaşmalı olduğu son kargo şirketi ise Aras kargodur. Aras kargo ile kargo takip işlemini gerçekleştirmeniz için web sitesine erişmeniz gerekmektedir. Açılan sayfanın sol alt köşesinde yer alan kargo takip bölümüne eriştikten sonra takip numaranızı girerek kargo bilgilerinize, detaylarına ve konumuna erişebilirsiniz.

aras

Aras kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Kitapseç Kargo Ücretlendirilmesi

Kitapseç tüm alışverişlerinizi hızlı bir şekilde kapınıza ulaştırırken kargo ücretlerini ise en uygun şekilde sunarak alışveriş süreçinizin tamamını en iyi şekilde gerçekleştirmenizi mümkün kılmıştır. 1 ile 3 gün arasında değişen hızlı teslimat sürecinde kargo ücretlerinide düşünmüştür. 75 TL üzerinde tüm alışverişlerinizi ücretsiz kargo seçeneği ile sunarak, bazı günlerde ve hafta sonlarında kargonuzu ücretsiz olarak sunmaktadır. Hafta sonları ve bazı günler hariç 75 TL altında ki alışverişlerinizde ise sepetinize eklediğiniz ürünlerde satın alma işleminizi gerçekleştirmeden sepetinizden belirlenen kargo ücretini öğrenebilirsiniz.

Kitapseç İletişim

0850 622 62 52 numaralı çağrı merkezinden de her türlü istek, öneri, sikayetleri iletebileceğiniz gibi kafanızdaki soruların cevaplarını öğrenebilir ve kargo takip işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Adres:  Ostim Mah. Turan Çiğdem Caddesi 1220 Sokak 13/1-2 Ostim Yenimahalle / ANKARA

Telefon : 0 (850) 622 62 52

Faks  :  0 (312) 386 13 98

Mail:  bilgi@kitapsec.com

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz