Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

Kitapyurdu Kargo Takip

Kitapyurdu Kargo Takip

Online kitap alışveriş sitelerinin en önemli isimlerinden olan Kitapyurdu, Türkiye’nin ilk ve en büyük kitap satış portalıdır. Hem yerli hem de yabancı her türde kitabı tedarik edebileceğiniz Kitapyurdu, birçok kategori ve türü ile istediğiniz kitapları sizlere sunmaktadır. Sadece kitap satımıyla kalmayıp, siz müşterilerine müzik, film, oyun, poster ve teknoloji ürünleri vb. alanlarda da online satışı mevcuttur. Zengin kitap içeriğiyle hizmet vermeye ve her gün çalışarak içeriğini arttırmaya devam etmektedir.

Kitapyurdu sadece internetten satış yapan bir kitapevi niteliğinde değil, aynı zamanda herkese açık olan bir bilgi ve buluşma merkezi olmak arzusunda, kültür hayatınıza biraz da olsa katkı sağlamayı istemektedir. Okuyucuların aradığı kitapları rahatça bulabilmesi amacıyla kurulmuştur. “Vakit nakittir.” kalıbını benimsemiş, kullanıcılarının zamanını heba etmeden aradığını zamanında bulması, zamanında ve ekonomik şekilde temin etmesi için çalışmaktadır.

Kitapyurdu, okuyucularının okuduklarını paylaşabildikleri ve kitaplar hallında sohbet edebilecekleri bir platformda oluşturarak bilgi paylaşımına gösterdiği önemi vurgulamıştır. Teknolojiyi de takip eden Kitapyurdu, problemleri çözmek ve ihtiyaçlara cevap vermek için hergün kendilerini geliştirmektedir. İstediğiniz ürünleri sepetinize ekleyip herhangi bir süre sınırı olmadan tutabilir ve dilediğinizde bu ürünleri satın almanızda mümkün kılınmıştır.

Kitapyurdu, istediğiniz eserleri size en yakın zamanda ulaştırmak için de büyük bir özveriyle çalışmaktadır. Standart bir teslimat süresi bulunmayan kitapyurdu ile ürünlerinizin teslimat sürelerini hesaplayabilmek için tedarik edileceği süreye teslimat süresini ekleyerek ulaşabilirsiniz. Bazen siparişleriniz bir gün içinde teslim edebileceği gibi birkaç günden fazla da sürebilir. Kitapyurdu sizlere istediğiniz ürünleri ulaştırmak için üç farklı kargo ile çalışmaktadır. Bu kargo firmaları ise; MNG, Aras ve Yurtiçi kargodur. 10 liradan sonra kargo ücreti 1 lira iken 30 liradan sonra kargo bedava imkanı bulunan Kitapyurdu ile kargo ücretleri indirilebilecek en alt düzeye indirilmiştir.

Kitapyurdu ile Kargo Takip İşlemi

Kitapyurdu, müşterilerine en iyi hizmetleri vermek için çalışmakta ve bu hizmetlerden biri olan kargo takip işlemini de müşterilerine sunarak mümkün kılmıştır. Hem kitapyurdu web sitesi üzerinden hem de anlaşmalı olduğu kargo firmaları üzerinden kargo takip işlemini gerçekleştirmeniz sağlanmıştır. Kitapyurdu üzerinden takip işlemini gerçekleştirmek için ilk olarak web sitesine erişmeniz gerekmektedir. E-posta ve şifreniz ile üyelik girişinizi aktifleştirdikten sonra sayfanın üst tarafında yer alan “Sipariş Takibi” bölümünden sipariş detaylarınıza ve kargo bilgilerine erişebilirsiniz.

kitapyurdu-1

Açılan sayfada sipariş kodu, durumu, sipariş tarihi, ürün adet bilgisi ve toplam fiyat bilgisi yer alan bir liste yer alır. Sipariş durumu başlığı altında gönderi durumunuza ait bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kitapyurdu web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

MNG kargo ile kargo takip işlemi

Kitapyurdu gönderilerinizin güvenli bir şekilde sizlere ulaştırmak için bazı kargo firmaları ile anlaşmıştır. Bu kargo firmalarından biri MNG kargodur. MNG kargo üzerinden kargo takibi yapabilmek için ilk olarak web sitesine erişmeniz gerekmektedir. Ana sayfanın sağ tarafında yer alan “Kargom Nerede” başlığı altında size verilen takip numarasını ve görselde yer alan güvenlik kodunu girip sorgula butonuna bastığınızda kargo bilgilerine, detaylarına ve konumuna erişebilirsiniz.

mng-kargo-1v1y

MNG kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Aras kargo ile kargo takip işlemi

Kitapyurdu firmasının anlaşmalı olduğu bir diğer kargo şirketi ise Aras kargodur. Aras kargo ile takip işlemini gerçekleştirmek için web sitesine erişmeniz gerekmektedir. Ana sayfanın sol alt bölümünde yer alan “Kargo Takip” bölümünden takip numaranızı girerek sorgulama işleminizi gerçekleştirebilir, kargo bilgilerinizi, detaylarını ve konumunu öğrenebilirsiniz.

aras

Aras kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Yurtiçi kargo ile kargo takip işlemi

Kitapyurdu firmasının anlaşmalı olduğu son kargo şirketi Yurtiçi kargodur. Yurtiçi kargo ile kargo takibini gerçekleştirmek için ilk olarak web sitesine erişmeniz gerekmektedir. Ana sayfanın sağ üst köşesinde yer alan gönderi takibi penceresine takip numarasını yazarak takip işleminizi başlatabilirsiniz.

yurtici-1

Açılan sayfada detaylı sorgulama ekranı karşınıza çıkacaktır. Bu ekrana gönderi takip numaranızı ve görselde yer alan güvenlik kodunu girerek kargo bilgilerinize, detaylarına ve konumuna erişebilirsiniz. Ayrıca fatura, ambar tesellüm ve çağrı numaranız ile kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

yurtici-2

Yurtiçi kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Kitapyurdu Mobil Uygulama İle Kargo Takip İşlemi

Kitapyurdu müşterilerine her an her yerde hizmet vermek için çalışmakta ve ihtiyaçlara cevap vermektedir. Teknolojiyi takip eden hizmetlerine mobil uygulamayı da ekleyerek her an her yerden alışveriş yapabilir, yaptığınız alışverişleri takip edebilmeniz mümkün kılınmıştır. Hem cep telefonlarınızdan hem de tabetlerinizden uygulamayı edinerek kullanabilirsiniz. Google Play ve/veya App Store’den Kitapyurdu mobil uygulamasını indirerek kargo takibini gerçekleştirebilirsiniz. Uygulamayı edindikten sonra üyelik girişinizi e-posta ve şifrenizle aktifleştirerek ana sayfanın sol üst köşesinde yer alan üç çizgiyi tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada siparişlerim seçeneğine girerek kargo bilgilerini görebilirsiniz.

Google Play Kitapyurdu mobil uygulamasına erişim için TIKLAYINIZ!

App Store Kitapyurdu mobil uygulamasına erişim için TIKLAYINIZ!

Kitapyurdu Kargo Ücretlendirilmesi

Kitapyurdu yaptığınız alışverişlerin kargo ücretlerini minimuma indirmek için çalışmış ve size en uygun fiyatlarla kargo hizmeti sunmaktadır. 10 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti 1 lira iken, 30 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretsiz olarak sunulmuştur. 10 TL altı alışverişlerinizde kargo ücretini öğrenmek için ilk olarak seçtiğiniz ürünü sepete eklemeniz gerekmektedir. Sepetinize tıkladığınızda satın al ardından adres bilgilerini girdikten sonra kargo seçeneği ve ücretleri karşınıza çıkacaktır. Bu sayfada istediğiniz kargo firmasını seçebilir ve ücretini öğrenebilirsiniz.

Kitapyurdu İletişim

Adres: Kitapyurdu Yayıncılık ve İletişim A.Ş. Örnektepe Mh. Pazaraltı Sk. No: 96 Sütlüce 34445 Beyoğlu, İstanbul

E-posta: editor@kitapyurdu.com

Telefon: 0212 519 87 20

Kitapyurdu ayrıntılı iletişim için TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz