Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet Kargo Takip

Kuryenet Kargo Hakkında

Dağıtım sektöründe müşteri memnuniyetine uygun farklı çözümleri ile adından söz ettiren Kuryenet Kargo 1994 yılında kurulmuştur. Kuryenet Kargo günümüzde tüm Türkiye’ye yayılmış 400’e yakın şubesi ve 3000 personeli ile hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden beri, gönderi takibi için barkodlandırmayı kullanan ilk Türk firması olmanın haklı gururunu yaşayan Kuryenet Kargo, geçen süre içerisinde gelişim hızını hiç düşürmeden büyümeye devam etmiştir. Merkezi İstanbul’da olan Kuryenet’in diğer kargo firmalarından ayrılan en önemli özelliklerinden biri de Türkiye’nin en büyük firmalarının Kuryenet’e güvenmesidir. Kuryenet kurumsal firmalara toplu dağıtım hizmeti veren bir firma olduğu için en büyük markalar tarafından tercih edilmesi güvenilirliğinin birinci göstergesidir. Kuryenet Kargo’nun bu denli güvenilir ve tercih edilir bir firma olmasında müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sağladığı hizmetlerin katkısı büyüktür. Bu hizmetler müşterileri ile iletişimlerinin sonucunda ve Kuryenet standartları çerçevesinde belirlenmektedir. Toplu dağıtımlar, kargo, sözleşme alımı, webservis, çağrı merkezi hizmetleri, adres doğrulama, iade hizmetleri, raporlama ve arşiv genel olarak Kuryenet hizmetlerinin toplandığı başlıklardır.

Kuryenet Kargo Takip Sorgulama

Kuryenet kargo üzerinden gönderdiğiniz kargoların kargo takip işleminizi gerçekleştirmek için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Kuryenet Kargo internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Açılacak olan sayfanın sol tarafındaki menülerden Gönderi Takibi seçeneğine tıklamalısınız. Kuryener Kargo sizi farklı bir sayfaya yönlendirecektir. Açılan sayfada uygun boşluklara Kuryenet tarafından size gönderilen Kuryenet Kargo takip numaranızı, soyadınızı, cep telefonunuzu ve kutucukta gördüğünüz karakterleri girmelisiniz. Daha sonrasında Gönderi Sorgula butonuna bastığınızda kargodaki gönderinizin konum ve teslimat bilgileri ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayede kargom nerede diye endişe etmenize gerek kalmayacaktır.

kuryenet kargo takip

Kuryenet Kargo Teslimat Süresi

Kuryenet kargo teslim aldığı gönderilere, ek hizmet süreleri ve mücbir sebepler hariç 15 iş günü içerisinde 2 kez uğrama yapmayı hedeflemektedir. Bu sürelere şehirlerarası kargo süreleri dahil değildir. İlk seferde teslim edilemeyen gönderiler için 15 gün içerisinde tekrar uğrama yapılır. eğer müşteri ile iletişime geçilebilirse 2. uğrama için randevu verilir. Adres değişikliği durumunda 15 gün teslim süreci baştan alınır. Kuryenet Kargo kuralları nedeniyle Kuryenet şubelerine müşteri çağrılması ve gönderinin şubeden teslim edilmesi yasaktır.

Kuryenet Kargo Fiyat Hesaplama

Kuryenet Kargo fiyat hesaplaması gönderilerden önce müşteri ve Kuryenet iletişimi ile gerçekleştirilir. Kuryenet Kargo internet sitesi üzerinden ücret hesaplama ile ilgili herhangi bir sistem bulunmamaktadır. Kurumsal gönderilerin ücretlendirilmesi Kuryenet kargo ile iletişime geçilerek yapılmaktadır.

Kuryenet Kargo Şubeleri

Kuryenet Kargo’nun ülke geneline yayılmış 400’e yakın şubesi bulunmaktadır. Fakat Kuryenet Kargo kuralları gereği şubelerden teslimat yapılmamaktadır.

Kuryenet Kargo Şikayet

Kuryenet Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden sağladığı iletişim formunu kullanarak şikayet, öneri ve teşekkürlerinizi Kuryenet’e ulaştırabilirsiniz. Kuryenet kargo iletişim formunu kullanmak için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Kuryenet Kargo internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Açılan sayfadaki üst menülerden iletişim seçeneğine tıklayarak formalara ulaşabilirsiniz. Form doldurma nedeninize göre şikayet, teşekkür, öneri, satış & pazarlama, acentelik başvurusu gibi seçenekleri olan formlardan birini seçerek uygun boşluklara ilgili bilgileri girip mesajınızla beraber gönderebilirsiniz.

kuryenet kargo takip

Kuryenet Kargo Müşteri Hizmetleri

Kuryenet Kargo Müşteri Hizmetlerine aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda şikayet, öneri ya da teşekkür mesajlarınızı yukarıda bahsettiğimiz iletişim formunu kullanarak iletebilirsiniz.

Kuryenet Kargo İletişim

Kuryenet Kargo Telefon: 0850 222 93 93

Kuryenet Kargo Telefon (2): 444 93 93

Kuryenet Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz