Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Metro Kargo Takip

Metro Kargo Takip

Metro Kargo Hakkında

Metro Kargo Türkiye’nin birçok farklı yerinde şubesi bulunan önemli bir kargo firmasıdır. Hem şubelerinden hem de internet üzerinden verdiği hizmetlerle müşteri memenuniyetini kazanmayı başarmıştır. İnternet sitesi üzerinden verdiği KargoPark üyelik hizmeti sayesinde üyelerine özel avantajlar ve kolaylıklar sağlamakla kalmayarak aynı zamanda üye olmayan müşterilerine birçok online hizmet vermektedir. Siz de Metro Kargo’nun bir üyesi olup kargo takibi, ödeme izleme, kendi barkodunu hazırlama ve gönderi raporlama gibi işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz. Gönderi yapmak ve bir KargoPark üyesi olmak için aşağıda numarasını bulabileceğiniz müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Eğer bir üyeliğe sahipseniz aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Metro kargo internet sitesi üzerinden KargoPark’a giriş yapabilirsiniz. Merkezi İstanbul’da olan Metro Kargo’nun hizmet alanı son derece geniştir. Farklı gönderi türlerinde hizmet vermekte olan Metro Kargo paket, doküman, dosya, valiz, koli, torba, sandık, çuval, sağlam orijinal ambalajında sıvılar, uygun ambalajda ilaç ve benzeri türden malzemeler, (afyon, morfin, kokain ve benzeri uyuşturucular gibi taşınması kanunen yasaklanmış olanlar hariç), medikal tıbbi malzemeler, oto yedek parça, kafes veya sandık içinde kaporta, araç aksamı ve görsel reklam afişleri gibi çok çeşitli gönderilerin yapılmasına da olanak sağlamaktadır.

Metro Kargo Takip Sorgulama

Gönderilerinizde Metro Kargo’yu tercih ettiyseniz “Metro Kargom nerede?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır. Metro Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden sağladığı hizmet sayesinde artık dilediğiniz an dilediğiniz yerde gönderilerinizin konum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak için öncelikle yapmanız gereken aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Metro kargo internet sitesini ziyaret etmek olacaktır. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan Metro Kargo ana sayfasında Kargom Nerede? yazan bir menü ile karşılaşacaksınız. Bu menüyü kullanarak Metro Kargo gönderi takibi yapmak için kargonuzun sorgulama numarasına ihtiyacınız olacaktır. Metro Kargo takip no, Metro Kargo sorgulama no, Metro Kargo referans no gibi farklı isimlerle gönderinizi kargoya verirken ya da sonrasında SMS, e-posta gibi bir iletişim yoluyla size bildirilen bu numarayı Gönderi Sorgula yazan boşluğa girmelisiniz. Metro Kargo takip numaranızı girdikten sonra ARA butonuna bastığınız takdirde kargonuzun konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

metro kargo takip

Metro Kargo Takip Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Metro Kargo Teslimat Süresi

Metro Kargo ile yapacağınız gönderilerinizin teslimat süresi ile ilgili kesin bir bilgi vermek zordur çünkü gönderinin yapılacağı mesafeden seçeceğiniz hizmete kadar birçok farklı etken teslimat süresini değiştirecektir. Kabataslak konuşmak gerekirse Metro Kargo teslimat süreleri standart hizmette şehir içi ve 600 kilometreye kadar 1 iş günü, 600 – 900 kile metre arasında bir mesafede 2 iş günü ve 900 kilometreden uzak mesafelerde 3 iş günü olacak şekilde planlanır. Fakat Express 24 gibi bir hizmetten yararlanmak isterseniz Metro kargo gönderinizi 1 iş gününde teslim etmeyi garanti etmektedir. Bütün bu teslimat süreleri hava durumu, karayolları, trafik gibi birçok farklı etkenle uzayıp kısalabilmektedir. Yine de daha kesin bir sonuç istiyorsanız aynı zamanda Metro Kargo kendi internet sitesi üzerinden gönderilerinizin tahmini kaç gün teslim edileceğini hesaplayan bir sistemi vardır. Gönderinin çıkış yapacağı ve teslim edileceği illeri girerek Metro Kargo teslimat süresi hesaplaması yapmak için aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Metro Kargo’nun ana sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Bu sistem sayesinde kargoda bir gönderiniz varken “Metro Kargo ne zaman gelir?”, “Metro Kargo kaç günde gider?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır.

metro kargo takip

Metro Kargo Teslimat Süresi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Metro Kargo Fiyat Hesaplama

Metro Kargo ile bir gönderi yapacağınızda ücretlendirme ile ilgili bilgilenmek istiyorsanız Metro Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verdiği fiyat hesaplama hizmetini kullanabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Metro Kargo internet sitesinin ana sayfasında karşınıza Fiyat Hesapla yazan bir menü çıkacaktır. Bu menüye tıkladıktan sonra karşınıza çıkacak formdan gönderinin çıkış ve varış illerini, ilçelerini, türünü ve ağırlığını girmelisiniz.Desi hesapla yazan bölümü kullanarak ağırlıkla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bütün bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Hesapla butonuna bastığınız takdirde Metro Kargo ücretlendirmesi ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

metro kargo takip

Metro Kargo fiyat hesaplama sistemini kullanarak henüz gönderinizi kargoya vermeden önce ücretlendirme ile ilgili aklınıza takılan soruların yanıtlarını alabilirsiniz.

Metro Kargo Fiyat Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Metro Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Metro Kargo şubeleri hafta içi ve Cumartesi günlerinde açıktır. Hafta içi çalışma saatleri 08:00 ile 18:00 arasında iken Cumartesi günleri 09:00 ile 17:00 arasındadır. Kargo teslimat saatleri, kurye çağırma saatleri, şubeye gönderi verme saatleri değişiklik gösterebilir.

Metro Kargo Şubeleri

Metro Kargo’nun Türkiye’nin dört bir yanında bulunan birçok şubesi vardır. Eğer size en yakın Metro Kargo şubesini merak ediyorsanız bu bilgiye Metro Kargo internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Metro Kargo internet sitesinin İletişim menüsünün Şubeler seçeneğinden şubelerin adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz. Bunun için açılan sayfada bulunduğunuz şehri seçmeli daha sonrasında listelenen Metro Kargo şubelerinden size en yakın olanı seçemelisiniz. Metro Kargo’nun bu kullanışlı hizmeti sayesinde kolaylıkla istediğiniz Metro Kargo şubesine ualaşabilirsiniz. Metro Kargo şube sorgulama işlemini bu kadar basit bir şekilde yapabilirsiniz.

Metro Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Metro Kargo Şikayet

Metro Kargo ile ilgili öneri, şikayet veya teşekkürlerinizi aşağıda numarasını bulabileceğiniz Müşteri Hizmetlerini arayarak iletebilirsiniz. Bununla beraber metro Kargo internet sitesi üzerinden verilen iletişim formunu kullanarak da fikirlerinizi Metro Kargo ile paylaşabilirsiniz. Bunun için öncelikle yapmanız gereken aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Metro Kargo internet sitesini ziyaret etmek olacaktır. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan Metro Kargo ana sayfasından İletişim menüsünü oradan da Hızlı İletişim yazan alt menüyü seçmelisiniz. Bu işlemi yaptığınızda karşınıza hızlı iletişim formu çıkacaktır. Ad, soyad, e-posta ve telefon gibi bilgilerinizi girdikten sonra gönderi türünü seçerek mesajınızı yazabilir, Gönder butonuna basarak iletişim formunu ilgili birime ulaştırabilirsiniz.

metro kargo takip

Metro Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Metro Kargo Müşteri Hizmetleri

Metro Kargo müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu nedenle müşterilerinin fikirlerini duymaya her zaman açıktırlar. Aynı zamanda gönderinizle ilgili her konuda yardımcı olmaya çalışacaklardır. Metro Kargo müşteri hizmetlerine aşağıda numarasını bulabileceğiniz çağrı merkezinden ve yukarıda bahsettiğimiz hızlı iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Metro Kargo İletişim

METRO KARGO TAŞIMACILIK VE LOJİSTİK HİZMETLERİ A.Ş

Metro Kargo Adres : BÜYÜK İSTANBUL OTOGARI 54-58 A-1 KULESİ BAYRAMPAŞA / İSTANBUL

Metro Kargo Telefon : +90 212 658 0801

Metro Kargo Fax : +90 212 658 2468

Metro Kargo Müşteri Hizmetleri Telefon : 444 90 55

Metro Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz