Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

Modagram Kargo Takip

Modagram Kargo Takip

Türkiye’de birçok insan artık alışverişini mağaza mağaza gezerek yapmak yerine internet üzerinden hem daha ucuz hem de daha kolay bir şekilde gerçekleştirmeyi tercih ediyor. Bu nedenle kimi güvenilir kimi ise o kadar da güvenilir olmayan çok sayıda alışveriş sitesi gün geçtikçe ekranınızda daha fazla yer etmeye başlıyor. Güvenilir bir alışveriş için tercih edilmesi gereken, büyük ve köklü firmalar ise zaten müşteri potansiyelleri ile aradan sıyrılıyor. İşte bu büyük firmalar arasında senelerdir önemli yerini koruyanlardan biri de Trendyol’dur. Modagram.com ise giyim sektörünün trendlerini ulaşılabilir kılan ve Trendyol firmasına bağlı olan bir internet sitesidir.

Ünlü markaların yanında başka hiçbir yerde bulamayacağınız ürünleri de bünyesinde barındıran Modagram, stil önerileri ile de müşteri memnuniyetini kazanmayı başarmış bir markadır. Bilinen markaların indirimli fiyatları üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlayan Modagram, güvenli bir alışveriş deneyimi de sunuyor. Ayrıca herhangi bir memnuniyetsizlik durumunda ücretsiz iade de kabul ediyor. Modagram üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, gönderileriniz Türkiye’nin en büyük kargo şirketlerinden biri olan Yurtiçi Kargo güvencesi ile taşınıyor. Fiziki mağazası bulunmayan Modagram, müşterilerine sadece internet üzerinden hizmet vermektedir. Bu nedenle bütün ürünler kargo aracılığı ile teslim edilmektedir. Satın alınan ürünün güven içerisinde müşteriye ulaşmasını garanti altına almak isteyen Modagram, Yurtiçi Kargo ile çalıştığı için müşteri memnuniyetini katlamaktadır.

Modagram Kargo Takip İşlemi

Modagram üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargonuzun konumu ile ilgili bilgi almak istiyor ve kargom nerede sorunuzun cevabını merak ediyorsanız birkaç farklı yöntem kullanabilirsiniz. Öncelikle eğer gönderiniz henüz kargo şirketine teslim edilmemişse, yani hazırlanma ve paketlenme aşamasında ise bunu Modagram’ın kendi internet sitesindeki “Siparişlerim” menüsünü ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Gönderilerinizin hazırlanma süreci değişiklik gösterebilmektedir, bu nedenle konuyla ilgili detaylı bilgiye Modagram internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Modagram tarafından hazırlanan gönderiniz kargo firmasına teslim edildiğinde size bilgilendirme amaçlı bir e-posta gönderilecektir. Bu e-postadan gönderinizin artık kargo şirketi tarafından alındığını anlayabilirsiniz. Daha sonrasında ise ürünü teslim alan kargo şirketinden size bir SMS gelecektir. Bu SMS’in içerisinde ürününüzün takibini sağlamanıza yardımcı olacak bir numara bulunmaktadır. Bu numara Modagram karrgo takip numarası ya da sipraiş numarası olabilir. Her iki şekilde de bu numarayı kullanarak Modagram kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Modanisa Kargo Takip

Modagram kargo takip işlemini yapmak için öncelikle kargo şirketinden bilgilendirme mesajını almanız gerekir. Bu SMS sayesinde sipariş takip bağlantınız aktifleşecektir ve kargo takibinizi Modagram internet sitesi üzerinden yapabileceksiniz. Kargo takip bağlantınızı Modagram tarafından size gönderilen e-postanın içerisinde bulabilirsiniz. Modagram kargo takip işlemi için bir diğer yöntem ise aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesini kullanmaktır. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan Yurtiçi Kargo internet sitesi ana sayfasının sağ üst köşesinde Gönderi Sorgula yazan bir bölüm göreceksiniz. Bu bölümün altındaki boşluğa, internet sitesinde de yazdığı gibi “Gönderi veya konşimento no” bilgilerinizi girmelisiniz. Yurtiçi Kargo tarafından size gönderilen SMS’in içerisinde bulabileceğiniz Modagram kargo takip numarasını bu boşluğa girmeniz gerekmektedir. Modagrsam kargo takip numaranızı doğru bir şekilde gerekli boşluğa yazıp büyüteç şeklindeki butona basmanız durumunda başka bir sayfaya yönlendirileceksiniz.

Modanisa Kargo Takip

Bu sayfada karşınıza Yurtiçi Gönderi seçeneğinin altında Gönderi No ve Güvenlik No yazan iki boşluk çıkacaktır. Sırasıyla bu boşluklara Modagram kargo takip numaranızı ve boşluğun altında yazan güvenlik numaralarını girmeniz gerekmektedir. Bu işlemleri yapıp Sorgula butonuna bastığınızda kargonuzun konumu ve teslimat süreci ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Modagram ya da Yurtiçi Kargo tarafından size Fatura No gibi herhangi farklı bir numara verilmesi dahilinde bu sayfanın altındaki diğer seçenekleri kullanarak da Modagram kargo takip işlemini yapabilirsiniz. Ayrıca Modagram’ın kargonuzu 5 gün içerisinde ulaştırmayı amaçladığını hatırlatmak isteriz. Tahmini teslimat tarihi ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak istiyorsanız aşağıda telefon numaralarını bulabileceğiniz Modagram’a ve Yurtiçi Kargo’ya ulaşmayı deneyebilirsiniz. Yurtiçi Kargo tarafından teslimat yapılacağında, teslimatın yapılacağı adreste bulunmamanız durumunda Yurtiçi Kargo bir ihbar notu bırakacaktır. Notta yazan Yurtiçi Kargo şubesi ile iletişime geçerek 3 gün içerisinde siparişinizi teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde teslim alınmayan kargolar Modagram’a iade edilecektir.

Konu kargo olunca bir diğer önemli nokta ise kargo ücretidir. Modagram 150 TL ve üzerinde yapacağınız alışverişlerde sizden kargo ücreti talep etmemektedir. 150 TL’nin altındaki alışverişlerinizde ise kargo bedeli 4.90 TL olarak belirlenmiştir. Modagram üzerinden yaptığınız alışverişlerde gönderinizin sadece Yurtiçi Kargo çalışma saatleri olan hafta içi ve cumartesi günleri 09:00 ile 18:00 arasında yapılacağını da unutmayınız. Resmi tatil ve Pazar günleri kargo teslimatı yapılmamaktadır. Siparişiniz henüz kargoya verilmediyse sipariş adresini ve alıcı ismini değiştirilebilir. Gönderi kargoya verildikten sonra ise adres ve alıcı değişikliği maalesef yapılamamaktadır. Bu durumda aşağıda iletişim bilgilerini bulabileceğiniz Modagram ile iletişime geçebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Modagram İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Telefon Numarası: 444 99 99

Modagram Telefon Numarası: 444 64 76

Modagram Adres: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Tic. A.Ş. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No:237 Kat:B-1 Maslak / İstanbul

Modagram Faks:  0 212 332 18 93

Modagram E-posta: destek@modagram.com

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz