Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

Modanisa Kargo Takip

Modanisa Kargo Takip

Muhafazakar giyim tarzını modern çizgilerle buluşturan tasarımların yer aldığı Modanisa, Türkiye’nin bu alandaki ilk online alışveriş sitesidir. 300 farklı marka, 30 farklı tasarımcının ürünleri ve 30.000’den fazla çeşit ürün yelpazesi ile muhafazakâr giyimin son moda trendlerini tek bir çatı altında toplamayı başaran Modanisa, kısa sürede büyük başarı elde etmiştir. Hem yurtiçi hem de yurtdışına sipariş gönderimi yaparak modayı dünyanın dört bir yanındaki hanımların evlerine kadar getirmeyi başaran Modanisa, günlük giyim, abiye, şal, eşarp, spor, mayo ve aksesuar gibi farklı ürün seçenekleri ile de herkesin ihtiyaçlarına yönelik bir hizmet sunmaktadır. 75 farklı ülkede sayış yapmakta olan Modanisa’nın aynı zamanda İstanbul, Ümraniye’de bir de deneme mağazası bulunmaktadır. İnternet siteleri üzerinden sipariş vermeden önce ürünleri denemenize olanak sağlayan bu mağazada aynı zamanda ürünlerin stoklarda bulunması durumunda satış da yapılmaktadır. Kendi ürünleriniz varsa bunları da Modanisa üzerinden satışa sunmak için Modanisa ile iletişime geçebilirsiniz.

Modanisa yurtiçinden verilen siparişlerde Türkiye’nin en büyük kargo firmalarından biri olan Yurtiçi Kargo ile çalışmaktadır. Yurtdışına giden kargolarda ise gönderinin yapılacağı ülkeye göre Modanisa, DHL, UPS, Aramex, PTS gibi büyük kargo firmalarından biri ile çalışmaktadır.

Modanisa Kargo Takip İşlemi

Modanisa.com internet sitesi üzerinden verilen siparişlerde yurtiçi gönderiler Yurtiçi Kargo ile yapılır. Sipariş ettiğiniz ürün Modanisa güvencesi ile yurtiçi gönderileri için 24 saat ve yurtdışı gönderileri için 48 saat içerisinde kargoya verilecektir. Gönderiniz kargoya verilmeden önce siparişinizin durumunu Modanisa internet sitesini üzerinden kontrol edebilirsiniz. Sipariş durumunuzu görüntülemek için Modanisa internet sitesine üye girişi yaptıktan sonra ana sayfanın sağ üst köşesindeki üye isminize tıklamanız ve “Siparişlerim” bölümün girmeniz gerekmektedir. Siparişinizle ilgili detaylı bilgiye bu bölümden ulaşabilirsiniz.

Modanisa üzerinden verdiğiniz siparişlerinizin kargo durumunu kontrol etmek için ise birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki Modanisa internet sitesinde, siparişiniz kargoya verildikten sonra ana sayfada çıkacak olacak “Kargom Nerede” bölümünü kontrol etmektir. Ayrıca Modanisa tarafından kargoya verilen siparişinizle ilgili bilgilendirme, size SMS ya da e-posta ile yapılacaktır. Bu mesaj ya da e-postanın içerisinde Modanisa sipariş numaranızı ve kargo takip numaranızı bulabilirsiniz. Modanisa kargo takip numaranızı aynı zamanda Yurtiçi Kargo internet sitesinde de kullanabilirsiniz. Kargoya verilen siparişinizin ne durumda olduğu öğrenmek için Yurtiçi Kargo internet sitesinden kargo takip sorgulama yapabilirsiniz.

Modanisa kargo takip işlemi için size bilgilendirme amaçlı gönderilen SMS ya da e-posta’nın içerisindeki Modanisa kargo takip numaranızı ve sipariş numaranızı kullanabilirsiniz. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesi üzerinden bu numaralarla Modanisa Kargo Takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan Yurtiçi Kargo internet sitesinin sağ üst köşesindeki Gönderi Sorgula yazan menüdeki ilgili boşluğa gönderi numaranızı yani Modanisa kargo takip numaranızı girmeli ve büyük bir Büyüteç şeklinde gösterilen butona tıklamalısınız.

Modanisa Kargo Takip

Bu işlemin ardından güvenlik kodunu girmeniz gereken farklı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfada yurtiçi gönderi sorgulama seçeneğinin altındaki Gönderi No ve Güvenlik No yazan alanları sırasıyla Modanisa kargo takip numaranız ve boşluğun altında yazan güvenlik kodu ile doldurmanız gerekmektedir. Formu doğru bir şekilde doldurduktan sonra Sorgula butonuna bastığınızda Modanisa üzerinden verdiğiniz siparişinizin kargo süreci ve konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Modanisa tarafından size bilgilendirme amaçlı gönderilen SMS ya da e-postanın içerisinde Fatura No gibi farklı bir numara varsa bu numarayı da kullanarak Modanisa kargo takip sorgulama işlemini yapabilirsiniz.

Modanisa Kargo Takip

Konuyla ilgili bir diğer önemli nokta ise kargonuzun teslim sürecidir. Gönderinin yapılacağı adres ve tarihe göre gönderi süresi değişebilmektedir. Modanisa üzerinden yapılan tüm gönderiler express kargo ile gönderilmektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgiye kargo şirketi ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Ayrıca Modanisa kargo takip numaranız ya da sipariş numaranız ile gönderinizi Yurtiçi Kargo şubelerinden de teslim alabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Modanisa kargo takip işlemi için Yurtiçi Kargo internet sitesini ya da Modanisa internet sitesini kullanmak istemiyorsanız bir diğer seçeneğiniz ise çağrı merkezleri üzerinden bilgi almak olabilir. Modanisa internet sitesi üzerinden yapacağınız her gönderi ile ilgili detaylı bilgiyi Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezi üzerinden alabilirsiniz. Bu işlem için aşağıda telefon numarasını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezini aramalı ve Sesli Yanıt Sistemi’ni kullanarak Modanisa kargo takip ya da sipariş numaranız ile gönderi bilgilerini girmelisiniz. Bu sistemi kullanarak kargonuzun teslim tarihi ve şu anda bulunduğu konum gibi bilgilere erişebilirsiniz.

Bir diğer önemli konu ise kargo ücretleridir. Modanisa üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde 95 TL üzerinde kargo ücreti alınmamaktadır. Bununla beraber kargo ücretlendirmesi adres bilgilerine ve gönderilecek siparişe göre de değişiklik gösterebilir. Dönemlik kampanyalar dahilinde vereceğiniz siparişlerinizden tutar fark etmeksiniz kargo ücreti alınmadığı durumlar da olabilir. Bunun için kampanyaları Modanisa internet sitesi üzerinden takip edebilirsiniz. Yurtdışından verilen siparişlerde ise kargo ücretinin ne kadar tutacağını hesaplamak için Modanisa internet sitesinin yurtdışı menüsünü ziyaret edebilirsiniz. Bu menüden bulunduğunuz ülkeye sipariş yapılıp yapılamadığını da öğrenebilir ve eğer sipariş gönderimi yapılamıyorsa Modanisa ile iletişime geçebilirsiniz. Yurtiçi siparişlerinde bulunduğunuz adrese kargo teslimatı yapılıp yapılmadığı ile ilgili bilgiye ise Yurtiçi Kargo Çağrı Merkezini arayarak ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Modanisa İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Telefon Numarası: 444 99 99

Modanisa Telefon Numarası : 0850 333 64 72 (08:00-00:00)

Modanisa Mağaza Adres: İstiklal Mah. Alemdağ Cad. No:156/B Ümraniye, İstanbul
Tel: (0216) 344 44 59

Modanisa Mail: info@modanisa.com

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz