Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Mudo Kargo Takip

Mudo Kargo Takip

1964 yılında  Mustafa Taviloğlu ve Doğan Gürün’ ün İstanbul ilinde bir pasajda kurdukları küçük bir hediyelik eşya dükkanı olarak piyasa da yer aldı. Ortakların isimlerinin ilk hecelerinin birleşimi olan Mudo ismini Almıştır. günümüzde Türkiye ve Dubai’ de birçok mağaza şubesi bulundurmasının yanı sıra 20000’den fazla çalışanı ile kocaman bir ailedir. Ancak Doğan Gürün 1967 yılında iş yerinin ortaklığından ayrılmıştır. 1968’li yıllarda Fransa’nın Paris şehrine giden Mustafa Taviloğlu Türkiye’ye döndükten sonra İstanbul ilinde Erenköy mahallesinde Mudo Store mağazası açmıştır. Bugünkü Mudo şöhretine ilk store mağazasının açılışı ile sahip oldu. Günümüzde Mudo denilince 5 farklı mağazacılık sektörü akla gelmektedir. Mudo store mağazalarında tüm hazır giyim çeşitleri ve kişisel aksesuar ürünleri bulunmaktadır. Mudo Outlet mağazalarında ise sezon sonu Mudo Store ürünlerini bulundurmaktadır. Mudo Marina isminden de anlaşılacağı üzere tüm deniz ve denizcilik ürün ve aksesuarlarını bünyesinde bulundurmaktadır. Mudo Bahçe Türkiye’ nin ilk bahçe mağazasıdır. dış mekan mobilyaları ve aksesuarlarının satışını üstlenen bölümdür. Mudo Concept ise tüm iç ve dış mekan mobilyaları, tüm ev tekstil ve dekorasyon ürünlerini bünyesinde barındırmaktadır.

MUDO Kargo Takibi

Mudo.com.tr’ den yapmış olduğunuz alışverişlerde zaman tasarrufuna önem veren Mudo; ürünleri kargo şirketine daha hızlı iletebilmek için kendi depolarında muhafaza etmektedir. Böylece müşterilerini, ürünlerinin kargoya verilmesi için ayrıca 3-4 gün beklemek durumdan kurtarmıştır. Fakat stoğunda bulunmayan veya mobilya gibi ölçüleri büyük ürünlerde ekstra 3-7 iş günü hakkını kullanmaktadır. Bu durum alışveriş sitesindeki sayfasında ürün detayları kısmında hızlı teslimat ifadesi bulunmayan ürünler için geçerlidir. Siparişlerin alıcıya en kaliteli şekilde iletimini sağlamak için Yurtiçi Kargo şirketini bünyesine uygun gören Mudo kargo iletiminde en güvenli ve en hızlı gönderim şeklini benimsemektedir.

Müşterilerine daha hızlı hizmet verebilmek için ayrı depo merkezlerinde bulunan dekorasyon ve hazır giyim ürünlerini ayrı kargo gönderileri ve yasal evraklar ile gönderim yapar. Bunun için alıcılardan ilave bir kargo ücreti almayıp tek bir siparişmiş gibi aynı ücret üzerinden işlem yapmaktadır. Üstelik toplam alışverişlerde 125 liralık alt sınır geçilmiş ise kargo ücretini bizzat Mudo karşılamaktadır. bu durum tüm hazır giyim ürünleri ve dekorasyon ürünlerinde geçerli olup, mobilyalar bu durum dışında tutulur. Bu koşullar dahilinde siparişi verilip ücreti onaylanan ürünler  2 iş günü içerisinde kargoya verilmiş olur.Kargoya verilen ürünlerin, kargo bilgilendirmesini otomatik olarak e-posta ile gönderimi ile de yapar.Mobilya gibi özel teslimat gerektiren ürünlerde teslimat süresi ve bölgeleri değişebilmektedir. Bu durumlarda 444 MUDO ya da 444 6836 numaralı Mudo Müşteri Hattından müşteri hizmetleri temsilcisiyle iletişime geçebilirsiniz. E-posta ya da müşteri hattı üzerinden kargonuzu takip etmek istemiyorsanız; site üzerinden hesabım alanını seçerek siparişler sayfasından da kargo takibinizi yapabilmektesiniz. Kargonuzun her aşamasında; tedarik süreci, kargo şirketine iletimi, kargo ile alıcıya gönderimi gibi durumlar size detaylı şekilde sunulur. Ayrı noktalardan çıksa bile her ürünüz için farklı ve tek kargo takip numarası verilmektedir.

yurtici-kargo-takip

Mudo ürünlerini Türkiye’nin her yerine Yurtiçi Kargo ile 7 liraya göndermektedir. Ürünlerin gönderimi faturaları ile yapıldığı için ürün bedeli ve kargo ücretinin dışında herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir. Yalnızca mobilya gibi büyük ebatlı ürünlerde ve özel kampanya dahilindeki üRünlerde kargo ücretinde farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Bu fiyat değişikliği konusunda da Mudo müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir. Eğer mudo.com.tr sitesi üzerinden kargo takibinizi yapmadıysanız, size e-posta ile gönderilen kargo takip numarasıyla Yurtiçi Kargonun resmi sitesinden gönderi sorgulama kutucuğundan da takibini yapabilirsiniz.

Bunların dışında Mudo’ nun kendi sitesinden de Hesabım>Siparişlerim sekmesinden de kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz. Bu sayede kargom nerede sorunuzun yanıtına da kolayca ulaşabilirsiniz.

Olağan Dışı Durumlar Halinde;

Eğer kargonuz 10 iş günlük yasal süreç içerisinde size iletilmediyse 444 MUDO ya da 444 6836 Mudo müşteri hizmetlerini arayarak müşteri temsilcisi ille iletişime geçebilir ya da destek@mudo.com.tr adresine durumunuzu ve telefon numaranızı ileterek bir e-posta gönderebilirsiniz. Destek hattı üzerinden e- postalarınıza sizleri en kısa sürede bilgilendirmek için hızlı bir şekilde geri dönüş yapılmaktadır.

Eğer kargonuz adresinize gönderildiğinde siz evde yoksanız mudo.com.tr alışveriş sayfasında ilettiğiniz bir başka kişiye ya da 1. dereceden akrabanız resimli kimlik kontrolü ve teslim fişini imzalaması dahilinde teslimatı gerçekleştirebilir. Fakat bu durumlar dışındaki kişilere kargo iletimi yapılamamaktadır ve kargo teslimat yetkilisi tarafından adresinize bir haber formu bırakılır. Bu süreci takip eden ilk iş günü içerisinde kargo şirketi adresinize tekrar uğrar. Teslimat koşullarının hiçbirinin gerçekleşmemesi halinde 2 iş günü içinde 444 99 99 Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerini arayarak siparişinizi teslim alabileceğiniz saat dilimini bildirmeniz istenecektir. Aksi takdirde ürününüz Mudo.com.tr deposuna geri gönderilecektir. Bu durumdan sonra müşteri hizmetleri temsilcisi sizinle iletişime geçmeye çalışacak, buna göre siparişinizin durumu belirlenecektir.

Mudo’dan yaptığını alışverişlerde kargo ücreti konusunda ekstra bir indirim uygulamasına da dahil olabilirsiniz. Yurtiçi Kargo hem bireysel hemde kurumsal müşterileri için bir indirim kartı çalışması yapmaktadır. Yurtiçi Kargo Paro kart ile yıl boyunca indirim uygulamalarından yararlanabilecek ve bunun yanında  kargo gönderdikçe paro puan kazanabileceksiniz. Kazandığınız puanlar ile Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarında harcama şansınızı da değerlendirebilirsiniz. Türkiye geneli tüm şubelerinden paro kart başvurusu yapıp indirim ve fırsatlardan hemen yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ

Yurtiçi Kargo Telefon: 444 99 99

Mudo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ

Mudo Merkez Bina;

Fulya Mahallesi Ortaklar Caddesi Bahçeler Sokak No:10 34394 Şişli / İSTANBUL

Mudo Concept Tuzla Bina;

İstanbul Deri Organize San. Bölgesi Gelişme Alanı Y-22 Özel Parsel Tuzla / İstanbul

TELEFON: 0 (212) 456 07 07

FAX: 0 (212) 422 19 51

E-POSTA: destek@mudo.com.tr

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz