Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

N11.com Kargo Takip

N11.com Kargo Takip

Günlük hayatımızın en önemli parçalarından biri alışveriştir. İhtiyaçlarımızı satın alırken vakit ve enerji harcadığımız günler ise yavaş yavaş geçmişte kalmaya başladı. Uzun uzun alışveriş merkezlerini gezmek yerine artık insanlar daha pratik yöntemlere yönelmektedir. Kozmetikten, giyime, mobilyadan elektroniğe kadar hemen her şeyi kapımıza kadar gönderen online alışveriş siteleri sayesinde alışveriş kavramının tanımı değişmeye başlamıştır. Hızlı ve kolay bir şekilde alışveriş yapmayı tercih eden bir çok kişi artık online alışverişe yönelmiştir. Önemli markaların da büyük bir kısmı çağa ayak uydurarak internet üzerinden alışveriş yapmanıza olanak sağlayan siteleri ile hizmet yelpazelerini genişletme yoluna gitmiştir.

Mağazalarının yanında internetten alışverişe olanak tanıyan markaların yanı sıra sadece internet üzerinden satış yapan firmaların sayısı da her geçen gün artmaktadır. Taleple doğru orantılı olarak internette her zevke uygun bir mağaza bulmak mümkündür. Birçok markayı bünyesinde buluşturan büyük siteler de son derece popülerdir. Bu büyük sitelerden birisi de ülkemizde birçok müşteriye sahip olan N11.com’dur. İnternetten satın almış olduğunuz ürünleri evinize kadar getiren ve sizi hiç yormayan N11.com’in bünyesinde çok sayıda farklı markayı bulabilir ve uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler Türkiye sınırları içerisindeki adreslere farklı kargo firmaları aracılığı ile gönderilmektedir. N11.com üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo takibinizi nasıl sağlayacağınızı merak ediyorsanız, yazımızın devamında konuyla ilgili detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

N11.com Kargo Takip İşlemi

N11.com bir çok farklı kargo şirketi ile beraber çalışmaktadır. Her kargo firması için farklı bir kargo takip sistemi kullanılsa da temelde hepsi aynı şekilde işlemektedir. N11.com kargo takip işlemi için öncelikle N11.com’den yaptığınız alışverişlerinizde ürünlerin hangi kargo ile gönderileceğini bilmelisiniz. Bunu öğrenmek için bir süre beklemeniz gerekecektir çünkü siparişinizi verdikten sonra ürünleriniz belli bir süre hazırlanma aşaması olacaktır. Ürünlerinizin kargoya verilmeden önceki hazırlanma süresi alışveriş yapmayı tercih ettiğiniz mağazaya göre değişiklik gösterecektir. Sipariş ettiğiniz ürünler hazırlandıktan sonra kargo firmasına teslim edilecektir. Aynı şekilde kargo firması da gönderici mağaza tarafından belirlenecektir ya da mağazanın anlaşmalı olduğu kargo firmaları size sunulacaktır. Kargonuzun hazırlık aşamasını N11.com’daki hesabınızın Siparişlerim menüsünden izleyebilirsiniz ve kargoya verilip verilmediğini görebilirsiniz. Satın almış ürünler kargo firmasına teslim edildiğinde size bir bilgilendirme e-postası gönderilecektir. Bunun yanında bazen kargo firmasından konuyla ilgili bir kısa mesaj da gönderilebilir. E-postanızın ya da kısa mesajınızın içerisinde bir adet N11.com kargo takip numarası olacaktır. Bu numarayı kullanarak ürünlerinizin teslim edilmiş olduğu kargo firmasının internet sitesi üzerinden N11.com kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eğer bilgilendirme e-postanız ya da kısa mesajınızın içerisinde kargo firmasın ait bir bilgi görüntüleyemediyseniz aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz N11.com internet sitesinin siparişlerim bölümünden N11.com kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için Hesabım sayfanızdaki Sipariş Durumu  başlığının altında yer alan Mevcut Sipariş alanından “KARGO TAKİP” bağlantısına tıklamanız ve ilgili boşluğa N11.com kargo takip numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

N11.com üzerinden yapılan alışverişlerde tercih edilen kargo firmaları Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, UPS Kargo, Sürat Kargo, DHL Kargo Fillo Kargo, FedEx Kargo ve TNT Kargo şeklinde listelenebilir. Her bir kargo firmasının bağlantılarını sayfanın aşağısında bulabilirsiniz. Bununla beraber bazı kargo firmaları için N11.com kargo takip işleminizi nasıl yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile gönderilen ürünleriniz için N11.com kargo takip işleminizi son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesinin ana sayfasını ziyaret etmelisiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan sayfada Gönderi Sorgula yazan bir menü ile karşılaşacaksınız. Bu menünün altındaki boşluğa N11.com tarafından gönderilen N11.com kargo takip numaranızı girmeniz ve büyüteç şeklinde gösterilen butona tıklamalısınız. Bu işlemin ardından karşınıza yeni bir sayfa açılacaktır.

Morhipo Kargo Takip

Açılacak olan sayfada Yurtiçi Gönderi Sorgulama menüsünün altında Gönderi No ve Güvenlik No yazan iki boşluk ile karşılaşacaksınız. Bu boşluklara sırasıyla N11.com kargo takip numaranızı ve boşluğun altındaki güvenlik kodunu girmeniz gerekmektedir. Bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdiğinize emin olduktan sonra Sorgula butonuna basmalısınız. Bu işlemin sonunda kargonuzun konum ve teslimatı ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmış olacaksınız.

Sefamerve.com kargo takip

PTT Kargo ile yapılan gönderileriniz için N11.com kargo takip işlemini yapmak için de aynı yolları izleyebilirsiniz. Aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz PTT Kargo internet sitesinde ilgili boşluğa N11.com kargo takip numaranızı ve Güvenlik Kodu yazan boşluğa resimde göreceğiniz kodu girmelisiniz. Sorgula butonuna basmanız durumunda kargodaki ürünlerinizle ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu uygulama sayesinde kargom nerede diye endişelenmenize gerek kalmayacaktır.

n11.com kargo takip

Aras Kargo ile gönderilen ürünleriniz için N11.com kargo takip işleminizi aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Aras Kargo internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan Aras Kargo internet sitesinin altındaki menülerden Kargo Takip sekmesinde Kargo Takip No yazan bir boşluk göreceksiniz. Bu boşluğa N11.com kargo takip numaranızı girip kırmızı bir ok şeklinde gösterilen butona tıkladığınızda kargonuzun konumu ve teslimatı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

N11.com ya da kargo firmanız ile ilgili sorularınız, önerileriniz ya da düşünceleriniz için aşağıda bulabileceğiniz iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

N11.com İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Aras Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

MNG Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

PTT Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

UPS Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Sürat Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

DHL Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Fillo Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

FedEx Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

TNT Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

N11.com Adres: Katar Cad. No: 4, İTÜ Teknokent ARI 3, İç Kapı No: 803 – 902
Sarıyer / İstanbul

N11.com Telefon: 0850 333 0011

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz