Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

One Service Kargo Takip

One Service Kargo Takip

One Service Kargo Hakkında

Uzun yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan One Service Kargo, müşteri memnuniyeti odaklı sunduğu kargoculuk çözümleri ile alanında adını kısa sürede duyurmayı başarmıştır. Özellikle değerli eşyaların taşımacılığında akla gelen ilk isimlerden biri olması ve gönderi güvenliğini ön planda tutan zırhlı taşımacılık gibi hizmetleri ile One Service Kargo, müşterilerine hem güvenilir hem de güvenlikli bir hizmet sunmaktadır. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın birçok farklı ülkesinde karşılaşabileceğiniz One Service Kargo’nun dış ticaret çözümleri, mali iş çözümleri, finansal çözümler ve insan kaynakları iş çözümleri başlıkları altında topladıkları hizmetleri ile ilgili detaylı bilgiye One Service Kargo internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda One Service’in internet sitesi üzerinden verilen bir üyelik sistemi hizmeti bulunmaktadır. Bu sistemi kullanarak One Service Kargo ailesinin bir parçası olabilir ve One Service Kargo üyesi olmanın avantajlarından faydalanabilirsiniz. One Service Kargo üyelik sistemi üzerinden hesap açmak için ilk önce yapmanız gereken aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz One Service Kargo internet sitesini ziyaret etmek olacaktır. Sonrasında açılan One Service ana sayfasının üst menülerinden Kullanıcı Girişi yazan seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Eğer önceden One Service sistemine üye olmuşsanız bu sayfadan giriş yapabilirsiniz. Eğer üyeliğiniz yoksa açılan sayfadaki mini giriş formunun altındaki Kayıt Ol butonuna basmalısınız. Bu işlemi yaptığınızda karşınızda sizden isim, soyisim, e-posta ve şifre gibi bilgiler isteyen bir formla karşılaşacaksınız. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduktan sonra Üye Ol butonuna bastığınızda üyelik başvurunuz gerçekleşmiş olacaktır. Daha sonrasında üyeliğiniz ile ilgili bilgiler e-posta adresinize gönderilecektir.

one service kargo

One Service Kargo Takip Sorgulama

Gönderileriniz için One Service Kargo’yu tercih edecekseniz “One Service kargom nerede?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır. One Service Kargo ile yapacağınız gönderilerinizde size verilen One Kargo Yurtiçi Takip No, One Service Kargo Surat No ya da One Service Kargo Sipariş Takip No ile kargonuzun yerini sorgulayabilmenize olanak sağlayan bir hizmetten de yararlanabilirsiniz. One Service Kargo ürün takibi işlemi yapmak için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz One Service Kargo internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Açılan sayfada hemen sağda Kargo Takip yazan bir menü ile karşılacaksınız. Bu menüdeki boşluklardan herhangi birine gönderinizle ilgili yukarıda bahsettiğimiz 3 numaradan birini girip ARA butonuna bastığınızda kargonuzun konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

one service kargo takip

One Service Kargo gönderi takibi işlemini bu sistemi kullanarak kolaylıkla yapabilir, ürününüzün nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

One Service Kargo Teslimat Süresi

One Service Kargo dünyanın bir çok yerinde hizmet vermektedir. Bu nedenle gönderi teslimat süreniz gönderiyi yapacağınız mesafeye göre değişmektedir. Aradaki mesafe büyüdükçe kargonuzun teslim süresi uzayabilmektedir. Genellikle değerli eşya taşımacılığında tercih edilen One Service Kargo bu duruma özel bazı farklı hizmetler sunmaktadır. Örneğin İstanbul ilinden semtler arası bir gönderi yapacaksanız, gönderinizin 3 saat içerisinde teslim edileceğinin garantisini veren Gün İçi Teslimat hizmeti sayesinde gönderi sürelerinizi son derece kısa tutabilirsiniz. Seçeceğiniz hizmete ve gönderi yapmak istediğiniz uzaklığa göre One Service Kargo teslimat süresi değişeceği için “One Service kargo ne zaman gelir?”, “One Service kargo kaç günde gider?”, ” One Service Kargo kaç günde gider?” diye düşünmek istemiyorsanız konuyla ilgili daha detaylı bilgiye One Service Kargo’yla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

One Service Kargo Fiyat Hesaplama

One Service Kargo fiyatları seçeceğiniz hizmete göre değişiklik göstermektedir. Bünyesinde kasalama, kıymetli evrak taşımacılığı, nakit işleme-proses, kuyumculuk-mücevherat, değerli kargo- küçük paket, uluslararası taşımacılık, güvenlik gözetim hizmetleri, güvenlik danışmanlığı, güvenlik sistemleri ve danışmanlık hizmetleri gibi birçok farklı hizmeti barındıran One Service Kargo’nun ücretlendirmesi ile ilgili detaylı bilgeye ancak One Service Kargo ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Kargonuzun değerini ve istediğiniz hizmetleri belirtemeyeceğiniz için One Service kargo internet sitesi üzerinden fiyat hesaplamaya yönelik bir hizmet verilmemektedir.

One Service Şikayet

One Service Kargo ile ilgili herhangi bir öneri, şikayet ya da teşekkür bildirmek istediğiniz takdirde müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Şubeler üzerinden herhangi bir teslimat yapılmadığı ve bilgi alınmadığı için düşüncelerinizi sadece telefon yoluyla bildirebilirsiniz.

One Service Müşteri Hizmetleri

One Service Kargo müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. One Service ile ilgili herhangi bir öneri, şikayet ya da teşekkür bildirmek istediğinizde aşağıda numarasını bulabileceğiniz One Service Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz. Bilgi almak amacıyla ise aşağıda adresini bulabileceğiniz One Service e-posta adresine mail atmayı deneyebilirsiniz.

One Service Kargo İletişim

Değerli Kargo ve Kurye Taşımacılığı LTD. ŞTİ.

One Service Adres : Vezirhan Cad. Vezirhan İçi No:20/4 B Çemberlitaş
FATİH – İSTANBUL

One Service Telefon :  +90 212 519 65 10

One Service Faks : +90 212 519 65 13

One Service E-posta : info@oneservice.com.tr

One Service İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz