Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Özdilekteyim.com Kargo Takip

Özdilekteyim.com Kargo Takip

Türkiye’nin en büyük 100 firması arasında yer alan Özdilek, en sık tercih edilen online alışveriş portallarının arasında yer almaktadır. Online alışveriş son yıllarda artarak yaşamınızın her alandaki ihtiyaçlarına yönelik olarak hizmetler vermektedir. Kadın, erkek, ayakkabı, çocuk, ev tekstili, ev ve yaşam, oyuncak ve hobi, saat ve gözlük, lisanslı ürünlere kadar zengin ürün çeşitliliği sunarak hizmet veren Özdilek, aynı zamanda kaliteli ürünleri ile müşterilerini her zaman mutlu kılmaktadır. 7’den 70’e herkesin, her türlü yaşam tarzını yansıtan ürünleri birçok kampanya ve uygun fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefleyen Özdilek, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla size sunması güvenilirliğini arttırarak, sık kullanılan platformlar arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır. Temel felsefesi olan, “her zaman ve her durumda koşulsuz müşteri memnuniyeti”ni her gün yerine getirmeyi unutmamıştır.

Özdilek markası yıllarca biriktirdiği deneyimlerini yine müşterilerinin yararını düşünerek, en kaliteli ürünleri en hızlı biçimde ulaştırmak amacıyla online alışveriş sitesi olan Özdilekteyim.com’u hayata geçirerek, müşterilerin her yerden ulaşabilmesini sağlamıştır. Market ve mağaza olarak ikiye ayrılmış olan sitede, birçok markaya ulaşmanızı sağlayan zengin bir platformu sizlere sunmuştur. Her türlü ihtiyacınızı tek bir ortamda toplayarak işlemeye devam eden Özdilekteyim.com’da gerçekleştirdiğiniz alışverişlerinizi takip edebilmenizi de sağlamayı unutmamış, kargo takibini sistem üzerinden rahatça yapabilmenizi de mümkün kılmıştır. Ayrıca anlaşmalı olduğu UPS kargo ile de kargonuzu takip edebilmeniz sağlanmıştır. Ayrıca 5 ilde aktif olan market alışverişi ile 50 TL ve üzeri alışverişlerinizi evlerinize kendi araçlarıyla ücretsiz olarak teslim etmektedir.

Özdilekteyim.com Kargo Takip İşlemi

Yıllardır müşterilerine yerinde mağazaları ile hizmet veren Özdilek, günümüzün getirdiği teknolojinin gerekliliklerinden biri olan online alışveriş platformuna katılarak, müsterilerine hem yerinde mağazaları hem de online alışveriş sitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Online alışveriş sitesini market ve mağaza olarak ikiye ayırmıştır. Market alışverişlerinizi şuan 5 ilde gerçekleştirmeniz mümkün kılınmıştır. Bu iller; Antalya, Bursa, Eskişehir, İzmir ve Kocaeli’dir. Müşterilerinin yaptığı 50 TL ve üzeri market alışverilerini sizlerin belirlediği teslimat günü ve saat aralığında özel araçları ile ücretsiz olarak kapınıza kadar getirmektedir. Şuan 5 ilde hizmet veren online market hizmetini geliştirmeyi hedeflemektedirler.

Özdilekteyim.com mağaza alışverişlerinizi Türkiye’nin her yerine hızlı ve sorunsuz bir şekilde teslimat süreci yaşatarak, müşteri memnuniyetini her zamanki gibi ön planda tutmaktadır. Teslimat süreci esnasında kargo takibini adım adım gerçekleştirebilmenizi sağlayarak, hem sistem üzerinden hem de kargo şirketi tarafından gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Siparişiniz kargoya verildikten sonra e-posta ve/veya SMS ile sizlere iletilen gönderi numarası ile firmanın anlaşmış olduğu UPS kargo üzerinden kolayca takip işleminizi gerçekleştirebilir, kargom nerede sorunuzun cevabını kısa sürede öğrenebilirsiniz.

Özdilekteyim.com kargo takip işlemi için ilk olarak site üzerinde e-posta ve şifreniz ile üye girişini gerekleştirmeniz gerekmektedir. E-posta ve şifre uğraşmak istemeyen müşterilerine kolaylık sağlayarak facebook, twitter gibi sosyal hesaplarınız ile giriş yapabilmeyi sağlamıştır. Üyelik girişini gerçekleştirdikten sonra hesabım menüsüne tıklamanız gerekmektedir.

siparis-takibi

Özdilekteyim.com internet sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Hesabım menüsüne tıklandıktan sonra karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Bu sayfada kişisel bilgileriniz, adres defteriniz, favoriye aldıklarınızın listesi, sipariş geçmişiniz ve kuponlarınızın bilgileri yer alır. Sipariş geçmişi seçeneğine tıklanarak sipariş detayları görülebilir, kargo bilgilerine erişebilirsiniz.

sip-takip-2

Eriştiğiniz kargo bilgileri içerisinde yer alan takip numarasını alarak, ana sayfanın altında yer alan teslimat menüsünde yer alan sipariş takibi seçeneği tıklanır. Açılan sayfada yer alan boşluğa takip numarasını yazıp sorgula dediğinizde her türlü detayı görebilir, konumunu öğrenebilirsiniz.

sip-takip-sayfasi

UPS Kargo İle Kargo Takip İşlemi

Özdilek firmasının anlaşmalı olduğu kargo firması olan UPS kargo ile kargo takibini gerçekleştirmeniz mümkündür.

Ups kargo web sitesine girildikten sonra iki şekilde kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. İlk adım olarak ana sayfayı açtığınızda sayfanın sol tarafında yer alan gönderi takibi bölümüne size gönderilmiş olan gönderi numarasını girerek kargo bilgilerinizi, detaylarını ve konumunu görebilirsiniz.

ups-kargo-1

Diğer adım olan ikinci adımda ise ana sayfaya girdiğinizde sayfanın üstünde yer alan menü çubuğundan UPS Online seçeneğine tıklayarak gönderi takip sekmesine tıklamanız gerekmektedir.

ups-kargo-2

Gönderi takibine tıklandıktan sonra açılan sayfaya aynı şekilde takip numaranızı girerek sorgulayabilir her türlü sorunuza cevap bulabilirsiniz.

ups-kargo-3

UPS kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Özdilekteyim.com Kargo Ücretlendirilmesi

Özdilekteyim.com tüm mağaza alışverişlerinizde sizlere hızlı ve sorunsuz bir süreç yaşatmaktadır. Bu süreçte sizlerden belli miktardan aşağıda olan gönderileriniz için ufak miktarda ücret talep etmektedir. 50 TL altı alışverişleriniz için 5 TL bir kargo ücreti tahsil edilir. 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde ise aynı gün ücretsiz kargo imkanı ile kapınıza kadar teslim etmektedir.

Market alışverişlerini şuan 5 ilde gerçekleştiren Özdilekteyim.com 50 TL ve üzeri alışverişleriniz için ücret talep etmemekte, kendi araçları ile belirlediğiniz tarih ve saat aralığında sizlere ulaştırmaktadır.

Özdilekteyim.com İletişim

Özdilekteyim.com ayrıntılı iletişim için TIKLAYINIZ!

Müşteri Danışma Hattı: 444 44 16

Ünvan: Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi Anonim Şirketi

Adres: Yeni Yalova Yolu 4. km No: 343 Osmangazi / Bursa

Her türlü görüş, öneri ve siparişlerinize ait sorularınız için info@ozdilekteyim.com‘adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz