Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

SAS Kargo Takip

SAS Kargo Takip

Hava taşımacılığını kolaylaştırmak için haziran 2001 de kurulan SAS Kargo grubu, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır. SAS’ın açılımı  Scandinavian Airlines Systems yani İskandinav Havayolları Sistemi’dir. SAS Kargo firmasının Danimarka, Norveç, İsveç, Finlandiya, ABD, Çin, Hong Kong, Japonya, Almanya, İngiltere ve Polonya’da ofisleri bulunmaktadır. Avrupa ve kıtalararası geçitleri tümünü kapsayan 1000’den fazla uçuş, kargo kapasitesi sunarak büyük bir ağ sistemine sahiptir. Neredeyse tüm kıtalara hava taşımacılığı hizmeti sunarak diğer taşıyıcılar ile işbirliği de yapmaktadır. İskandinavya içinde ve dışında hava taşımacılığı çözümleri sunan en profesyonel bir iş ortağı olmak olan misyonu ile hareket etmekte ve her gün kendini geliştirmeye çalışmaktadır. Birkaç tane kargo çeşidi bulunan SAS Kargo; öncelikli kargo, genel kargo, bütçe kargo, ifraz kargo, airmail seçenekleri yer alır. Ayrıca SAS kargosunun ücret ve masraflarının ayrıntılı bir şekilde gösterildiği bölüm de mevcuttur. SAS Kargo, gönderilerinizi belirlenen taşıma kurallarına uygun şekilde taşımakta ve ulaştırmaktadır. Müşterilerinin kargolarını aldıklarında güvenlerini de beraberinde alma hedefi ile çalışmakta ve hizmet vermektedir. Tarafınıza iletilen teslimat zamanında tüm kargolarınız teslim edilmektedir. Özel ve sistematik ile çalışan SAS Kargo, ISO-14000 sertifikası ile yıllardır hizmet vermektedir.

SAS Kargo, müşterilerine verdiği güvenli ve kaliteli hizmet ile tüm sorulara ve sıkıntılara çözüm bulmaya da önem vermektedir. Site üzerinden kargo takip işlemi gerçekleştirebileceğiniz bir sistem de yer almaktadır. Gönderilerinizi teslim etmenizle beraber sizlere iletilen numara ile kargonuzu sistem üzerinden rahatça takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulaması da bulunan SAS Kargo ile kargonuzu takip edebilir ve detaylarını görebilirsiniz.

SAS Kargo ile Kargo Takip İşlemi

Müşterilerinin gerekli ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli çalışarak ağını geliştirmeye çalışan SAS Kargo, mümkün olan en kısa sürede kargolarınızı ulaştırmaktadır. Herhangi bir sıkıntı olursa %100 paranızı iade edebileceğinin garantisini vererek güvenleri yine üzerinde toplamayı başarmıştır. Tehlikeli mal ve maddeler ve hayvan taşımacılığı yapmayan SAS Kargo diğer tüm gönderilerinizi güvenilir bir şekilde taşımaktadır. SAS Kargo üzerinden kargo takibi yapabilmek için web sitesini açmanız gerekmektedir. Ana sayfanın sağ tarafında kargo takip küçük penceresi yer almaktadır. Bu pencereye sizlere verilen gönderi numarasını yazarak takip edebilir ve kargom nerede sorunuzun yanıtını bulabilirsiniz.

sas-kargo

SAS Kargo web sitesi üzerinden başka bir yoldan da kargo takibi gerçekleştirebilmeniz mümkündür. Bunu greçekleştirebilmek için ana sayfa üzerinde yer alan menü çubuğunda Why Register seçilir ve e-tracking tıklanır.

sas-kargo-1

Açılan sayfada dört seçenekten oluşan bir takip sistemi yer almaktadır. Bunlar; tek izleme, çoklu izleme, kargo2000 izleme ve mobil uygulama izlemedir. Bu uygun seçeneklerden sizlere uygun olana göre tarama seçeneği sağ taraftan saçilerek gerçekleştirilebilmektedir. Ana sayfada yer alan takip penceresine göre daha ayrıntılı bir takip sistemi bu bölümde karşınıza çıkmaktadır.

sas-kargo-1

SAS Kargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

SAS Kargo’nun Mobil Uygulaması ile Kargo Takibi

Sas Kargo, müşterilerine en iyi hizmetleri vermek için her gün daha çok çalışarak en iyi kargo sürecini yaşamanız için uğraşmaktadır. En kısa sürede ve en güvenli şekilde gönderilerinizi taşıyan SAS Kargo, kargo takip işlemlerinizde de sizleri mağdur etmeden en kolay şekilde gerçekleştirebilmeniz için mobil hizmetini de kullanıma açmıştır. Hem Google Play hem de App Store üzerinden edinebileceğiniz mobil uygulama ile hem cep telefonlarınızdan hem de tabletlerinizden bu uygulamayı kullanarak kargo bilgilerinizi ve deyaylarını görebilirsiniz. Mobil uygulamayı kullanmak için indirmeniz ve elinizdeki gönderi numarasını yazmanız bu bilgilerinizi görmenize yeterli olacaktır. Mobil uygulamalar insanların her zaman her konuda ihtiyaç duyduğu hizmetlerden biridir. Özellikle kargo şirketleri günümüzün ihtiyaçalarını gözeterek mobil uygulamalarını oluşturarak kullanıma açmalıdır. Mobil uygulama ile kargo takibi yapabilmek için uygulamayı açmanız gerekmektedir. Açılan sayfada yer alan boşluğa gönderi numaranızı yazarak kargo bilgilerinize ulaşmanız mümkün kılınmıştır.

15049746_552928488237013_1730615146_n

SAS Kargo Google Play mobil uygulamasını edinmek için TIKLAYINIZ!

SAS Kargo App Store mobil uygulamasını edinmek için TIKLAYINIZ!

SAS Kargo Ücretlendirilmesi

SAS Kargo, müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını gözeterek site üzerinde ihtiyacı olan bilgileri vermiş, her konuda yardımcı olmaya çalışmıştır. SAS Kargo ücreti nedir, neye göre ne kadar ücret talep etmektedir vb. gibi bilgilerin yer aldığı bir ücret listesi de paylaşılarak müşteriler gönderilerine ne kadar ödeme yapabileceğini de görmeleri mümkün kılınmıştır. SAS Kargo ana sayfası üzerinde yer alan menü çubuğunda yer alan “Products” seçilir ve “Surcharges/Fees” seçeneğine tıklanır.

ucret-sas

Açılan sayfada ücretlerin yer aldığı listenin linki bulunmaktadır. “View List” linkine tıklayarak ücretlerin yer aldığı listeye ulaşabilir ve bu listeden istediğiniz bilgiyi elde edebilirsiniz.

ucret-sas-1

SAS Kargo İletişim

SAS Kargo iletişim bölümünde yer alan iletişim formunu doldurup gönderdikten sonra en fazla iki saat içinde geri dönüş yapılarak edinmek istediğiniz bilgiyi edinebilir ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmanız olanaklı kılınmıştır.

Her türlü sorununuza, ihtiyacınıza anında ve doğru bilgi ulaştırmak için durmadan çalışarak müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi kendilerine hedef edinmiştir. SAS Kargo firması için güven çok önemlidir müşterilerinin gönderilerini alırken güvenlerini de almayı amaçlamış ve iletişimini en iyi ve etkili şekilde gerçekleştirmek için çalışmaya da devam etmektedir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz