Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2020

Sateen.com Kargo Takip

Sateen.com Kargo Takip

2012 den itibaren hizmet vermekte olan sateen.com, müşteri memnuniyetini ön plana taşımayı hedeflemiş ve bu hedef ile adım atmaya devam etmekte, gelişmektedir. Sateen.com “Anında Kargo” sistemini devreye sokan ilk alışveriş sitesi olmasıyla yeniliklere açık olan bir sistem olduğunu gözler önüne sermektedir. Ekim 2014 den beri anında kargo hizmetini “hızlı gönderi” ile değiştirerek, siparişleri geliş tarihleri ve saatlerine göre sırası ile hızlı bir şekilde kargolama yoluna başlamışlardır. Ayrıca vade farksız 6 taksit ve kapıda ödeme seçenekleri ile mağduriyetleri önlemeyi hedefledikleri görülmektedir.

Sateen.com kullanıcılarına güvenli bir alışveriş imkanı sunmakta, verdikleri kredi kartı bilgileri veri tabanında saklanmayıp sipariş işlemi gerçekleştirildikten sonra otomatik olarak silinir. Müşteri hizmetlerini 7/24 ulaşılabilir şekilde oluşturan Sateen.com bu alanda görev alan ekibi ve üyeleri ile birebir iletişim kurmayı başarmış, facebook, twitter , pinterest ve instagram kanalları ile sürekli ulaşılabilir durumda hizmet vermektedir.

Sateen.com üzerinden yapacağınız alışverişler sistemin üye olduğu Aras Kargo firması ile tarafınıza ulaşmakta, %100 güvenli alışveriş ile kullanıcılara en kısa sürede ulaşmayı hedeflemekte ve sağlamaktadır. Site üzerinde yer alan hesabım bölümünden sipariş listesi sekmesine girilir ve burada yer alan kargo takip seçeneğinden kargo bilgilerinizi öğrenebileceğiniz gibi, Aras kargo web sitesi üzerinden de gönderi takip numaranızı girerek kargonuzun durumunu ve konumunu öğrenebilirsiniz.

Sateen.com Kargo Takip Sistemi

Günümüzde insanlar internet üzerinden yaptıkları alışverişlerde her adımı incelemek ve görüntülemek istemektedirler. Siparişim ne durumda?, Temin edildi mi?, Ürünüm kargo firmasına ulaştırıldı mı?, Dağıtıma çıktı mı?, Şuan kargom nerede? gibi soruları sormakta ve bu soruların cevaplarını anında öğrenmek istemektedirler. Soruların cevapları sistem içerisinde yer alan kargo takip seçeneğinden edinilebilir ve anlık olarak takip edilebilmektedir. Ayrıca sitenin anlaşmalı olduğu Aras Kargo firmasının web sitesi üzerinden kargonuzun durumunu öğrenebilir ve konumunu anında görüntüleyebilirsiniz. Bu aşamada kullanıcıların kafasında soru işaretleri oluşmamasını sağlamak ana amaçlarındandır.

Sateen.com sitesi üzerinden siprişlerimizin kargo durumunu sistem içerisinden gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak siteye giriş yaptıktan sonra “hesabım” menüsü altında yer alan “siparişlerim” seçeneğine tıklayarak karşımıza çıkan “sipariş listesindeki” kargo takip bölümünden kargonuzun aşamaları hakkında bilgi sahibi olabiliriz.

Aşağıda yer alan linke tıklayarak Sateen.com web sitesine girerek, üye olunabilir ve üyelik girişi yapapabilirsiniz.

Üye girişi yapıldıktan sonra aşağıda yer alan görselde kargo takip bölümüne gidebileceğiniz adım gösterilmiştir.

siparilerim-1

Şiparişlerim seçeneği tıklandıktan sonra karşımıza şipariş listesi gelmektedir ve bu liste üzerinde sipariş no, sipariş tarihi, durum ve ödeme tipi bilgileri yer almaktadır.

siparislerim-2

Görselde gördüğünüz sayfadan kargo bilgilerini öğrenebilir ve takip edebilirsiniz. Sateen.com alışveriş sitesinden yaptığınız alışverişler hızlı kargo sistemi ile kargolanmakta ve bu sistem siparişlerinizin geliş sırasına göre düzenlenerek teslim edilmektedir. Bu işlem 1-5 gün içerisinde tamamlanmaktadır.

Aras Kargo ile Gerçekleştirebileceğiniz Kargo Takibi

Siparişiniz hakkında bilgi almak ve durumunu öğrenmek için başvurabileceğiniz bir diğer yöntem ise Sateen.com’un anlaşma sağladığı Aras kargonun kargo takip işemidir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Aras kargonun internet sitesine girmeniz gerekmekte ve kargo takip bölümüne ulaşmanız gerekmektedir.

Aras kargonun internet sitesine girdiğinizde ana sayfanın sol alt bölümünde yer alan kargo takip bölümüne ulaştığınızda karşınıza kargo takip numaranızı isteyen bir çubuk gelecek ve takip numarasını girerek kargo bilgilerinizi, durumunu ve konumunu öğrenebilirsiniz.

aras-kargo-takip

Kargo takip numaranızı girdikten sonra kargo hareketlerinin yer aldığı bir sayfa açılacaktır. Bu hareketler adım adım yer almaktadır. Aşağıda kargo hareketlerinin yer aldığı temsili bir görsele yer vererek bilgilendirme yapılmıştır.

kkl

Sateen.com Web Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Sateen.com Alışveriş Sitesinin Mobil Uygulaması ve Kargo Takibi

Kargo durumunu öğrenebilmek için yapılabilecek tüm işlemleri mobil olarak da gerçekleştirmek mümkündür. Google Play ve App Store adreslerinizden indirebileceğiniz Sateen.com uygulaması ile telefon ve/veya tabletinizden kargo detaylarını görebilir, takibini gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamalar kullanıcılara sınırları ortadan kaldırmayı hedefleyerek hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Sadece internet erişiminizi sağlayarak bu uygulamayı her yerde kullanabilirsiniz. Gelişen teknolojiler mobil uygulamaları zorunlu hale getirmiş, kullanıcılar ellerinin altında ulaşabileceği platformlar görmek istemektedir. Sateen.com bu platformu kullanıcılara sunmakta ve her gün gelişmeye devam ederek kullanıcı ihtiyaçlarını gidermeye devam etmektedir. Sateen.com uygulamasının mobil versiyonunu edinebilmek için aşağıdaki linklere tıklamanız yeterlidir.

Sateen.com Google Play uygulamasına erişmek için TIKLAYINIZ!

Sateen.com App Store uygulamasına erişmek için TIKLAYINIZ!

Sateen.com’un mobil uygulaması web sitesi gibi kolay ve kullanışlı bir sayfa ile karşımıza çıkmaktadır. Aşağıda mobil uygulamanın kargo takip bölümüne ulaşabileceğiniz kısım gözterilmiştir. Web sitede olduğu gibi siparişlerim altında yer alan kargo takibi bölümüne her an ulaşabilirsiniz.

Sateen.com Kargo Ücretlendirilmesi

Sateen.com hızlı kargo uygulaması ile sipariş sırasına göre hızlı bir şekilde kargoya teslim edilmektedir ve bu hizmeti verirken kullanıcılardan cüzi bir miktarda ücret talep etmektedir. Yapılan alışverişlerde alınan kargo ücreti 6.99 TL dir. Kapıda ödeme seçeneği de olan sateen.com kargo tahsilat komisyon tutarı olarak 4.99 TL siparişinize eklenmektedir. Ek olarak peşin fiyatına 6 taksit ile alışveriş yapmanızı olanaklı kılmaktadır.

Sateen.com İletişim

Sateen.com iletişim ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ!

Firma Adı : Saten Tekstil Elektronik İletişim San. ve Tic. Ltd. Şti.
Kayıtlı E-posta : satentekstil@hs07.kep.tr
Mersis Nu : 0752015082500016
Telefon : 0850 736 22 22
Adres : Adil Mahallesi Beykoz Caddesi Başak Sokak No:2 Etyemezler Plaza Kat:5 Sultanbeyli / İstanbul
E-posta : info@sateen.com

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz