Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Saudia Arabian Airlines Kargo Takip

Saudia Arabian Airlines Kargo Takip

Yurtdışı uçak kargo firmalarından olan Saudia Arabian Airlines kargo, dört kıtada 225 uluslararası ve 26 yerli geniş küresel ağı ile özel bir kargo filosudur. Asya, Afrika, Avrupa ve ABD genelinde yolcu uçuşlarında da yeterli kapasitesi ile hizmet vermektedir. Özellikle müşterilerinin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ürün ve hizmetleri geniş yelpazede, uygun maliyetli çözümleriyle sunarak verimlilik ve güvenilirlik açısından hava kargo firmaları arasında dünyada büyük bir yere sahiptir. Saudia Arabian ‘da bulunan benzersiz hizmetleri ve minimal taşıma süresi ile doğu ve batı arasında bir köprü gibi hizmet vermektedir.

Üç başlık altında kargo çeşitlerini sizlere sunmaktadır. Genel kargo(General Cargo), ihtisas kargo(Specialized Cargo), kritik kargo(Critical Cargo) bu başlıklardır. Genel kargo içerisinde yarım kiloluk zarflar arasında; makine parçaları, uçak motorları, elektronik donanımlar, kişisel parçalar vb. her türlü gönderileriniz için genel hava kargo hizmeti yer alır. Genel posta içerisindeki ikinci hizmet mail posta hizmetidir. Bu hizmet 24 ile 48 saat içerisinde teslim edilecek uluslararsı ve iç hatlar posta hizmeti sağlar. İkinci başlık olan İhtisas kargo içerisinde hayvanlar, uçak kiralama ve elbise taşımacılığı yapılmaktadır. Hayvan taşımacılığı hizmetinde evcil ve/veya vahşi hayvanlardan canlı hayvan ve türlerine kadar geniş bir yelpazede taşıma yapmaktadır. Bu taşıma süreci hayvan bakım kuruluşları tarafından belirlenen yönetmeliklere uygun ve eksiksiz bakım ile gerçekleşmektedir. Uçak kiralama hizmetinde ise ihtiyacınız ve yükünüzün boyutu ne olursa olsun uçakları hizmetinize sunmaktadır. Kıyafet taşımacılığı hizmeti ile moda giysilerin müşteri talepleri doğrultusunda ihtiyaçları karşılayacak şekilde güvenle ulaştırmaktadır. Moda ile uğraşan müşterilerine perakende taşıma hizmeti de sunan Saudia Kargo ile tüm ihtiyaçlarınız sizlere ulaştırılmaktadır. Son olarak kritik kargo başlığı altında kurye, araç, at, değerli eşya, tehlikeli madde, çabuk bozulan meyve, sebze ve ilaç maddeleri, sofistike aktif ısıtma ve soğutma yük konteynerleri taşımacılık hizmetleri yer almaktadır. İleri teknoloji ile verdiği hizmetleri en güvenli hale getirerek kuşkusuz bir teslimat süreci yaşatan Saudia Kargo için güvenlik ve memnuniyet en önemli hedefleri arasındadır.

Saudia Kargo, müşterilerine bahsedildiği üzere her türlü ihtiyaçları için elinden gelen gayreti göstererek güvenli, kaliteli ve hızlı bir hizmet vermektedir. Tüm bu himetlerden faydalanan müşterileri için gönderileri ne olursa olsun takip edebilmelerini de olanaklı kılarak tüm hizmetleri verdiğini göstermiştir. Saudia Kargo ana sayfası üzerinden gönderilerinizi takip edebileceğiniz gibi sistem ile iletişim kurarak da istediğiniz bilgileri elde edebilirsiniz.

Saudia Airlines Kargo ile Kargo Takip İşlemi

Saudia Kargo müşterilerine güvenli, hızlı ve kaliteli sunduğu hizmetler ile her an ulaşılabilir yapısıyla tüm kolaylıkları sizlere sunmaktadır. Mükemmelliyetçiliği, güvenirliliği ve hızlılığı ile en çok tercih edilen kargo firmaları arasında yer almakta ve sunduğu hizmetlere karşılık verdiği taşıma garantileri ile kuşkusuz güvenilebilecek bir kargo firması yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Her türlü taşımacılık işlemleriniz için oluşturduğu olanaklar ile minimum taşıma ücretini birleştirerek sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. İleri düzey teknolojiyi hizmetleriyle birleştiren Saudia Kargo ile gönderileriniz güvenli bir şekilde taşınırken sizlerin de gönderilerinizi takip etmeniz olanaklı kılınarak web sitesi üzerinde takip bölümünden elinizdeki gönderi numarası ile takip işlemenizi gerçekleştirmeniz sağlanmıştır. Saudia Kargo üzerinden kargo takibi yapabilmek için ilk olarak web sayfasına girmeniz gerekmektedir. Ana sayfanın sol alt köşesinde yer alan “Track Your Shipment” başlığı altındaki boşluğa gönderi numaranızı yazarak kargo takibinizi gerçekleştirebilir, kargom nerede sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

kargo-takip

Saudia Kargo web sitesinin içerisinde kargo takibi için farklı bir yol da bulunmaktadır. Ana sayfanın menü çubuğu üzerinden sol tarafında yer alan “e-services” seçilerek “shipment tracking” seçeneğine tıklanır.

2-yol

Açılan sayfaya aynı şekilde gönderi numaranızı yazarak kargo bilgilerinizi ve detaylarını görebilirsiniz.

2-yol-2

Görüldüğü üzere site üzerinde kargo takip bölümü gayet basit bir şekilde yer almakta müşterilerini uğraştırmadan direkt olarak kargo bilgilerine ulaştırmaktadır. Ayrıca Saudia Kargo müşteri bilgi merkezini arıyarak istediğiniz bilgileri öğrenebilir, kafanızdaki sorulara cevap alabilirsiniz. Her an ulaşılabilir müşteri bilgi merkezi ile sizleri mağdur etmeden her türlü sorununuza çözüm sunmaktadır. Müşteri bilgi merkezine +966 92000 1668 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Saudia Cargo web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Saudia Kargo Ücretlendirilmesi

Saudia Kargo ile gönderileriniz için talep edilen ücretleri öğrenmek için Saudia Kargo ajanslarına uğramanız ve/veya iletişime geçmeniz gerekmektedir. Web sitesi üzerinden ücretler hakkında bir açıklama yapılmadığından iletişime geçerek bilgi alabileceğiniz belirtilmiştir. Her an ulaşılabilir bir iletişim merkezi oluşturduğu için herhangi bir sıkıntı yaşamadan kısa sürede gönderilerinize biçilen fiyatı öğrenebilirsiniz. Sİte içerisinde verilen iletişim bilgilerinden istediğiniz zaman ulaşabilmeniz mümkün kılınmıştır.

Saudia Kargo gönderi ücretlerini öğrenebileceğiniz iletişim bilgileri için TIKLAYINIZ!

Saudia Kargo İletişim

Saudia Kargo, müşteri bilgi merkezi her an ulaşılabilir şekilde tasarlanarak müşterilerinin ihtiyaç duyduğu anlarda yardımcı olmakta ve çözüm sunmaktadır. Müşteri mükemmelliği ve güvenilirliği ile hizmet vermeye devam eden firma müşterilerinden her zaman tam puan almaktadır.

Phone: +966 12 686 1654

Fax: +966 12 686 2971

Address: Kingdom of Saudi Arabia, Jeddah

Saudi Arabian Airlines Main Building, Ground floor, Saudia City – Khaldeyah District

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz