Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Singapore Airlines Kargo Takip

Singapore Airlines Kargo Takip

Yurtdışı uçak kargo firmalarından biri olan Singapore Airlines 150 yılı aşkın senedir posta hizmeti vermektedir. Güvenli bir posta hizmeti veren Singapore Airlines, Singapore Post hizmeti ile kargolarınızı sizlere ulaştırmaktadır. Günümüzde Singapore Post, posta hizmetinde öncü ve e-ticaret lojistik dalında lider olmasıyla beraber 19 farklı pazarda da faaliyet göstermektedir. Dünya çapında yenilikçi posta hizmetleri ve lojistik çözümleri ile sizlerin karşısındadır. Yurtiçi ve yurtdışı posta hizmetleri ile uçtan uca dijital posta servisleri ve çözümleri ile önde yer almaktadır. Ayrıca uluslararası yük taşımacılığı hizmeti de veren Singapore Post, uçak kargo firmaları arasında lider olmaya devam etmektedir. 1992 yılında ruhsat alarak uluslararası ilk kamu posta servisi olmuştur. Son yıllarda gelişen teknolojiye ayak uydurarak, son teknoloji ile üretilmiş posta ayıklama makineleri ile zaman konusunda da müşterilerine avantaj sağlayarak en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Ekim 2016’da önemli yurtdışı alışveriş sitesi olan Alibaba.com ile işbirliği başlatarak e-ticaret lojistiğini güçlendirmiş ve her gün daha çok güçlendirmeye devam etmektedir. Gönderiniz ne olursa olsun hızlı ve güvenli dağıtım hizmetleri ile kargolarınız sorunsuz olarak elinize geçmektedir.

Singapore Post, verdiği güvenli ve hızlı teslimat ile müşterilerine sağlıklı hizmetler vermeye devam etmektedir. Sistem üzerinden kargonuzu takip edebilir, her bilgiye erişebilir, canlı destek alabilirsiniz. Site içerisinden takip numarasını yazarak takip edebileceğiniz gibi, canlı destekten de istediğiniz bilgiyi öğrenebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulaması da bulunan Singapore Post’dan kargonuzu takip ederek anlık olarak öğrenebilirsiniz. Kargolarınız Türkiye’ye giriş yaptıktan sonra PTT ile dağıtıma çıkmaktadır. PTT sitesi üzerinden yurtdışı gönderi takibine elinizdeki gönderi numarasıyla kargo bilgilerinizi görebilir ve anlık takip edebilirsiniz.

Singapore Airlines Kargo Takip İşlemi

Singapore Post ile gönderilerinizi sistem üzerinden takip edebilmeniz mümkün kılınmıştır. Hızlı ve güvenli bir hizmet sunmasının yanında müşterilerinin kargolarını adım adım takip edebilmeleri için bir olanak da sunarak, kargom nerede sorunuza cevap bulmaktadır. Singapore Post ile kargo takibi yapabilmeniz için ilk olarak web sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Sayfanın sağ tarafında yer alan “Track items” seçeneğine tıklanır, açılan boşluğa sizlere iletilen takip numarasını yazarak kargo bilgilerinizi görebilir ve detaylarını inceleyebilirsiniz.

track-items

Singapore Post; e-ticaret, lojistik, posta ve pazarlama çözümleri sunarak müşterilerine birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir. Destek merkezinde her türlü sorunuza yanıt vererek soru işaretleri bırakmamaktadır. Ayrıca sistemden posta kodunu bilmeyen müşteriler için bir alan oluşturulmuş buradan adres bilgileri yazıldığında posta numarasını da sizlere vermektedir. Ana sayfanın sağ tarafında yer alan “Find Postal Code” bölümüne tıklayarak posta koduna erişebilirsiniz.

posta-kodu-bulma

Singapore Post web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

PTT ile Kargo Takip İşlemi

Singapore Post ile yurtdışından gönderilen kargolarınızın Türkiye’ye girişi yapıldıktan sonra PTT ile dağıtıma çıkmaktadır. PTT üzerinden sisteme takip numaranızı girerek kargo detaylarına ve konumuna erişebilirsiniz. İlk olarak PTT ana sayfasına girerek sayfanın sağ tarafından gönderi takibine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfaya takip numarası ve güvenlik kodunu girerek kargo bilgilerine erişebilirsiniz.

ptt-singapore

PTT ana sayfasına erişim için TIKLAYINIZ!

Singapore Post Mobil Uygulama ile Kargo Takibi

Singapore Post, her yerden müşterilerine kolaylık sağlamak ve en iyi hizmeti verebilmek için her imkanı sizlere sunmaktadır. Müşteriler cep telefonlarına ve/veya tabletlerine indirdikleri mobil uygulama ile her yerden kargolarını takip edebilir ve detaylarını öğrenebilmektedirler. Mobil uygulamayı hem Google Play hem de App Store’den indirip kullanabilirsiniz.

Singapore Post Google Play uygulamasını edinmek için TIKLAYINIZ!

Singapore Post App Store uygulamasını edinmek için TIKLAYINIZ!

Mobil uygulama üzerinden kargo takibini gerçekleştirebilmek için uygulamayı açtığınızda karşınıza gelen ekranın üst tarafında yer alan boşluğa takip numarasını yazarak kargo bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.kargo-takip-mobil-singapore

Ayrıca mobil uygulama üzerinden kargo ücretlerini hesaplayabilir, posta kodu bulabilir, ödeme yapabilir, alışveriş gerçekleştirebilir ve daha fazla uygulamaları edinebilirsiniz.

Singapore Post Kargo Ücretlendirilmesi

Singapore Post kargo ücretlendirilmelerini öğrenmek içib ana sayfaya girmeniz yeterlidir. Çünkü ana sayfa üzerinde kargo ücretlerini öğrenebilmeniz için bir bölüm oluşturulmuş ve istenilen bilgileri girerek kargonuza ait ücreti anında görüntüleyebilirsiniz. Singapore Post, kargo ücretlerini hesaplamanız için ana sayfanın menü çubuğunda yer alan “Send&Receive” seçeneğini tıklamanız gerekmektedir.

kargo-fiyt-hesaplama-singapore-1

Açılan sayfada yer alan “Calculate Postage/Shipping Pates” seçeneği tıklanır. Açılan sayfada yer alan ülke ve ağırlık bilgilerini girdikten sonra ödeyeceğiniz miktarı görebilirsiniz.

singapoure-kargo-hesaplama-fiyat

Ek olarak açılan sayfada kargo tipinize göre tahmini teslimat süreleri yer almaktadır. Aşağıdaki linkten bu bilgiye erişebilirsiniz.

Singapore Post tahmini teslimat süreleri için TIKLAYINIZ!

Ayrıca mobil uygulama üzerinden de kargo ücreti hesaplayabilirsiniz. Mobil uygulamaya girdiğinizde karşınızda yer alan “Calculate Postage” seçeneğine tıklanır ve açılan sayfada yine aynı şekilde ülke, ağırlık bilgileri ve beklenen teslimat tarihi seçildikten sonra kargo ücretini görebilirsiniz.

14962479_552061158323746_835274074_nkjok

Singapore Post İletişim

Singapore Post ayrıntılı iletişim için TIKLAYINIZ!

Singapore Post web sitesi üzerinden sabah sekizden akşam sekize kadar canlı destek alabilir, sorularınızın anında cevabını alabilir, etkili bir iletişim kurabilmeniz de mümkün kılınmıştır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz