Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Takip

Sürat Kargo Hakkında

2003 yılında kurulan Sürat Kargo kısa sürede Türkiye’nin en başarılı firmaları arasına girmeyi başarmıştır. Kısa sürede büyüyen Sürat Kargo 700’e yakın şubesi, 1600 araçlık filosu, 1100’dan fazla mobil dağıtım alanı, 5000’i aşkın personeli ile her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Alanında öncü çözümler ile kargoculuk sektörüne örnek olmaya devam eden Sürat Kargo’nun merkezi İstanbul’da olsa da Türkiye’nin her köşesindeki şubeleri ve online hizmetleri ile Sürat Kargo ihtiyacınız olduğunda her zaman hizmete hazırdır. Sürat Kargo internet sitesi üzerinden sunulmakta olan birçok farklı hizmetin yanında bir de üyelik sistemi vardır. Sürat Kargo üye girişi yapmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kullanıcı adınızı ve şifrenizi girmeniz yeterli olacaktır.

sürat kargo takip

Sürat Kargo Üye Girişi İçin TIKLAYINIZ!

Sürat Kargo Takip Sorgulama

Sürat Kargo kendi internet sitesi üzerinden birçok farklı hizmet sunmaktadır. Bunlardan biri de gönderilmiş olan kargonuzun yerini sorgulayabileceğiniz Kargom Nerede’dir. Sürat Kargo aracılığı ile bir kargo göndermişseniz ya da bir kargonun size teslim edilmesini bekliyorsanız Sürat Kargo Kargom Nerede hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu hizmeti kullanmak için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Sürat Kargo ana sayfasına gitmelisiniz. Açılan sayfanın üst kısmında sırayla kayan bazı menüler olduğunu göreceksiniz. Bu menüler arasından Kargom Nerede? yazan seçeneğe tıklamalısınız. Bu noktada Sürat Kargo ürün takibi için sizden bazı bilgiler istenecektir. Hangi bilgileri kullanarak kargo takibi yapmak istediğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Takip Numarasına Göre, Kurumsal Takip, Yurt dışı Takip, Numarasına Göre, Web Sipariş Koduna Göre gibi seçeneklerden hangisini tercih edeceğiniz size kalmıştır.

sürat kargo takip

Takip numarasına göre Sürat Kargo gönderi takibi yapmak istiyorsanız öncelikle Sürat Kargo tarafından size bildirilmiş olan ya da paketinizin üzerinde yazan takip numarasını bilmeniz gerekmektedir. Bu numarayı gerekli boşluğa yazıp sorgula butonuna bastığınızda kargonuzun nerede olduğu bilgisine ulaşabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak Fatura Numarasına Göre Sürat Kargo gönderi sorgulama yapmak isterseniz bunun için faturanın üzerindeki fatura seri no, fatura sıra no, çıkış şubesi ve gönderici adı gibi bilgileri girmeniz gerekmektedir. Bu bilgileri gerekli boşluklara yazıp Sorgula butonuna bastığınız takdirde kargonuzla ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. “Sürat kargom nerede?” diye düşünmek istemeyenler için Sürat Kargo’nun internet sitesi üzerinden verdiği bu hizmeti kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo Teslimat Süresi

Konu kargo olunca herkesin en çok merak ettiği nokta kargonun kaç gün içinde teslim edileceğidir. Kargo teslim süreleri genellikle gönderici il ve alıcı il arasındaki mesafeye göre belirlenmektedir. Yakın mesafelerde süre kısalırken uzak mesafelerde biraz daha uzayabilmektedir. Eğer kargonuzu göndermeden önce kaç gün içerisinde teslim edileceğini bilmek istiyor ve ” Sürat Kargo kaç günde gelir?”, “Sürat kargo ne zaman gelir?”, “Sürat Kargo kaç günde gider?” diye düşünmek istemiyorsanız Sürat Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verdiği Gönderim Süresi Hesaplama hizmetini kullanabilirsiniz. Bunun için öncelikle bağlantısını aşağıda bulabileceğiniz Sürat Kargo internet sitesine girip üst menülerden Gönderim Süresi Hesaplama yazan seçeneğe tıklamalısınız. Açılacak olan sayfada Çıkış İli ve Varış İli seçeneklerini bulabilirsiniz. Buradan kargonun çıkış yapacağı ve varacağı şehirleri seçtikten sonra Hesapla butonuna bastığınızda kargonun kaç gün içerisinde teslim edileceğine dair bilgiler karşınıza çıkacaktır.

sürat kargo takip

Pazar günü ve hafta içi saat 15.00’den sonraki siparişlerin bir sonraki güne dahil olduğunu hatırlatmak isteriz. Ayrıca teslim süresini kısaltmak isterseniz Sürat Kargo’nun sunduğu özel hizmetleri tercih edebilirsiniz. Sürat 24, Sürat Git- Gel, Sürat Express gibi farklı ürünleri ile Sürat Kargo müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir.

Sürat Kargo Fiyat Hesaplama

Göndermek istediği kargonun ücretlendirmesini önceden öğrenmek isteyen müşterileri için Sürat Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden sunduğu Ücret Hesaplama isminde bir hizmeti bulunmaktadır. Bu hizmetten yararlanmak için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz sürat kargo internet sitesine gitmeniz gerekmektedir. Ardından açılan sayfada karşınıza çıkacak üst menüden Ücret Hesaplama butonuna tıklamalısınız. Karşınıza kargonuzla ilgili çıkış ili, varış ili, kilogram, desi, gönderim tipi ve teslim şekli gibi bilgileri girmeniz gereken seçenekler çıkacaktır. İlgili seçenekleri seçip, boşlukları doldurup Hesapla butonuna bastığınız takdirde Sürat kargo ücretlendirmesi ile ilgili istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Sürat Kargo ücret hesaplaması yapmak ve Sürat Kargo ücretleri ile ilgili daha detaylı bilgi almak için bu sistemi kullanabilirsiniz. Böylece kargonuzu göndermeden önce ne kadar ücret ödemeniz gerektiği konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz.

sürat kargo takip

Sürat Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Sürat Kargo çalışma saatleri Türkiye’nin bölgelerine göre biraz değişiklik göstermektedir. Doğu illerinde çalışma saatleri hafta içi 08.30 –  18.00 ve Cumartesi günleri 08.30 –14.00 arasında iken batı illerinde hafta içi 09.00 – 18.30 ve cumartesi 09.00 –14.30 şeklindedir.

Sürat Kargo Şubeleri

Türkiye’nin her yerinde 700’e yakın şubesi bulunan Sürat Kargo, kendi internet sitesi üzerinden müşterilerine kolaylık sağlamak amacıyla size en yakın şubesini gösteren sistem kullanmaktadır. Eğer bulunduğunuz bölgeye en yakın Sürat Kargo şubesini öğrenmek istiyorsanız aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Sürat Kargo internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Açılan sayfadaki üst menülerden Size En Yakın Şubemiz yazan butona tıklamasınız. Karşınıza çıkan sayfada bulunduğunuz il ve ilçeyi seçmenizi isteyen bir form bulacaksınız. Bulunduğunuz ili ve ilçeyi girdiğiniz takdirde size en yakın Sürat Kargo şubesini öğrenebilirsiniz.

sürat kargo takip

Sürat Kargo Şikayet

Sürat Kargo müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Bu nedenle müşterilerinden gelen şikayet ve önerileri ciddiye alarak bir çözüm süreci üretmeye çalışmaktadır. Eğer siz de Sürat Kargo ile ilgili bir öneri ya da şikayette bulunmak istiyorsanız bunun için aşağıda numarası bulabileceğiniz Sürat Kargo müşteri hizmetlerini yani Sürat Kargo çağrı merkezini kullanabilirsiniz. Bir diğer seçenek olarak ise aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Sürat Kargo internet sitesine gidebilir, üst menülerden iletişim kısmının üzerine geldikten sonra Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız yazan yere tıklayabilirsiniz. Sayfanın en sonunda Sürat Kargo iletişim formunu görebilirsiniz. Buraya ad, soyad, email, telefon gibi bilgilerinizi girdikten sonra departman seçip mesajınızı yazabilirsiniz. Mesajınızı yazıp bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Gönder butonuna bastığınızda iletişim formunuz gönderilmiş olacaktır.

sürat kargo takip

Sürat Kargo Müşteri Hizmetleri

Sürat Kargo Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için Sürat Kargo Çağrı Merkezini kullanabilirsiniz. Herhangi bir konuda bilgi almak, şikayet ya da öneri de bulunmak için arayabileceğiniz Sürat Kargo Müşteri Hizmetlerine aynı zamanda yukarıda anlattığımız gibi Sürat Kargo internet sitesi üzerinden mesaj gönderebilirsiniz. Sürat Kargo Müşteri Hizmetlerine mesaj gönderebilmek için Sürat Kargo internet sitesinin İletişim menüsünü kullanabilirsiniz.

Sürat Kargo İletişim

Sürat Kargo Lojistik ve Dağıtım Hizmetleri A.Ş.

Sürat Kargo Çağrı Merkezi : 0850 202 0 202

Sürat Kargo Adres: Mahmutbey Mah. Soğuksu Cad. No: 31 Bağcılar/İSTANBUL
Sürat Kargo Telefon: 0 (212) 410 30 30

Sürat Kargo Fax: 0 (212) 410 30 31

Sürat Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz