Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Tezel Lojistik Kargo Takip

Tezel Lojistik Kargo Takip

1949 yılında Hikmet Şişmanoğlu ve İsmet Şentürk tarafından kurulan Tezel Lojistik, ilk olarak Rize ve Artvin illerine sevkiyat yapan “Tezel Umumi Nakliyat Ambarı Kolektif Şirketi” adı ile adım atmıştır. 1970 yıllarında Etibank ve Karadeniz Bakır İşletmesi gibi devlet kurumlarının taşıma işlerini üstlenmiştir. 1990 yılında ise ilaç dağıtım sektörüne adım atmıştır. 1995 yılında her gün gelişen teknolojiye ayak uyduran Tezel Lojistik, kendi online sistemini oluşturmuştur. Oluşturdukları sistem üzerinden tüm işlemlerin internet üzerinden izlenebilmesi, raporlanması ve akışının sağlanabilmesi mümkün kılınmıştır. 1997 yılında gittikçe gelişerek birçok ilde(istanbul, Adana, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya) depolama hizmeti vermeye başlayarak; B2B, B2C sistemine uygun olarak lojistik operasyon gerçekleştirmektedir. Her gün biraz daha çalışarak ilerleyen Tezel Lojistik, 1999 yılında kargo sektörüne de adım atarak Tezel Kargo bölümü ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır. 2001 yılında uluslararası taşımacılığa da başlayarak hem Türkiye’de hem de yurtdışında kısa sürede büyük başarılar elde etmiştir. Lojistik alanında hem Türkiye’de hem de yurtdışında Antrepo, gümrük işlemleri, kompleve parsiye taşıma gibi birçok alanda müşteri memnuniyetini gözeterek çalışmaya devam etmekte ve her gün büyümektedir.

Tezel kargo, hizmete başladığı günden beri koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle nakliye sektörüne öncülük etmekte ve verdiği hizmetlerle örnek olmaya devam etmektedir. Zamanınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkına vararak hızlı teslimat gerçekleştirmektedir. Güvenli nakliyat önceliği ile; paketlerinizi emanet olarak benimsemiş, dikkatli bir şekilde taşımaktadır. Ayrıca Türkiye’nin her yerine sağladığı taşımacılık hizmeti ile modern araçlarla görevini yerine getirmektedir. Sizler var oldukça var olabileceğinin farkına varan Tezel Lojistik, memnuniyetiniz için her an titizlikle çalışmaktadır.

Tezel Lojistik Kargo Takip İşlemi

İnsana, doğaya ve çevreye duyarlı kalarak iş hayatında varolmak üzere, gelişen teknoloji ile yenilikçi Lojistik çözümlerinden faydalanarak; minimum seviye de maliyetlerle hizmet vermek için deneyimli ve birikimli personelleriyle çalışan Tezel, kendi geliştirdikleri sistemi ile her bir gönderinin denetimin sağlamak ve çalıştığımız tedarikçi firmaların takibini kolaylaştırmaktadır. Varolan problemlerin farkına vararak sizlere tüm çözümleri sunmaktadır. Ambar ve kargo sektöründe yılda yaklaşık 50.000 ton ürün dağıtan Tezel, bu dağıtımları gerçekleştirirken güven ve hızlı teslimat konusunda da titizlikle çalışmakta ve hizmet vermektedir.

Taşımacılık, depolama ve paketleme hizmetleri ile çalışan Tezel; ayrıca sektörel çözümleri ile rakiplerinizden bir adım önde olmanıza da yardımcı olmaktadır. Yeri ve zamanı sizin belirlediğiniz taşımacılık hizmetinde; Konteyner, gıda, soğuk hava, parsiyel, komple, ev teslimatı ve bölgesel taşımacılık hizmetlerini vermektedir. Depolama hizmetleri ile, farklı sektörler için farklı ürün gruplarına özel depolama alanları sunarak; hassas eşya, mobiya, soğuk hava, değerli ürün, yedek parça, beyaz ve elektronik eşya depolama hizmetlerini vermektedir. Her türlü ihtiyacı karşılayacak paketleme hizmeti ve çözümleri ile yeni mamül ve ürün paketleme hizmeti sunarak geniş hizmet ağıyla çalıştığını göstermektedir. Tezel firması ile kargo takibini gerçekleştirebilmek için iletişim kurabilir ve istediğiniz bilgileri öğrenebilirsiniz. 444 6 388 – 0216 331 0404 numaralı telefonlardan ayrıca info@tezelkargo.com mail adreslerinden kargo bilgilerinize erişebilir, kargom nerede sorunuza yanıt bulabilirsiniz.

Tezel Lojistik web sitesine erişim için TIKLAYINIZ!

Tezel Lojistik Kargo Teslimat Süresi

Tezel Lojistik Kargo teslimat süresi seçeceğiniz hizmete ve gönderiyi yapacağınız mesafeye göre değişkenlik göstermektedir. Konuyla ilgili en detaylı bilgiye Tezel Lojistik Kargo ile iletişime geçerek alabilirsiniz. “Her zaman, müşterilerine daha hızlı, daha kaliteli ve daha ekonomik hizmet sağlayabilmek” vizyonu ile çalışan Tezel, teknolojinin tüm olanaklarını da kullanarak sizlere en hızlı hizmeti vermek için çaba sarf etmektedir.

Tezel Lojistik Kargo Fiyat Hesaplama

Tezel Lojistik Kargo çok fazla sayıda hizmet sunduğu için herhangi bir gönderi ücretlendirilmesi hakkında bilgi paylaşılmamıştır. Kurumlarla da çalışan Tezel, bu kurumlara özel hizmetler vermesi ve gönderilere uygun olarak seçilen hizmetlere göre ücret değişlenlik gösterdiğinden dolayı en doğru ve detaylı bilgi edinmek için Tezel Lojistik Kargo ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Tezel Lojistik Kargo Şubeleri

250 çalışanı, 90 araç filosu ile Tezel lojistik Kargo’nun şu anda İstanbul’da 4 merkez depo, Anadolu’da 12 adet bölge deposu ile çalışmalarını sürdürmektedir. Ayrıca Erzurum’da Tezel Kargo LTD ŞTİ Tezel Lojistiğin bölge deposu olarak 8 vilayete depolama ve dağıtım hizmeti vermektedir.

Tezel Lojistik Kargo İletişim

Tezel Lojistik Ana Merkez

Adres: Tezel Plaza, Ekinciler Cad.
No:26 Kavacık – Beykoz / İstanbul

Telefon: (+90) 216 331 0404

E-posta: info@tezellojistik.com

Tezel Lojistik ayrıntılı iletişim için TIKLAYINIZ!

Tezel Kargo LTD ŞTİ Erzurum Merkez Deposu

Adres: Tezel Kargo LTD. ŞTİ. Organize San. Bölgesi 3.san. cd. 5. sk. Aziziye/ERZURUM

Telefon: 444 6 388

E-posta: info@tezelkargo.com

Tezel Kargo ayrıntılı iletişim için TIKLAYINIZ!

     Ayrıca Tezel Kargo ile hertürlü istek, şikayet, öneri ve tekliflerinizi paylaşabileceğiniz bir form sunulmuş ve bu form üzerinden herşeyi iletebilir ve en kısa zamanda cevap alabilirsiniz.

form

Görselde görüldüğü gibi basit bir form ile doğru bir iletişim süreci yaşamanızı sağlamaktadır. Tezel Lojistik için müşteri memnuniyeti çok önemli olduğu için gönderdiğiniz iletiler hiçbir zaman cevapsız kalmayacak en yakın sürede cevap verilecek şekilde gerçekleştirilecektir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz