Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

TNT Kargo Takip

TNT Kargo Takip

TNT Kargo Hakkında

1946 yılında kurulan TNT Kargo günümüzde 61 ülkede 58,722 çalışanı, 54 uçağı, 30,000 kara aracı ve 2600 operasyon merkezi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Türkiye genelindeki 50’ye yakın şubesinin yanında internet üzerinden de hizmet vermekte olan TNT Kargo, bir üyelik sistemi ile çalışmaktadır. myTNT ismi verilen bu üyelik sistemi sayesinde gönderi evraklarınızı hazırlayabilir, her gönderi hazırladığınızda alıcı adresi adres defterine otomatik kaydedilir bu sayede kaydedilen adresi sonraki gönderilerinizde kolayca seçebilir, gönderinizi hazırlarken toplama talebinizi de oluşturabilir, gönderilerinizin teslimat durumunu kontrol edebilir hatta gönderinizi teslim alan kişinin imzasını bile görebilirsiniz. Siz de bu ayrıcalıkların bir parçası olmak istiyorsanız myTNT sistemine üye olabilirsiniz. Üyelik için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz TNT Kargo internet sitesine gitmelisiniz. Daha sonrasında sağ üst köşede myTNT  yazan turuncu butona tıklamalısınız. Eğer daha önceden aldığınız bir üyeliğiniz varsa bu sayfa üzerinden giriş yapabilirsiniz. Yeni üyelik için ise Kayıt Ol butonuna basmanız gerekmektedir. Bu butona bastığınızda öncelikle sizden abone numaranız olup olmadığına dair evet ya da hayır seçeneklerine sahip bir cevap istenecektir. Eğer abone numaranız yoksa ve hayır seçeneğini tercih etmişseniz karşınıza bir form çıkacaktır. Bu formda kullanıcı adı, şifre, adres bilgileri gibi bazı doldurulması gereken boşluklar bulacaksınız. Formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurduğunuzda 30 dakika içerisinde abone numaranız ve hesabınızla ilgili bilgiler mail adresinize iletilecek ve hesabınız açılmış olacaktır. myTNT butonuna basarak üyeliğiniz ile sisteme giriş yapabilirsiniz. Eğer abone numaranız varsa ve ilk soruya evet cevabı vermişseniz bu yine karşınıza bazı bilgilerin istendiği bir form çıkacaktır. Formu doldurup devam tuşuna bastığınızda üyelik işlemi için başvuru yapmış olacaksınız Daha sonrasında üyeliğiniz açıldığında mail adresinize bilgi maili gelecektir. myTNT sayfasından üyeliğinize giriş yapabilirsiniz.

tnt kargo takip

TNT Kargo Takip Sorgulama

TNT Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verdiği TNT Kargo sorgulama hizmeti sayesinde TNT Kargo ile bir gönderi yapmışsanız ya da teslim alacağınız bir gönderiniz varsa “TNT Kargom nerede?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır. Bu sistemi kullanarak kargonuzun yerini kolaylıkla öğrenebilirsiniz. TNT Kargo ürün takibi yapmak için öncelikle bağlantısını aşağıda  bulabileceğiniz TNT Kargo internet sitesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Açılan ana sayfada karşınıza Gönderini İzle yazan bir menü çıkacaktır. Bu menüden TNT Kargo takibi yapabilirsiniz. Bunun için sadece konşimento numaranızı ya da müşteri referans numaranızı bilmeniz yeterlidir. Her gönderiyle birlikte, özel bir TNT gönderi numarasına sahip bir konşimento bulunmalıdır. Bu senet tüm gerekli detayları içerir ve yolculuğu boyunca paketinize eşlik eder. Konşimento numarasını gönderilecek onay e-postanızda, konşimentonuz üzerinde veya teslim alma manifestosunda bulabilirsiniz. Bu konşimento numarasını kullanarak TNT Kargo ürün takibi yapabilirsiniz. Konşimento numaranızı Gönderini İzle yazan menünün altındaki uygun boşluğa yazıp Bul butonuna bastığınızda kargonuzun konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Müşteri referans numarası ise gönderi rezervasyonu sırasında isteğe bağlı olarak sağlanır. Müşteri referans numaranız yoksa TNT Kargo ürün sorgulama için konşimento numaranızı kullanmalısınız.

tnt kargo takip

TNT Kargo Teslimat Süresi

TNT Kargo teslimat süreleri gönderinin çıktığı konumdan gideceği konuma kadar bir çok etken nedeniyle değişiklik göstermektedir. Mesafeye göre değişen süreyi aynı zamanda seçtiğiniz hizmetle kendinizde belirleyebilirsiniz. 12:00 Ekonomi Ekspres, Ekonomi Ekspres, 9 Ekspres ve 10 Ekspres gibi hizmetleri kullanarak kargonuzun ulaşması istediğiniz saati belirleyebilirsiniz. Bunun dışında TNT Kargo’nun kendi internet sitesi üzerinden verdiği TNT Kargo süre hesaplama sistemi hizmetini kullanabilirsiniz. Bu sistem sayesinde kargonuzu göndermeden önde kaç gün içerisinde teslim edileceğini öğrenebilir, “TNT Kargo ne zaman gelir?”,” TNT Kargom kaç günde gider?” ya da “TNT Kargo kaç günde gelir?” diye düşünmek zorunda kalmazsınız. Bu hizmetten faydalanabilmek için öncelikle bağlantısını aşağıda bulabileceğiniz TNT Kargo internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Açılan ana sayfadaki üst menülerden Hemen Gönder seçeneğine tıklamalısınız. Açılan sayfadan gönderinin yapılacağını ili ve gönderinin teslim edileceği ili seçtikten sonra kargo türünü belirlemeniz gereken bir formla karşılaşacaksınız. Bilgileri girdikten sonra “Fiyat ve teslim sürelerini öğren” yazılı butona basmanız durumunda konuyla ilgili detaylı bilgi size sunulacaktır. Aynı zamanda bilgi verilen bu sayfa üzerinden Hemen Gönder butonuna basarak gönderi de yapabilirsiniz.

tnt kargo takip

TNT Kargo Fiyat Hesaplama

TNT Kargo ücretlendirmesi seçilen hizmete ve gönderinin yapılacağı mesafeye göre değişiklik göstermektedir. Yukarıda bahsettiğimiz Fiyat Ve Teslim Süresi Öğrenme Sistem’ini kullanarak ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz TNT Kargo internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Açılan ana sayfadan Hemen Gönder menüsünü seçtiğinizde önünüze gönderinin alınacağı ve teslim edileceği il gibi bilgilerin istendiği bir form çıkacaktır. Bu bilgileri girip “Fiyat ve teslim sürelerini öğren” butonuna bastığınızda ücretlendirme ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Seçeceğiniz farklı hizmetlere göre bu ücretlendirmenin değişebileceğini hatırlatmak isteriz. özel hizmetler ek ücretlere tabii tutulacaktır.

TNT Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

TNT Kargo şubelerinin hafta içi çalışma saatleri 09.00 ile 18.00 arasındadır. Bununla beraber cumartesi günleri TNT Kargo çalışma saatleri 09.00 ile 17.00 arasındadır. Pazar günleri TNT Kargo kapalıdır.

TNT Kargo Şubeleri

TNT Kargo’nun Türkiye geneline yayılmış 50’ye yakın şubesi bulunmaktadır. Size en yakın TNT Kargo şubesini bulmak için aşağıdaki listeyi kontrol edebilirsiniz. Bu listeden şubelerin adres ve telefon bilgilerine ulaşabilirsiniz.

TNT Kargo Şubelerini Görmek İçin TIKLAYINIZ!

TNT Kargo Şikayet

TNT Kargo müşteri geri bildirimlerine son derece önem vermektedir. Bu nedenle herhangi bir şikayet ya da öneri durumunda kolayla TNT Kargo’ya ulaşabilmeniz için kendi internet sitesi üzerinden bir iletişim formu hizmeti vermektedir. TNT Kargo İletişim Formu’nun bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz. Bağlantı adresine tıkladığınızda açılan sayfada sizden isim, soyisim, konu ve cinsiyet gibi bilgiler istenecektir. Bütün bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde girdikten sonra mesajınızı yazıp Gönder butonuna basmanız TNT Kargo ile iletişim kurmak için yeterli olacaktır. TNT Kargo şikayet bildirimi ya da önerileriniz için aynı zamanda TNT Kargo müşteri hizmetlerini de kullanabilirsiniz.

TNT Kargo İletişim Formu İçin TIKLAYINIZ!

TNT Kargo Müşteri Hizmetleri

TNT Kargo ile ilgili görüşlerinizi belirtmek istediğinizde yukarıda nasıl kullanacağınızı anlattığımız ve bağlantısını eklediğimiz iletişim formunu kullanabilirsiniz. Bununla beraber herhangi bir sorunda, şikayette ya da öneri de aşağıda numarasını bulabileceğiniz TNT Kargo Müşteri Hizmetlerini de kullanabilirsiniz. TNT Kargo müşterilerinin geribildirimlerine son derece önem vermektedir. Bu nedenle TNT Kargo internet sitesini de kullanarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçmenize olanak sağlamaktadır. TNT Kargo internet sitesinin bağlantısını aşağıda bulabilirsiniz.

TNT Kargo İletişim

TNT Kargo Müşteri Hizmetleri: 444 0 868

Ticaret Ünvanı: TNT INTERNATIONAL EXPRESS TAŞIMACILIK TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İşletme Merkezi: Saray Mah. Site Yolu Sok. No.21 34768 Ümraniye / İstanbul

TNT Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz