Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2020

Tozlu.com Kargo Takip

Tozlu.com Kargo Takip

2011 yılından itibaren her gün daha ileriye giderek gelişmeye devam eden Tozlu.com geniş bir bilgi birikimiyle beraber, eğitimini almış ve deneyimli personel ile giyim sektöründe büyük adımlar atarak gelişmeye ve ilerlemeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetinin ön planda olduğu misyonları ile, her zaman sloganları olan kaliteyi uygun fiyata sunmayı en önemli hizmetleri olarak görmektedirler. Uygun fiyatları ile halka dönük yapısıyla markalaşma yoluna giren Tozlu.com fiyatları ile her bütçeye hitap etmektedir. Her ürünü özenle tasarlayarak ilerleyen sistem ile hareket etmekte tüm giyim gruplarını en iyi ve uygun fiyatlarıyla kullanıcılarına sunarak hayatlarında sağlam yer edinmeyi hedeflemektedir. Tozlu.com her ne kadar farklı kategorileri bünyesinde barındırsa da daha çok kadınlara özgü olduğunundan söz edilebilir. Ayrıca her yerde bulunmayan hamile ve büyük beden kategorilerini de bünyesine alarak ürün çeşitliliğinin zenginliğini gösterir niteliktedir.

Fabrikadan halka satış uygulaması ile kaliteli giyim kategorileri uygun fiyatlarla, geniş yelpazede sunarak dünyanın önde gelen globallaşmış online alışveriş merkezi olarak karşınızda başarılı bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir.

İnternet üzerinde bu şekilde hizmet veren birçok şirket olmasına karşın Tozlu.com, hızlı kargo seçenekleri ve kargo hareketlerinin SMS olarak bildirilmesi ile kullanıcı memnuniyeti üst seviyede tutularak hizmet vermeye devam etmesi tercih sebeplerinden olmaktadır. Sistem üzerinden kolaylıkla kargo takibi yapılabilmekte ve anlaşmalı olduğu kargo şirketlerinin web sitelerinden sipariş takip numaraları ile kargo durumu ve konumu hakkında bilgi alınabilmektedir.

Tozlu.com Kargo Takip İşlemi

Siparişim tedarik edildi mi, paketim kargo firmasına teslim edildi mi, kargom nerede, kargom dağıtıma çıktı mı, ne zaman elime geçer gibi soruların cevaplarını sistem içerisinde yer alan “Kargom Nerede” başlığı altında öğrenebilirsiniz. Ayrıca beraber çalıştığı Sürat Kargo ve MNG Kargo internet sitesi üzerinden kargonuzu anlık olarak takip edebilir ve bu süreç içerisinde günlük hayatınıza kafanızda soru işaretleri olmadan devam edebilirsiniz.

Tozlu.com alışveriş sitesi üzerinden kargo takip işlemi ilk olarak sistem içerisinde yer alan “Kargom Nerede?” başlığı altında yer alır. Siparişiniz ile ilgili her türlü detay bu başlık altında saklıdır. Bu başlığa sisteme giriş yaptıktan sonra ulaşabilirsiniz. Sisteme e-posta ve parola girilerek giriş yapılmakta ayrıca facebook ve google+ üzerinden hızlı giriş imkanı da sunmaktadır. Üyeliği bulunmayan kullanıcılar ise ad, soyad, e-posta, parola, cep telefon numarası, cinsiyet bilgilerini verip, üyelik sözleşmesini onaylayıp üye ol butonuna bastıktan sonra sisteme hemen üyelik gerçekleşmiş olacaktır. Ayrıca bu bilgileri doldurmak ile uğraşmak istemeyen kullanıcılarımız aynı şekilde facebook ve google+ hesapları ile hızlı üyelik sağlayıp alışverişlerine başlayabilmelerini olanaklı kılmıştır.

tozlu-kargom-nerede

“Kargom Nerede?” başlığı tıklandıktan sonra siparişlerin yer aldığı bir liste karşımıza çıkacak buradan istenilen bilgiyi öğrenebilirsiniz. Temin durumu, kargo firmasına teslim edilmesi, dağıtıma çıkarılması, tahmini teslimat tarihi vb. birçok bilgi burada yer alır.

Tozlu.com internet sitesi için TIKLAYINIZ!

Sürat Kargo Kargo Takibi

Kargoda olan siparişiniz hakkında bilgi almak ve durumunu öğrenmek için başvurabileceğiniz başka bir yöntem ise Sürat kargonun kargo takip işlemidir. Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Sürat kargonun internet sitesine girmeniz gerekmektedir.

Sürat kargonun internet sitesine girdiğinizde ana sayfanın menü çubuğunda yer alan online işlemlere tıklanır, ardından kargom nerede seçeneği seçilir.

surat-kargo-adimlar

Tozlu.com’un sizlere vermiş olduğu takip numarası yazılıp güvenlik kodu da girildikten sonra kargonuza ait detayları görebilirsiniz.

surat-kargo-takip

Sürat Kargo internet sitesi için TIKLAYINIZ!

MNG Kargo Kargo Takibi

Kargo durumunu öğrenmek için bir başka yöntem ise MNG Kargo’nun kargo takip işlemiyle de gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem de aynı Sürat kargoda yaptığınız gibi internet sitesine girerek inceleyebilirsiniz.

MNG Kargo’nun internet sitesine girdiğinizde ana sayfanın sağ tarafında yer alan “kargom nerede” bölümüne takip numarası ve doğrulama kodu girilerek gönderi sorgulanabilir ve detayları öğrenebilirsiniz.

mng-kargo-takip

MNG Kargo internet sitesi için TIKLAYINIZ!

Mobil Uygulama İle Kargo Takibi

Kargonuzun durumunu öğrenmek için yapılabilecek olan tüm işlemleri mobil olarak da gerçekleştirmek mümkündür. Google Play ve App Store adreslerinden indirebileceğiniz Tozlu.com uygulaması ile telefon ve/veya tabletinizden kargo detaylarını görebilir, takibini gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulama ile yer ve zaman sınırlarının ortadan kaldırılması ile birlikte internet erişiminin olduğu her yerde alışveriş yapabilir ve var olan siparişlerinizin kargo takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Gelişen teknolojilere firmalar uyum sağlamalı ve gerekli şartları yerine getirmelidir. Mobil uygulaması bulunmayan alışveriş siteleri bu piyasada bir sıfır yenik başlamakta ve çağın gerisinde kalmaktadır. Şöyle ki mobil uygulamaları yapmak ve kullanıcılara sunmak da yeterli olmamakla birlikte her gün bu uygulamalar üzerinde çalışılmalı varsa iyileştirmeler ve yenilikler yapılmalıdır. Uygulamaların aktif bir şekilde çalışmasını sağlamak ise en önemli noktalardan biridir.

Google Play uygulamasına erişim için TIKLAYINIZ!

App Store uygulamasına erişim için TIKLAYINIZ!

Tozlu.com Kargo Ücretlendirilmesi

Tozlu.com sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde belli bir miktar sonrası kargo hizmeti ücretsiz olarak verilmekte, sınır olan miktarın altında ki siparişler küçük bir miktar ücret alınmaktadır. Yapacağınız 75 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz olmakla birlikte, 75 TL altında ise siparişleriniz için ödeyeceğiniz kargo ücreti 4.99 TL olarak belirlenmiştir. Kapıda ödeme seçeneği imkanı da sunan Tozlu.com, bu seçenek için 5 TL ek olarak ücret tahsil etmektedir. Ayrıca Türkiye dışından sipariş vermek isterseniz ülkelere göre değişen kargo kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyaları öğrenmek için Tozlu.com anasayfasının sol üst köşesinde yer alan “Ülkelere Göre Kargo Kampanyaları” seçeneğini tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz.

ulkelere-gore-kargo

Tozlu.com İletişim

Tozlu.com iletişim ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ!

TOZLU TEKSTİL SANAYİ VE TİCARET AŞ.
Adres: Atatürk Bulv. No: 286 Tekkeköy/SAMSUN
Telefon: 0850 766 55 55
Faks: 0362 266 98 59 Fax
Vergi No: 19 MAYIS VD. 859 052 472

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz