Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Trendyol Kargo Takip

Trendyol Kargo Takip

Her geçen gün artan online alışveriş sitelerine ülkemizde öncülük eden firmalardan biri Trendyol’dur. 2010 yılında kurulan Trendyol, özel tasarımları uygun fiyatlarla müşteriye ulaştırmayı amaçlayarak yola çıkmıştır. Türkiye’de birçok tasarımcıya bünyesinde yer veren ve fiziki bir mağaza olmadan kolay alışveriş imkanı sunan Trendyol kısa sürede büyük bir başarı elde etmiştir. 2011 yılında 6.5 milyonu aşan üye sayısı ve bünyesindeki 1000’den fazla marka ile bir dev haline gelen internet sitesi, kadın, çocuk ve erkek giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar, kozmetik ve ev dekorasyon gibi birçok farklı kategoride ürün satışı yapmaktadır. Birçok konuda ilke imza atmış olan Trendyol, güvenli bir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Kontrollü paketleme ve teslimat süreçleri ile müşteri memnuniyetini kazanan firma, ürün kalitesi ve müşteri hizmetleri alanlarında da özenli bir çalışma yürütmektedir. Müşterilerine tanıdıkları iade hakkı nedeniyle belli bir güven duygusu aşılayan Trendyol, yapılan alışverişlerde gönderilerin teslimatını Yurtiçi Kargo ve MNG Kargo aracılığı ile sağlamaktadır.

Trendyol Kargo Takip İşlemi

Yurtiçi Kargo İle Takip İşlemi

Trendyol üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargonuzu takip edebilir, konumu ve teslimat süresi ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Trendyol kargo takip işlemini birkaç farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bunlardan ilki Trendyol’un kendi internet sitesini kullanmaktır. Bu işlem için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Trendyol ana sayfasındaki Hesabım menüsünü ziyaret etmeniz gerekmektedir. Üyeliğinizle ilgili bilgilere ulaşabileceğiniz bu menüden, alışverişinizi tamamladıktan sonra Siparişlerim seçeneğine tıklamalısınız. Açılacak olan sayfada siparişinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Siparişiniz henüz Trendyol tarafından kargoya verilmemiş olabilir. Bu durumda Siparişlerim sekmesinde gönderinizin hazırlanıyor ya da paketleniyor olduğunu göreceksiniz. Ürününüz kargoya teslim edildiğinde ise Siparişlerim sekmesinde karşınıza çıkacak olan Kargom Nerede? butonuna tıklayarak gönderinizin konum ve teslimat süreci ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca sipariş etmiş olduğunuz ürün veya ürünler kargoya teslim edildiğinde size bilgilendirme amaçlı bir e-posta ya da SMS gönderilecektir. Bu e-posta ya da SMS’in içerisinde Trendyol kargo takip numaranızı bulabilirsiniz.

Morhipo Kargo Takip

Trendyol kargo takip işlemini yapmanın bir diğer yolu ise siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra size gönderilen e-posta ya da SMS içerisindeki Trendyol kargo takip ya da sipariş numarasını kullanmak olacaktır. Bu işlem için öncelikle ürününüzün hangi kargo firması ile gönderildiğini bilemniz gerekmektedir. Bu bilgi de Trendyol kargo takip numaranız gibi bilgilendirme e-postası ya da SMS’i içerisinde yer alacaktır. Gönderiniz Yurtiçi Kargo ile teslim edilecekse Trendyol kargo takip işlemi için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan Yurtiçi Kargo internet sitesi ana sayfasının sağ üst köşesinde Gönderi Sorgula yazan bir bölümle karşılaşacaksınız. Bu bölümdeki Gönder ve Konşimento No yazan boşluğa Trendyol tarafından gönderilen Trendyol kargo takip ya da sipariş numaranızı girip, büyüteç şeklindeki butona tıklamalısınız.

Morhipo Kargo Takip

Açılacak olan sayfada Yurtiçi Gönderi Sorgulama seçeneğinin altında Gönderi No ve Güvenlik No yazan iki boşlukla karşılaşacaksınız. Sırasıyla bu boşluklara Trendyol kargo takip numaranızı ve boşluğun altındaki güvenlik numaralarını girmelisiniz. Bilgilerinizi doğru ve eksiksiz bir şekilde girdikten sonra Sorgula butonuna basmanız durumunda gönderinizin konum ve teslimat süreci ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer Trendyol tarafından size gönderilen e-posta ya da SMS’in içerisinde fatura no gibi farklı bir numara varsa bu sayfanın aşağısındaki seçenekleri kullanarak da Trendyol kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Telefon: 444 99 99

MNG Kargo İle Takip İşlemi

Eğer Trendyol üzerinden yaptığınız alışverişinizde gönderiniz MNG Kargo ile gönderiliyorsa Trendyol kargo takip işlemi için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz MNG Kargo internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan MNG Kargo ana sayfasının sağında Kargom Nerede yazan bir bölümle karşılaşacaksınız. Bu bölümdeki boşluklara sırasıyla Trendyol tarafından size gönderilen e-posta ya da SMS’in içerisindeki Trendyol kargo takip numaranızı ve boşluğun yanındaki doğrulama kodunu girmelisiniz. Daha sonrasında Sorgulama butonuna basmanız, gönderinizin konumu ve teslimat süreci ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için yeterli olacaktır.

Trendyol Kargo Takip

MNG Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

MNG Kargo Telefon: 444 06 06

MNG Kargo Telefon 2 : 0850 222 06 06

Trendyol verdiğiniz siparişleri genellikle kampanyanın sona ermesinden 1 hafta sonra size ulaştırmayı amaçlar. Teslimat süreci, ürünün gönderileceği adrese göre değişiklik gösterebilir. Siparişin teslim edilmesini istediğiniz adresi, Hesabım menüsünün içerisindeki Siparişlerim sekmesinde sipariş durumunuz “Siparişiniz Alınmıştır” olduğu sürece değiştirebilirsiniz. Siparişiniz kargoya verildikten sonra ise kargo firması ile iletişime geçerek teslimat adresini değiştirip değiştiremeyeceğinizi öğrenebilirsiniz. Siparişler Yurtiçi Kargo veya MNG Kargo çalışma saatleri olan haftaiçi 09:00 ve 18:00 arasında teslim edilmektedir. Resmi tatil ve Pazar günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Siparişiniz kargo firması tarafından siz evde yokken teslim edilmek için getirildiyse size bir not bırakılacaktır. Notta gönderinizin hangi şubeye götürüldüğü yazacaktır. 3 gün içerisinde bahsedilen şubeden ürünü teslim almamanız durumunda, gönderi Trendyol’a iade edilecektir. Ayrıca Trendyol üzerinden yaptığınız alışverişlerde 15 gün içerisinde iade hakkınız olduğunu hatırlatırız. İade durumunda kargo ücreti dahil bütün tüm ödenmiş tutarlar iade edilmektedir. Teslimat süreci ile ilgili daha detaylı bilgiye aşağıda iletişim bilgilerini bulabileceğiniz Trendyol, MNG Kargo ve Yurtiçi Kargo ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Trendyol İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Trendyol Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi: 0 212 331 0 200

Trendyol Adres: DSM Grup Danışmanlık İletişim ve Satış Ticaret A.Ş. Büyükdere Cad. Noramin İş Merkezi No: 237 Kat:B-1 34398 Maslak / İstanbul

Trendyol Telefon: 0 212 331 0 200

Trendyol Faks:0 212 332 18 93

Trendyol E-posta: destek@trendyol.com

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz