Web sitemize hoşgeldiniz, 01 Haziran 2020

UPS Kargo Takip

UPS Kargo Takip

UPS Kargo Hakkında

1907 yılında Jim Casey tarafından Amerika’nın Seattle şehrinde kurulan American Messenger Company, UPS Kargo’nun temellerini oluşturmaktadır. İlk başlarda sadece yaya olarak ya da bisikletle teslimat yapan şirket daha sonrasında büyüme kararı alarak Seattle dışına çıkmaya karar verdi. Tam bu noktada da şu anki ismi olan United Parcel Service yani Birleşik Paket Hizmeti ismini aldı. Seneler geçtikçe büyümeye devam eden UPS Kargo, Amerika dışına çıkarak farklı kıtalarda da hizmet vermeye başladı. 1988 yılında Türkiye pazarına giren UPS Kargo, tüm dünyada alanın en iyisi olmayı başarmıştır. Türkiye’deki 260’dan fazla şubesi, 3000’e yakın personeli ve 700 araçlık filosu ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir. Merkezi İstanbul’da olan UPS Kargo, internet sitesi ve şubeleri ile ülkemizin her yerinden ulaşılabilir bir hizmet sunmaktadır. UPS Kargo internet sitesinde üzerinden sağladıkları üyelik sistemi ile de müşterilerine özelleştirilmiş gönderi tercihleri, My UPS Adres Defteri, gönderi geçmişi, takip detayları ve uluslar arası gönderi gibi zaman kazandırıcı hizmetler vermektedir. Siz de UPS Kargo üyelik sisteminin bir parçası olmak istiyorsanız aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz UPS Üye Kayıt sayfasına tıklamalısınız. Açılan sayfadaki Yeni Kullanıcılar – Şimdi Kaydolun yazan menünün altındaki Şimdi Kaydolun butonuna basarak üyelik formuna ulaşabilirsiniz. Burada üyelik için sizden istenen isim, soyisim ve e-posta gibi bilgileri girdikten ve parola belirledikten sonra UPS Teknoloji Sözleşmesini onaylayıp İleri Butonuna basmalısınız. Üyelik formunun ikinci sayfasına geçtiğinizde sizden adres bilgileriniz istenecektir. Gerekli bilgileri ilgili bilgili yerlere yazarak kayıt işleminizi tamamlayabilirsiniz. Daha sonrasında aşağıda bağlantısını verdiğimiz sayfadan Kullanıcı Kimliği ve Parola bilgilerinizi yazarak sisteme giriş yapabilirsiniz.

ups kargo takip

My UPS ismi verilen bu UPS Kargo Üyelik Sistemi ile ilgili detaylı bilgiye UPS Kargo internet sitesindeki MY UPS menüsünden ulaşabilirsiniz.

MY UPS Giriş Ve Yeni Üyelik İçin TIKLAYINIZ!

UPS Kargo Takip Sorgulama

Konu kargo olunca herkesin aklına gelen ilk sorular genellikle “UPS Kargom nerede?”, “UPS Kargo Gönderi Takibi nasıl yapılır?” şeklinde oluyor. UPS Kargo, müşterilerinin aklında bu tarz sorular bırakmamak adına kendi internet sitesi üzerinden kargonuzun yeri ile ilgili bilgi alabileceğiniz bir sistem kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde kargonuzun lokasyonu ile ilgili bilgilere evinizden çıkmadan, sadece bilgisayarınızı kullanarak ulaşabilirsiniz. UPS Kargo gönderi takibi yapmak için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz UPS Kargo internet sitesine girmelisiniz. Açılan sayfada hemen sol köşede Takip yazan menüyü görebilirsiniz. Yurt içi ve yurt dışı kargo takip numaralarına ayrılmış boşluklardan uygun olanı seçerek buraya UPS Kargo takip numaranızı yazmalı ve Enter tuşuna basmalısınız. Bu işlemi yaptığınızda kargonuzun konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

ups kargo takip

UPS Kargo ürün takibi yapabilmeniz için UPS Kargo takip numaranızı bilmeniz gerekmektedir. UPS Kargo takip numarası UPS tarafından, UPS sisteminden hedeflerine giderken gönderileri tanımlamak ve takip etmek için kullanılan bir numaradır. UPS Kargo otomatik olarak her gönderiye bir takip numarası atar. UPS Kargo takip numaraları 1Z9999999999999999, 999999999999, T9999999999 ve 999999999 şeklinde olmaktadır. Ayrıca özel bir hizmetten yararlanıyorsanız UPS Kargo takip numaranız 7 ila 20 karakter arasında değişiklik gösterebilir. UPS Kargo takip numaranızla UPS Kargo takip sistemini kullanabilir, kargonuzun konumu ile ilgili metak ettiğiniz detaylara ulaşabilirsiniz.

UPS Kargo Gönderi Takibi İçin TIKLAYINIZ!

UPS Kargo Teslimat Süresi

UPS Kargo hem yurt içi hem de yurt dışına gönderi yapmanıza olanak sağlayan bir kargo şirketidir. Bu nedenle UPS Kargo teslim süreleri değişiklik göstermektedir. Kargonuzu gönderirken konuyla personelden konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında eğer kargonuzu göndermeden önce kaç gün içerisinde teslim edileceğini öğrenmek istiyorsanız UPS Kargo teslim süresi hesaplama sistemini kullanabilirsiniz. UPS Kargo Süre Hesaplama işlemi için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz UPS Kargo internet sitesini ziyaret etmelisiniz. Açılan sayfanın solundaki menülerden Süre Ve Maliyet Hesapla seçeneğine tıkladığınızda karşınıza kargonuzla ilgili doldurmanız gereken bir form bulacaksınız. Formda istenilen kargonun çıkış ili, varış ili ve posta kodu gibi bilgileri girip Hesapla butonuna bastığınızda teslim süreci ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bir UPS Kargo Gönderi Hesaplama formu için anasayfanın üst bölümündeki menülerden Gönderi kısmına oradan da Süre Ve Maliyet Hesapla seçeneğine tıklayabilirsiniz. Bu sistem sayesinde kargo gönderdiğiniz ya da teslim alacağınızda “UPS Kargo ne zaman gelir?”, “UPS Kargo kaç günde gider?” ya da ” UPS Kargo ne zaman teslim edilir?” diye düşünmenize gerek kalmayacaktır.

ups kargo takip

UPS Kargo Fiyat Hesaplama

UPS Kargo ile bir kargo göndermeden önce fiyat hesaplaması yapabilmeniz için UPS Kargo’nun kendi internet sitesinde kullanabileceğiniz bir sistem bulunmaktadır. UPS Kargo maliyet hesaplama sistemi sayesinde kargonuzu göndermeden ne kadar ücret ödemeniz gerektiğini kolaylıkla hesaplayabilirsiniz. Bu sistemi kullanmak için öncelikle aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz UPS Kargo internet sitesine gitmelisiniz. Açılan sayfanın solundaki menülerden Süre Ve Maliyet Hesaplama seçeneğine tıkladığınızda karşınıza sizden kargonuzla ilgili bazı bilgileri girmenizi isteyen bir form bulacaksınız. Kargonuzun tipi ve ağırlığı gibi bilgileri girip Hesapla butonuna bastığınızda UPS Kargo ücretlendirmesi ile ilgili istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz.

ups kargo takip

Daha detaylı bir ücretlendirme formu arıyorsanız UPS Kargo internet sitesinin anasayfasındaki üst menülerden Gönderi seçeneğine girerek Süre Ve Maliyet Hesapla bölümüne tıklayabilirsiniz. Açılan sayfada YÜK yazan bölüme tıkladığınızda detaylı bir ücretlendirme formu karşınıza çıkacaktır.

UPS Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

UPS Kargo çalışma saatleri hafta içi günlerinde 09.00 ile 18.00, Cumartesi günleri ise 09.00 ile 15.00 arasındadır. Kargo teslimleri ise hafta içi günlerinde konutlara 19.00’a ve iş yerlerine mesai saatine kadar yapılmaktadır. Pazar günleri UPS Kargo açık değildir.

UPS Kargo Şubeleri

UPS Kargo’nun Türkiye’nin dört bir yanında 260’tan fazla şubesi bulunmaktadır. Eğer bulunduğunuz yere en yakın UPS Kargo şubesini öğrenmek istiyorsanız bunun için aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz UPS Kargo internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. UPS Kargo internet sitesinin anasayfası açıldığında üstteki menülerden Gönderi kısmındaki Şubeleri Bulun seçeneğine tıkladığınızda karşınıza Türkiye’deki illerin bir listesi gelecektir. Buradan bulunduğunuz ili seçebilir ve UPS Kargo şubelerinin listelerine ulaşabilirsiniz. Şubelerin adreslerin ve iletişim bilgilerinin de bulunduğu bu listeden size en yakın olan UPS Kargo şubesini seçebilirsiniz.

UPS Kargo Şikayet

UPS Kargo ile ilgili bir öneri ya da şikayette bulunmak istiyorsanız bunun için aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz UPS Kargo Öneri Ve Şikayet formunu kullanabilirsiniz. Burada ad, soyad müşteri ve müşteri kodu gibi bilgileri girdikten sonra Talep Araştırma, Şikayet ve Teşekkür seçeneklerinden birini tercih ederek mesajınızı yazabilir ve Gönder butonuna basarak gönderebilirsiniz.

UPS Kargo Öneri Ve Şikayet Formu İçin TIKLAYINIZ!

UPS Kargo Müşteri Hizmetleri

UPS Kargo müşteri hizmetlerine yukarıda bağlantısını verdiğimiz şikayet ve öneri formunu kullanarak ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda aşağıda numarasını bulabileceğiniz çağrı merkezini ve e-posta adresini de kullanarak UPS Kargo müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

UPS Kargo İletişim

Ünsped Paket Servisi San. ve Ticaret A.Ş.
UPS Türkiye

UPS Kargo Adres: Seyitnizam Mh. Mevlana Cad. UPS Plaza No:87
34015 Zeytinburnu

UPS Kargo Çağrı Merkezi: 444 00 66

UPS Kargo Fax: (212) 409 06 10 / 409 06 22

UPS Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz