Web sitemize hoşgeldiniz, 27 Mayıs 2020

Vatan Bilgisayar Kargo Takip

Vatan Bilgisayar Kargo Takip

Günlük hayattaki yoğun iş temposunda alışverişe ayıracak zamanı kalmıyor insanın. Bu durumda devreye zamanımızı daha tutarlı kullanmamızı sağlayacak olan online alışveriş siteleri giriyor. Hem ürünleri diğer ürünlerle kıyaslayıp kendimize en uygununu bulabiliyoruz hem de seçtiğimiz ürünü kapımıza kadar getiriyorlar. Vatan bilgisayar da bunlardan bir tanesi, 1983 yılında Türkiye’nin ilk bilgisayar mağazası olarak kurulmuş, 2006 yılında dünyanın en büyük teknoloji marketi olmuştur ve o günden bu yana 53 il 115 mağaza ve 3800 çalışanı ile dünya devleri arasında yerini almıştır. İçerisinde oyun konsollarından, ofis malzemelerine, elektronik eşyalardan, kişisel bakım ürünlerine kadar ne ararsanız bulabiliyorsunuz. Yazımızın devamında Vatan Bilgisayar kargo takip işlemi nasıl yapılır buna değineceğiz.

Vatan Bilgisayar Kargo Takip İşlemi

Vatan Bilgisayar’ın ürün fiyatlarına üye olmadan bakabilirsiniz, fakat satın almak için üye olmanız gerekmektedir. Üye olduktan sonra alışveriş yapabilirsiniz.

Alışveriş işlemlerinizi yaptıktan sonra, 1-2 gün içerisinde vermiş olduğunuz sipariş kargoya verilmektedir. Siparişinizin kargoya verildiği tarihten sonra, kargo takip işleminizi yapmak için önünüzde 2 yol var. Bunlardan ilki, Vatan Bilgisayar internet sitesine kendi üyelik bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra, site içerisinde size sunulan ‘siparişlerim’ bölümüdür. Bu bölümü kullanarak kolaylıkla kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Diğer bir yol ise Vatan Bilgisayar’ın anlaşmalı olduğu kargo şirketi olan UPS Kargo’nun internet sitesi üzerinden, kargo takip işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gönderi Takibi

1. Vatan Bilgisayar Üzerinden Gönderi Takibi

İlk olarak kargom nerede sorunuzun yanıtı için öncelikle sipariş verdiğiniz kullanıcı adı şifre bilgilerinizle siteye girmeniz gerekiyor. Üye olmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmiyor. Üye olduktan sonra Vatan Bilgisayar’ın web sayfasına giriş yapıyorsunuz. Bir sonraki adım hesabım>siparişlerim menüsüne tıklamak olacaktır. Siparişlerim menüsüne tıkladıktan sonra sipariş numarası, sipariş takibi detay sayfa üzerinde görüntülenmektedir. Aşağıda görsel olarak ifade edilmiştir.

siparis

Örnek kargo işlemi ;

vatan-bilgisayar-kargo-takip

2. UPS Kargo Üzerinden Gönderi Takibi

Vatan Bilgisayar UPS kargo ile çalışmaktadır. Ürünlerinizi UPS Kargo’nun sitesinden de takip edebilirsiniz, fakat sipariş verdikten hemen sonra ürününüz burada gözükmüyorsa endişelenmenize gerek yok. Sipariş verdiğiniz ürünün kargoya gönderilmesi birkaç gün sürebilir. Vatan Bilgisayar’ın sayfasından vermiş olduğunuz siparişlerin kargoya düşüp düşmediğini görebilirsiniz. Ürün kargoya düştükten sonra sizin Vatan Bilgisayar’a girerken kullanmış olduğunuz e posta adresinize takip numarası mail yoluyla gönderilir. Sahip olduğunuz takip numarasıyla ürün sorgusu yapmak için ilk olarak UPS kargonun sitesine girmeniz gerekiyor. Giriş yaptıktan sonra sol tarafta gönderi takibi yazan bir bölüm bulunmaktadır. Aşağıdan resmini görebilirsiniz.

ups-kargo-ana-site

Siteye girdikten sonra, eğer kargonuz yurtiçinde bir şehirden geliyorsa, ekranda karşınıza çıkan Yurtiçi başlıklı bölüme, Vatan Bilgisayar’ın e postanıza göndermiş olduğu takip numarasını girmeniz gerekiyor. Eğer yurtdışından bir kargo siparişi verdiyseniz, yine aynı şekilde mail adresinize gönderilmiş olan takip numarasını, ekranda görülen Yurtdışı bölümüne yazmanız yeterli olacaktır.

Ürünümüz, Vatan Bilgisayar tarafından kargoya verilmiş ise, takip işlemlerine oradan devam edebiliriz.

Vatan Bilgisayar Kargo Fiyatları

Vatan Bilgisayar’da kargo ücretleri 500 TL ve üzeri alışverişleriniz kargo bedavadır. Güncel kampanya durumuna göre ürünlerin yanında kargo bedava ikonu yer almaktadır. Aşağıdaki resimde ok ile gösterilmiştir.

ucretsiz-kargo

Kargo ücreti minimum 6 TL, maksimum 40 TL’dir.

Ürünün kategorisine göre fiyat değişmektedir.Bu

Vatan Bilgisayar İnternet Sitesi için TIKLAYINIZ!

UPS Kargo İnternet Sitesi için TIKLAYINIZ!

UPS Kargo Vatan Bilgisayar Kargo Takibi için TIKLAYINIZ!

Vatan Computer Telefon Numarası : 0850 222 56 56

Vatan Computer Çağrı Merkezi : 0850 222 56 56 

Kayıtlı Elektronik Posta  Adresi: vatanbilgisayar@hs01.kep.tr

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz