Web sitemize hoşgeldiniz, 02 Haziran 2020

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Takip

Yurtiçi Kargo Hakkında

1982 yılında kaliteli bir hizmet vermek amacıyla kurulan Yurtiçi Kargo aynı zamanda dünyanın her yerine gönderi yapabilen ilk Türk kargo şirketi olmayı da başarmıştır. Türkiye’nin her yerindeki 800’ü aşkın şubesi, 13500’den fazla çalışanı, 17 bölge müdürlüğü ve 3910 araç filosu ile Yurtiçi Kargo her geçen gün hizmet kalitesini arttırmaya devam etmektedir. Genel müdürlüğü İstanbul’da olan Yurtiçi Kargo, Türkiye’nin her köşesine her an hizmet verebilmek adına interneti de başarılı bir şekilde kullanmaktadır. Yurtiçi Kargo internet sitesi üzerinden sunulan birçok farklı hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetlerin bazılarından yararlanmak için Yurtiçi Kargo internet şubesine üye olmanız gerekmektedir. Yurtiçi Kargo internet şubesine üye olmak ise oldukça kolaydır. Öncelikle bağlantısını aşağıda bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesine girmeniz ve sağ üst köşedeki İNTERNET ŞUBESİNE GİRİŞ butonuna basmanız gerekmektedir. Eğer Yurtiçi Kargo internet şubesinden daha önce üyelik almışsanız açılan sayfadan giriş yapabilirsiniz. Üyeliğiniz yoksa ÜYE OL butonuna tıklayıp 4 aşamalı üyelik işlemini gerçekleştirmeniz durumunda Yurtiçi Kargo interner şubesine üye olmuş olacaksınız. Bu 4 basamağın ilkinde sizden e-mail, isim, soyisim, T.C. kimlik numarası gibi bilgiler istenecektir.

yurtiçi kargo takip

Bilgileri girip İLERİ butonuna bastığınızda karşınıza gelen ikinci basamakta üyeliğinizin iş yeri ya da konut seçeneklerinden hangisi için olduğunu seçmeniz gerekmektedir. Bu basamağı da bitirip İLERİ butonuna bastığınızda ise konut seçeneğini seçtiyseniz adres bilgileriniz, iş yeri seçeneğini seçtiyseniz firma bilgileriniz istenecektir. Üyeliğin dördüncü ve son basamağında ise Kullanım Sözleşmesi’ni kabul etmeniz gerekecektir. Bu noktadan sonra telefonunuza bir mesaj gelecek ve üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır. Dilediğinizde Yurtiçi Kargo internet şubesine üye girişi yapabilir, şubeye gitmeden kargo işlerinizi halledebilir hatta indirim ve avantajlar kazanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İnternet Sitesi İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Takip Sorgulama

Yurtiçi Kargo takip sorgulama sistemini aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bunun için öncelikle Yurtiçi Kargo internet sitesinin üst menülerinden Bilgi Servisleri – Gönderi Takibi menüsünü seçmelisiniz. Açılan sayfada yurtiçi ya da yurtdışı sorgulamalarından hangisini yapmak istediğinizi seçmeli daha sonrasında hangi sorgulama numarasını kullanarak sorgulama yapacağınıza karar vermelisiniz.

yurtiçi kargo takip

13 haneli Yurtiçi Kargo gönderi kodu ile, fatura bilgileriniz ile, ambar tesellüm no ile ya da çağrı no ile Yurtiçi Kargo ürün takibi yapabilirsiniz. Gönderi kodunuz kargoyu gönderdiğinizde ya da adınıza kargo teslim edileceğinde Yurtiçi Kargo tarafından size mesajla ya da yüz yüze iletilecektir. Fatura numarasını ise faturanızın üzerinde bulabilirsiniz. Bu bilgilerden herhangi birini girerek Yurtiçi Kargo gönderi takibi yaptığınızda kargonuzun konumu ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. “Yurtiçi Kargom nerede?” diye düşündüğünüz her an bu sistemi kullanabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Takip Sorgulama İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Teslimat Süresi

Yurtiçi Kargo teslimat süresi gönderi yaptığınız ille, alıcı il arasındaki mesafeye göre değişiklik gösterecektir. 600 kilometre altı bir uzaklıkta kargo gönderimi yapılacaksa minimum 1 iş günü, maksimum ise 2 iş gününde teslimat sağlanmaktadır. Yurtiçi Kargo teslimat süresi 1200 kilometreden daha uzak olan yerlerde 4 iş gününe kadar uzayabilmektedir. Eğer ” Yurtiçi Kargom ne zaman gelir?”, “Yurtiçi Kargom kaç günde gider?” diye düşünmek istemiyorsanız Yurtiçi Kargo teslimat sürelerinin daha kısa olduğu VIP 24, VIP Çeyrek ve VIP Yurtiçi gibi hizmet seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Yurtiçi Kargo teslim süreleri ile ilgili detaylı bilgiyi aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesi üzerinden Bilgi Servisleri – Teslimat Süreleri menüsünü seçerek kargonuzu göndermeden önce ne kadar sürede teslim edileceğini hesaplayabileceğiniz bir sistem bulunmaktadır. Sistemi kullanarak Yurtiçi Kargo teslim sürelerini öğrenmek isterseniz alıcı il, ilçe, gönderen il ve ilçe gibi bilgileri girerek sorgulama yapabilirsiniz.

yurtiçi kargo takip

Yurtiçi Kargo Teslimat Süresi Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Fiyat Hesaplama

Yurtiçi Kargo internet sitesi üzerinden göndermeden önce kargolarınızın fiyatını hesaplayabilirsiniz. Yurtiçi Kargo fiyat hesaplama için girdiğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesindeki Bilgi Servisleri – Fiyat Hesaplama menüsüne tıklamalısınız. Karşınıza çıkan sayfadaki seçeneklerden gönderici il, ilçe, alıcı il ve ilçe gibi bilgileri girdikten sonra Devam et butonuna basmalısınız. Sonrasında size gönderi türünüzü seçmeniz için iki seçenek verilecektir. Evrak/dosya ya da paket/koli seçeneklerinden birini seçtikten sonra paketinizin en, boy, yükseklik ve ağırlık bilgilerini girerek fiyat hesaplaması yapabilirsiniz. Ayrıca Yurtiçi Kargo’nun yurt içi ve yurt dışı fiyat listesine de buradan ulaşabilir, Yurtiçi Kargo ücretlendirmeleri ile detaylı bilgi edinebilirsiniz.

yurtiçi kargo takip

Yurtiçi Kargo Fiyat Hesaplama İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Çalışma (Mesai) Saatleri

Önemli bir kargo beklerken seçtiğiniz kargo firmasının çalışma saatleri her zaman önemlidir. Yurtiçi Kargo haftaiçi ve Cumartesi günleri hizmet vererek müşteri memnuniyeti ön planda tuttuğunu göstermektedir. Peki “Yurtiçi Kargo kaça kadar açık?”diye düşünüyorsanız işte Yurtiçi Kargo çalışma saatleri;

Haftaiçi: 09:00 – 18:00

Cumartesi: 09:00 – 17:00

Yurtiçi Kargo Şubeleri

Yurtiçi Kargo’nun Türkiye’nin her yanında 800’den fazla şubesi bulunmaktadır. Size en yakın Yurtiçi Kargo şubesini öğrenmek istiyorsanız aşağıda bağlantısı bulunan Yurtiçi Kargo internet sitesine girerek üst menülerden Bilgi Servisleri – En Yakın Şube menüsünü seçebilirsiniz. Bu menüde sizden bulunduğunuz il ve ilçeyi seçmeniz istenecektir. Bilgilerinizi girip Şube Sorgula butonuna bastığınız takdirde Yurtiçi Kargo’nun en yakın şubesiyle ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Şikayet

Yurtiçi Kargo müşterilerinin öneri ve şikayetlerine önem vermektedir. Bu nedenle kendi siteleri üzerinden öneri ve şikayetler için bir form sunmaktadır. Bu forma aşağıda bağlantısını bulabileceğiniz Yurtiçi Kargo internet sitesindeki üst menüden Bilgi Servisleri – Bize Ulaşın menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Açılan sayfadan “Öner veya şikayet iletmek istiyorum” yazan butona tıklayarak formu doldurma nedeninizi seçebilirsiniz. Ardından karşınıza ad, soyad, gönderici/alıcı, telefon numarası gibi bilgiler isteyen bir form çıkacaktır. Bu formu doldurduktan sonra şikayet ya da öneri ile ilgili mesajınızı boşluk bırakılan kutucuğa 1000 karakteri aşmayacak şekilde yazmalısınız. Gönder tuşuna bastığınız anda şikayetiniz ya da öneriniz gönderilmiş olacaktır ve konuyla ilgili Yurtiçi Kargo’dan geri dönüş yapılacaktır. Formla ya da internet sitesi ile ilgili bir problem yaşıyorsanız Yurtiçi Kargo şikayet bildirimi için çağrı merkeziyle de görüşebilirsiniz. Yurtiçi Kargo şikayet dilekçesi için gerekli olan numaraya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

yurtiçi kargo takip

Yurtiçi Kargo Şikayet İçin TIKLAYINIZ!

Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri

Yurtiçi Kargo müşterilerine özenli bir hizmet sunmak adına aynı zamanda bir Çağrı Merkezi de kullanmaktadır. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri üzerinden en yakın şube, kargom nerede, teslimat bilgisi, teslim süreleri, adrese kurye talebi gibi hizmetlerden yararlanabilir ve her türlü görüş, öneri ve şikâyetlerinizi bildirebilirsiniz. Yurtiçi Kargo çağrı merkezi hafta içi ve Cumartesi günleri 08.00 ile 20.00 arasında açıktır. Bu saatler dışında ise sesli yanıt sistemini kullanarak en yakın şube, kargom nerede, teslimat ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz. Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri numarasını aşağıda bulabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo İletişim

Yurtiçi Kargo Adres: Eski Büyükdere Cad. Ayazağa yolu Kargo Plaza No.17-19 Maslak Sarıyer / İSTANBUL

Yurtiçi Kargo Telefon :0212 365 23 65

Yurtiçi Kargo Fax: 0212 365 24 79

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz